Извънредно! Опел Астра помете жена до мол „Галерия“ в Бургас
В момента екип на спешна помощ й оказва първа помощ
Шофьор с „Опел Астра“ помете възрастна жена до мол „Галерия“ в бургаския ж. к. „Славейков“, предава репортер на Флагман.бг.
Инцидентът стана преди около 10 минути, пенсионерката е блъсната, докато пресича пътното платно в посока паркинга на търговския център. Според очевидци, не е била на пешеходна пътека.
Жената е на видима възраст над 70 години, контактна е, но лежи и не мърда, което е знак, че вероятно има нещо счупено.
В момента екип на спешна помощ й оказва първа помощ.


НАЙ-ЧЕТЕНО ВЪВ ФЛАГМАН.БГ В ТОЗИ МОМЕНТ
Бизнесмен припадна по време на разпит срещу Митьо Очите
Аliexpress бледнее пред новия Китайски мол в София (СНИМКИ)
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"

Жената като гледам е до Кауфланд.
Да не би от Кауфланд да не дават пари за реклама, за разлика от МОЛ-а?
Славейков е пълен с странджански заселници които си движат все едно са от Странджата по селските улици не признават светофари и пешеходни пътеки ...
Оправия няма
Така е. Българинът простак, който никога в живота си не е посещавал нито една цивилизована страна не е научен на уважение, на толерантност, на състрадание. Той злорадства, когато някой е пострадал и крещи оз
обено как сам си е виновен пострадалия, сипе обиди за възрастта, за външността, за менталните затруднения на другите, поучава, а мисли себе си за безгрешен. Горката жена, дано се оправи бързо.
Не пресичат на пешеходните,Ами от където им е удобно,повечето даже и не се оглеждат
Дано се оправи бързо жената. Просто не пресичайте като че пътя ви е подиум за дефиле, без значение за къде става дума. Има правила, спазвайте ги. Пазете се сами, за да ви пазят и другите.