Извънредно! Опел Астра помете жена до мол „Галерия“ в Бургас
В момента екип на спешна помощ й оказва първа помощ
Шофьор с „Опел Астра“ помете възрастна жена до мол „Галерия“ в бургаския ж. к. „Славейков“, предава репортер на Флагман.бг.
Инцидентът стана преди около 10 минути, пенсионерката е блъсната, докато пресича пътното платно в посока паркинга на търговския център. Според очевидци, не е била на пешеходна пътека.
Жената е на видима възраст над 70 години, контактна е, но лежи и не мърда, което е знак, че вероятно има нещо счупено.
В момента екип на спешна помощ й оказва първа помощ.


НАЙ-ЧЕТЕНО ВЪВ ФЛАГМАН.БГ В ТОЗИ МОМЕНТ
Бизнесмен припадна по време на разпит срещу Митьо Очите
Аliexpress бледнее пред новия Китайски мол в София (СНИМКИ)
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Жената като гледам е до Кауфланд.
Да не би от Кауфланд да не дават пари за реклама, за разлика от МОЛ-а?
Славейков е пълен с странджански заселници които си движат все едно са от Странджата по селските улици не признават светофари и пешеходни пътеки ...
Оправия няма
Така е. Българинът простак, който никога в живота си не е посещавал нито една цивилизована страна не е научен на уважение, на толерантност, на състрадание. Той злорадства, когато някой е пострадал и крещи оз
обено как сам си е виновен пострадалия, сипе обиди за възрастта, за външността, за менталните затруднения на другите, поучава, а мисли себе си за безгрешен. Горката жена, дано се оправи бързо.
Не пресичат на пешеходните,Ами от където им е удобно,повечето даже и не се оглеждат
Дано се оправи бързо жената. Просто не пресичайте като че пътя ви е подиум за дефиле, без значение за къде става дума. Има правила, спазвайте ги. Пазете се сами, за да ви пазят и другите.