Извънредно! Опел Астра помете жена до мол „Галерия“ в Бургас
В момента екип на спешна помощ й оказва първа помощ
Шофьор с „Опел Астра“ помете възрастна жена до мол „Галерия“ в бургаския ж. к. „Славейков“, предава репортер на Флагман.бг.
Инцидентът стана преди около 10 минути, пенсионерката е блъсната, докато пресича пътното платно в посока паркинга на търговския център. Според очевидци, не е била на пешеходна пътека.
Жената е на видима възраст над 70 години, контактна е, но лежи и не мърда, което е знак, че вероятно има нещо счупено.
В момента екип на спешна помощ й оказва първа помощ.


НАЙ-ЧЕТЕНО ВЪВ ФЛАГМАН.БГ В ТОЗИ МОМЕНТ
Бизнесмен припадна по време на разпит срещу Митьо Очите
Аliexpress бледнее пред новия Китайски мол в София (СНИМКИ)
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците

Жената като гледам е до Кауфланд.
Да не би от Кауфланд да не дават пари за реклама, за разлика от МОЛ-а?
Славейков е пълен с странджански заселници които си движат все едно са от Странджата по селските улици не признават светофари и пешеходни пътеки ...
Оправия няма
Така е. Българинът простак, който никога в живота си не е посещавал нито една цивилизована страна не е научен на уважение, на толерантност, на състрадание. Той злорадства, когато някой е пострадал и крещи оз
обено как сам си е виновен пострадалия, сипе обиди за възрастта, за външността, за менталните затруднения на другите, поучава, а мисли себе си за безгрешен. Горката жена, дано се оправи бързо.
Не пресичат на пешеходните,Ами от където им е удобно,повечето даже и не се оглеждат
Дано се оправи бързо жената. Просто не пресичайте като че пътя ви е подиум за дефиле, без значение за къде става дума. Има правила, спазвайте ги. Пазете се сами, за да ви пазят и другите.