Над 1000 лелки и учителки от Бургас тествани за COVID 19, здрави са
Вече са направени и менютата на малчуганите, които за следващите три дни включват здравословни ястия
Детските градини в Бургас отварят утре след два месеца и половина. През седмицата кметът Димитър Николов издаде заповед на забавачниците да възобновят работа при спазването на строг противоепидемичен протокол.
През последните дни се оказа, че над 1000 лелки, учителки и готвачки, работещи в детските градини, са тествани за Ковид19. Резултатите им са отрицателни. Новината е съобщила пред колегите от вестник "Труд" зам.-кметът на Бургас по образование и здравеопазване Йорданка Ананиева.
Вече са направени и менютата на малчуганите, които за следващите три дни включват здравословни ястия като спаначена супа, пиле фрикасе, леща, пилешка супа, рибно филе на фурна със зеленчуци, чай, мляко, различни десерти и др. Децата ще спазват задължително разстояние помежду си по време на хранене и игра.
Повечето занятия се предвиждат да са на открито, а тъй като прогнозата за времето е да е по- хладно, в стаите на забавачките са направени кътове за всяка група.
Вижте още:
Мерят температурата на малчуганите на входовете на детските градини в Бургас
Как Бургас се превърна в сигурен град и победи коронавируса
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Повечето са превъртяли играта....
Знам една дето крие шизофрения само да не я изгонят
Какво е това : " лелки " ????????
Вие както сте тръгнали ще го изкарате накрая и като професия....
Не....много сте прости , честно...
Ебаси псевдо вестника сте !!!!
Неграмотни , корумпирани , продажници , лъжци , лизачи и т.н. и т.н.