Над 1000 лелки и учителки от Бургас тествани за COVID 19, здрави са
Вече са направени и менютата на малчуганите, които за следващите три дни включват здравословни ястия
Детските градини в Бургас отварят утре след два месеца и половина. През седмицата кметът Димитър Николов издаде заповед на забавачниците да възобновят работа при спазването на строг противоепидемичен протокол.
През последните дни се оказа, че над 1000 лелки, учителки и готвачки, работещи в детските градини, са тествани за Ковид19. Резултатите им са отрицателни. Новината е съобщила пред колегите от вестник "Труд" зам.-кметът на Бургас по образование и здравеопазване Йорданка Ананиева.
Вече са направени и менютата на малчуганите, които за следващите три дни включват здравословни ястия като спаначена супа, пиле фрикасе, леща, пилешка супа, рибно филе на фурна със зеленчуци, чай, мляко, различни десерти и др. Децата ще спазват задължително разстояние помежду си по време на хранене и игра.
Повечето занятия се предвиждат да са на открито, а тъй като прогнозата за времето е да е по- хладно, в стаите на забавачките са направени кътове за всяка група.
Вижте още:
Мерят температурата на малчуганите на входовете на детските градини в Бургас
Как Бургас се превърна в сигурен град и победи коронавируса
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

Повечето са превъртяли играта....
Знам една дето крие шизофрения само да не я изгонят
Какво е това : " лелки " ????????
Вие както сте тръгнали ще го изкарате накрая и като професия....
Не....много сте прости , честно...
Ебаси псевдо вестника сте !!!!
Неграмотни , корумпирани , продажници , лъжци , лизачи и т.н. и т.н.