Извънредно! Опел Астра помете жена до мол „Галерия“ в Бургас
В момента екип на спешна помощ й оказва първа помощ
Шофьор с „Опел Астра“ помете възрастна жена до мол „Галерия“ в бургаския ж. к. „Славейков“, предава репортер на Флагман.бг.
Инцидентът стана преди около 10 минути, пенсионерката е блъсната, докато пресича пътното платно в посока паркинга на търговския център. Според очевидци, не е била на пешеходна пътека.
Жената е на видима възраст над 70 години, контактна е, но лежи и не мърда, което е знак, че вероятно има нещо счупено.
В момента екип на спешна помощ й оказва първа помощ.


НАЙ-ЧЕТЕНО ВЪВ ФЛАГМАН.БГ В ТОЗИ МОМЕНТ
Бизнесмен припадна по време на разпит срещу Митьо Очите
Аliexpress бледнее пред новия Китайски мол в София (СНИМКИ)
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците

Жената като гледам е до Кауфланд.
Да не би от Кауфланд да не дават пари за реклама, за разлика от МОЛ-а?
Славейков е пълен с странджански заселници които си движат все едно са от Странджата по селските улици не признават светофари и пешеходни пътеки ...
Оправия няма
Така е. Българинът простак, който никога в живота си не е посещавал нито една цивилизована страна не е научен на уважение, на толерантност, на състрадание. Той злорадства, когато някой е пострадал и крещи оз
обено как сам си е виновен пострадалия, сипе обиди за възрастта, за външността, за менталните затруднения на другите, поучава, а мисли себе си за безгрешен. Горката жена, дано се оправи бързо.
Не пресичат на пешеходните,Ами от където им е удобно,повечето даже и не се оглеждат
Дано се оправи бързо жената. Просто не пресичайте като че пътя ви е подиум за дефиле, без значение за къде става дума. Има правила, спазвайте ги. Пазете се сами, за да ви пазят и другите.