Над 1000 лелки и учителки от Бургас тествани за COVID 19, здрави са
Вече са направени и менютата на малчуганите, които за следващите три дни включват здравословни ястия
Детските градини в Бургас отварят утре след два месеца и половина. През седмицата кметът Димитър Николов издаде заповед на забавачниците да възобновят работа при спазването на строг противоепидемичен протокол.
През последните дни се оказа, че над 1000 лелки, учителки и готвачки, работещи в детските градини, са тествани за Ковид19. Резултатите им са отрицателни. Новината е съобщила пред колегите от вестник "Труд" зам.-кметът на Бургас по образование и здравеопазване Йорданка Ананиева.
Вече са направени и менютата на малчуганите, които за следващите три дни включват здравословни ястия като спаначена супа, пиле фрикасе, леща, пилешка супа, рибно филе на фурна със зеленчуци, чай, мляко, различни десерти и др. Децата ще спазват задължително разстояние помежду си по време на хранене и игра.
Повечето занятия се предвиждат да са на открито, а тъй като прогнозата за времето е да е по- хладно, в стаите на забавачките са направени кътове за всяка група.
Вижте още:
Мерят температурата на малчуганите на входовете на детските градини в Бургас
Как Бургас се превърна в сигурен град и победи коронавируса
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години

Повечето са превъртяли играта....
Знам една дето крие шизофрения само да не я изгонят
Какво е това : " лелки " ????????
Вие както сте тръгнали ще го изкарате накрая и като професия....
Не....много сте прости , честно...
Ебаси псевдо вестника сте !!!!
Неграмотни , корумпирани , продажници , лъжци , лизачи и т.н. и т.н.