×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • „Български пощи“ пуснаха първите комплекти с евромонети
  • САЩ спира имиграционните заявления от 19 държави
  • 54 двойки се ожениха на масова сватба в Газа
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сянката на плажа в Бургас безплатна, но бой за чадъри едва ли ще има


Сянката на плажа в Бургас безплатна, но бой за чадъри едва ли ще има
Наясно сме, че през този сезон ще сме на загуба, но решихме на плаж Бургас – Север чадърите и шезлонгите да са без пари, каза Симеон Цветков
26 Май 2020, Вторник, 08:44 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Симеон Цветков разкри, че служители ще следят на плаж „Бургас – Север“ да няма струпване на хора

Тази година цените на плаж „Бургас-Север“ са нулеви, макар че ще сме на загуба. Това каза пред Нова телевизия Симеон Цветков. 

„Миналата година бяха по 1,20 лева за шезлонг и още толкова за чадър. Решихме да са безплатни сега, защото през този сезон посещаемостта няма да е толкова голяма и е по-добре да насърчим хората да посетят нашия плаж“, добави той.

На въпроса дали очаква две компании да се скарат за чадър и за шезлонг Цветков отговори, че се вземат мерки, да не се стига до такива ситуации.

„Ще бъдат поставени предупредителни знаци, за да са наясно хората, че трябва да се спазва социална дистанция. Нашите служители ще следят и ще предупреждават, когато забележат струпване на хора на едно място“, добави той.

„Не може да си позволим да рискуваме със здравето на хората и с качеството на услугите, които предлагаме. Наясно сме, че през този сезон ще сме на загуба заради допълнителните разходи, които ще дойдат“, заяви Симеон Цветков. 

Концесионерът на плаж „Крайморие” пък ще отдава сянката по пет лева. 

„Аз съм с нов договор, в който съм заложил 10 лева на чадър и шезлонг. Респективно обаче ще я намаля на 50% по пет лева на плажните принадлежности. В посочената цена са включени безплатна масичка и шалте. Комплектът – два шезлонга с чадър, шалте и масичка ще бъде 15 лева”, каза Николай Димитров.

Най-опитният спасител по цялото Южно Черноморие Васил Алексиев изтъкна, че начинът на работа няма да се промени, а само разстоянията между вишките. „Преди беше 100 метра, а вече – 150. Зоната на спасяване ще е по-голяма“, обясни старши спасителят на плажа в Крайморие. 

Голям оптимизъм е да си мислим, че ще има толкова много туристи, че да се бият за един чадър, но дано да са посещавани плажовете, каза водещата на „Здравей, България“ Аделина Радева. 

Пожелавам на концесионерите повече туристи и по-малко планктон, добави колегата й Виктор Николаев.


