Маги Сидерова: Не желая да бъда известна, избягах от фалшивото
„Ако преди знаех, че суетата ще се отдалечи толкова рязко от мен, щях да кажа, че е това е невъзможно"
Бившата моделка Маги Желязкова, която преди две години се омъжи повторно и вече носи фамилията Сидерова, заряза работата си в предаването „На кафе” и се посвети на бодибилдинга.
„Ако преди знаех, че суетата ще се отдалечи толкова рязко от мен, щях да кажа, че е това е невъзможно! Избягах от фалшивото и получавам всичко от спорта. Защо толкова закъснях? Колко много ми взе популярността и колко много имам сега!” споделя Маги.
Тя е категорична, че и занапред ще страни от светлините на прожекторите, писа Уикенд. Вместо пред камерите, Сидерова възнамерява да влага всичките си усилия във фитнеса и даже планира да се явява на състезания по културизъм. „Не желая да бъда известна и да присъствам в медиите. Трябваше ми време, за да го осъзная”, отчита Маги.
Спагети с кремообразен сос Алфредо - бърза и лесна рецепта
НОВО 20: Убийството от мечка на Витоша е инсценировка?
Вучич блокира Сърбия, осуетява метежа на студентите
Търсят се 160 000 сезонни работници у нас, спешно наемат чужденци
Великобритания ни изпраща на помощ още три кучета
София издаде виза за проектирането на новия стадион на "Левски"
Язовир "Александър Стамболийски" е започнал да прелива
Германия раздава паспорти на конвейер
Средна заплата от 3176 евро в един сектор в София
Рецидивист отвлече жена и бебето ѝ в Пловдив
Над 2000 участници на маратон Каланджа в Синеморец
Набиха и ограбиха легенда на Формула 1
