Славена Вътова най-после изгонена от Би Ти Ви
От екипа на предаването умуват кой да заеме мястото й, като не изключват и Лора Крумова да застане до Цитиридис
Славена Вътова се сбогува завинаги с Би Ти Ви. От два месеца дългокраката красавица не се подвизава в "Шоуто на Николаос Цитиридис", а от телевизията са проумели, че миската няма място при тях,пише Lupa.bg. От 1 май тя официално вече няма нищо общо с продукцията, съобщи човек от екипа.
Славена бе свалена тихомълком от ефир, но почти всички зрители са във възторг от скоростното й изчезване от медията. От екипа на предаването умуват кой да заеме мястото й, като не изключват и Лора Крумова да застане до Цитиридис.
Крумова от няколко месеца заема шефско място в Би Ти Ви. Журналистката успя да се уреди като зам.-главен редактор на "Шоуто на Николаос Цитиридис", но нищо чудно да приключи с работата зад кадър.
Припомняме, че преди да стане част от "Шоуто на Николаос Цитиридис" по Би Ти Ви, Славена бе жури и в "България търси талант" по същата медия. Зрителите недоволстваха, че миската без никакви таланти оценява качествата на кандидатите за шоуто. Чашата обаче преля след като Вътова се уреди при Цитиридис, където за щастие на тв аудиторията, изкара едва няколко месеца. У публиката остана горчивото усещане, че някой на всяка цена пробутва Славена на екран, въпреки че тя нито блести с начетеност, нито с "неустоимо екранно присъствие".
Тръмп подписа два нови указа за ограничаване на американското гражданство по рождение
Руски удари по складове ще вдигнат цените в Украйна, ефектът се очаква към зимата
Дневен хороскоп за 7 август: Телецът с шанс за бърза печалба, Водолеите пред съдбоносен избор
Оток на устните и задух след ужилване изискват незабавен сигнал на 112
ЦСКА изигра най-добрия си мач от години и смаза Макаби с 3:0
Почти всички пратки с плодове и зеленчуци от Турция и Северна Македония вече се проверяват
Западнонилската треска удари Гърция: 23 нови случая за седмица и шест жертви
Седем сигнала за прекаляване с кафето
Пускат движението по АМ "Тракия" в посока София, към Бургас ще вдигнат блокадата след час
NASA обясни защо почвата на Марс се затопля, а въздухът остава леден
10 тийнейджъри задържани, петима обвинени за убийството на Георги в Пловдив
Почина известен неврохирург

Бербатката я пори когато му се приклеца