В категории: Бургас


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
9
Коментара
Флагман.БГ Джулката стана Барби №1 в България Джулката стана Барби №1 в България 03/12/2025, Сряда 14:30 0
Мария АРНАУДОВА Няма да можем да плащаме с карти на Нова година Няма да можем да плащаме с карти на Нова година 03/12/2025, Сряда 13:52 1
9
Коментара по темата
9.
До Бург
27.05.2020 17:58:33
0
0
Ква Гърция ве лек?
Ходите там,и ядете филии с лютеница по плажовете 80%(видяно)иначе бил в Гърция на море ха ха...Е бахти туристите сте верно,пълен дроп!!!!
8.
Хюсню
27.05.2020 15:50:41
0
0
До 1.Мила всички знаем защо ходят дамите в анадола.Заради карабините като мене..
7.
Пламен
26.05.2020 17:55:49
0
0
Бе вие махнете и последните дюни, пък после плачете за ГЕРБ пара. Най-хубавата. Дава се за НИЩО работа!
6.
хехехе
26.05.2020 15:36:19
0
3
Каква война за чадъри ги гони? Това да не е бял хляб?
5.
Трол
26.05.2020 12:31:07
0
2
Пак ще има война за чадър, като миналата година. Всичкия народ под чадър за 1.20
4.
До Златка и Веска
26.05.2020 11:34:15
0
3
Алооооо Златке спри да са шмулиш по цял ден.И Вескееее глей си здравето стига писа простиии,сън не те хваща от злоба хахаха
3.
гражданин
26.05.2020 11:11:16
2
7
Не мога да разбера концесията на плажа в Крайморие. Миналата година бяха по 6 лева за чадър или шезлонг. Тази година ги е вдигнал на 10 лв. При положение, че печели концесията с най-ниска цена интересно е другите по колко са предложили - по 15 лв. ли? За плажа в Крайморие, където всички боклуци от корабите отиват там. Нещо не ми се вързват нещата........
2.
Бург
26.05.2020 10:57:11
1
9
Егати. Той бил заложил 30 лева за комплект, но сега щял да го намали на 15. В Крайморие. Тия хора нямат връзка с главния мозък. И после се чудят, защо все повече хора им бягат в чужбина. Еми ще бягат. По-чисто, по-качествена храна и не на последно място, за половин България гръцките плажове са по-близо.
1.
Симона
26.05.2020 10:18:46
1
14
този Николай Димитров много на сериозно се е взел....бил направил 50% отстъпка. Алооо 15лв да не са малко за Крайморие, затова ще си ходим на море в Турция!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Издирват се веществени доказателства за 3 млн. евро Издирват се веществени доказателства за 3 млн. евро От властите в Турция е установена липсата на 25 килограма злато и 55 килограма сребро  Джулката стана Барби №1 в България Джулката стана Барби №1 в България От дете мечтая да приличам на тази кукла, каза русокосата красавица Джулиана Гани Настана паника, всеки иска евро! Търсенето скочи със 120% Настана паника, всеки иска евро! Търсенето скочи със 120% Не бързайте, след 1 януари обмяната ще е безплатна, съветва експертът Макс Баклаян Вадете маските, предупреди проф. Кантарджиев Вадете маските, предупреди проф. Кантарджиев Под най-голям риск са малките ученици и възрастните хора, нямаме колективен имунитет срещу новата мутация на група Дрехите в пералнята, душ и дезинфекция на вещите след пътуване в самолет Дрехите в пералнята, душ и дезинфекция на вещите след пътуване в самолет Микробиолог и лекар предупреждават за риск от пренасяне на "облак от микроби" чрез облеклото в самолета Бургас отбеляза Международния ден на хората с увреждания с пъстро шествие в центъра (СНИМКИ) Бургас отбеляза Международния ден на хората с увреждания с пъстро шествие в центъра (СНИМКИ) То тръгна от пл. "Атанас Сиреков" по главната ул. "Александровска" и завърши на пл. "Св.св. Кирил и Методий" Няма да можем да плащаме с карти на Нова година Няма да можем да плащаме с карти на Нова година Асоциацията на банките в България съобщи, че прекъсването е необходимо за техническо пренастройване на системите към новата валута Фондация WINBET И Община Бургас наградиха най-успешните спортисти от града Фондация WINBET И Община Бургас наградиха най-успешните спортисти от града Най-изявените бургаски спортисти получиха признание за постиженията си в олимпийските дисциплини 1500 души с увреждания получиха високотехнологични помощни средства безплатно 1500 души с увреждания получиха високотехнологични помощни средства безплатно По проект ма МТСП новите устройства дават възможност за по-пълноценен и независим живот Цял стадион на крака за Любо Пенев - феновете на ЦСКА и Локомотив се обединяват в 9-ата минута Цял стадион на крака за Любо Пенев - феновете на ЦСКА и Локомотив се обединяват в 9-ата минута Деветата минута е избрана неслучайно – тя символизира легендарния номер 9, който Пенев носеше през най-успешните години от кариерата си в ЦСКА и националния отбор
Калъм Търнър е новият фаворит за ролята на Джеймс Бонд – близък до Дуа Липа актьорът повежда надпреварата за 007 Калъм Търнър е новият фаворит за ролята на Джеймс Бонд – близък до Дуа Липа актьорът повежда надпреварата за 007 Букмейкърите на Coral поставиха Търнър на първо място, изпреварвайки досегашните лидери на кандидатите Арън Тейлър-Джонсън и Хенри Кавил Временно ограничение на движението по АМ „Тракия“ Временно ограничение на движението по АМ „Тракия“ В рамките на няколко дни ще се изгражда т.нар. „прозорец“ в средната разделителна ивица – специален участък, който позволява безопасно преминаване на автомобилите от едното платно в другото Докато криптопазарът се сриваше, инвеститорите в Arc Miner печелеха по 10 000 долара на ден Докато криптопазарът се сриваше, инвеститорите в Arc Miner печелеха по 10 000 долара на ден Инвеститори се пренасочват към Arc Miner за безопасни и прогнозируеми печалби, докато волатилността разтърсва криптопазара Бившата на Дейвид Бекъм се отказва от световната суета – днес живее спокойно в норвежките планини Бившата на Дейвид Бекъм се отказва от световната суета – днес живее спокойно в норвежките планини Ребека Лус, бившата на Дейвид Бекъм, днес води спокоен живот в Норвегия с лекар и две деца Скандално признание на Виктор от „Ергенът“: Имам 106 жени и чекмедже с инструменти Скандално признание на Виктор от „Ергенът“: Имам 106 жени и чекмедже с инструменти Признанията на Виктор от „Ергенът“ за бурния му интимен предизвикаха вълна от реакциите и поставиха въпроси за любовта, доверието и истината зад телевизионния образ Делян Пеевски към протестиращите: Власт не се взима на улицата, а на избори Делян Пеевски към протестиращите: Власт не се взима на улицата, а на избори Няма да позволим да бъдат обиждани моите хора, обяви лидерът на ДПС Ново начало  Зеленски търси истински край на войната – очаква решение след разговорите между Москва и пратениците на Тръмп Зеленски търси истински край на войната – очаква решение след разговорите между Москва и пратениците на Тръмп Изказването му идва в момента, когато вниманието на света е насочено към Москва, където се провеждат ключови разговори между руски представители и американската делегация, водена от пратеника на Доналд Тръмп – Стив Уиткоф Камери в Гърция хващат нарушенията на момента и веднага уведомяват шофьора Камери в Гърция хващат нарушенията на момента и веднага уведомяват шофьора AI алгоритъм автоматично замъглява целия фон, оставяйки ясен само човека зад волана САЩ спира обработката на визи и зелени карти за имигранти от 19 страни САЩ спира обработката на визи и зелени карти за имигранти от 19 страни В документа се цитират няколко престъпления, за които се подозира, че са извършени от имигранти 5-часови преговори между Путин и специалните пратеници на САЩ 5-часови преговори между Путин и специалните пратеници на САЩ Първите индикации са, че няма съгласие относно договор за мир между Русия и Украйна
Бойко Борисов Бойко Борисов Протестите си свършиха страхотна работа, бюджетът не беше добър Виц на деня Виц на деня На интервю за работа:
- Защо напуснахте предишната си работа?
- Фирмата се премести в нов офис, но не ми казаха къде се намира...
Виц на деня Виц на деня - Какво правиш?
- Гледам състезание по щанги.
- Мъже, или жени?
- Още не знам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Да искаш, значи да можеш
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори