Диян Петков: Надявам се Нефтохимик да има нова управа скоро
Изпращаме успешен сезон, но съжалявам, че се случи всичко това с коронавируса и не успяхме да доиграем двубоите, каза треньорът на Нафтата
Треньорът на Нефтохимик Диян Петков говори пред "Тема: Спорт" относно ситуацията в клуба и представянето през сезона.
"Не мога да ви кажа кой знае какво около отбора в момента. Фактът е, че дотук договорите си разтрогнаха двете момчета, които отидоха в Берое - Радослав Апостолов и Джунейт Али. Контрактите на останалите футболисти изтичат на 31 май. Дотогава не може да има никакви бягства. А после какво ще се случи - не знам. Честно казано, се информирам от медиите. Договорите на мен и мощя щаб са също до 31 май. Дали ще останем занапред - не знам. Чуваме, че ще има ново ръководство, но какво ще стане, не мога да кажа. Това е ситуацията. Надявам се Нефтохимик да има нова управа и да бъде още по-добре. То ще се чуе какво ще стане", заяви Петков.
"От представянето на отбора съм много доволен. Момчетата свършиха доста добра работа. Бяхме новаци и за да бъда откровен - в наачлото на сезона бях скептично настроен. Дойдоха много нови футболисти и не бях убеден, че ще се получи сплав. Така обаче се случи, че се нагодихме добре едни с други и се представихме доста солидно. Само малко ме е яд, че в някои двубои играхме много силно, а не ги спечелихме. В други се представихме слабо, но пък победихме. Но както казах - генерално съм много доволен. Благодаря на момчетата и на моя щаб за това, което постигнахме. Силно се надявам, че някои от тези играчи ще продължат на високо ниво, защото го заслужават. Който вземе футболист от Нефтохимик, няма да съжалява. Или пък да останат тук, защото имат още какво да дадат", каза бившият халф.
"Изпращаме успешен сезон, но съжалявам, че се случи всичко това с коронавируса и не успяхме да доиграем двубоите. Пожелавам успех и на Джунейт Али и Ради Апостолов, които отиват в Берое. Те ще работят с Димитър Димитров, а Херо е човек, от когото съм се учил в професията и ми е приятел. Дано там двете момчета израснат още повече. За финал - надявам се драмите около Левски да отминат. Жал ми е да гледам това, което се случва с клуба", допълни Петков.
Фицо носи на Путин послание от Зеленски
Тази сметка от гръцки ресторант превъртя мрежата
Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките
Невиждан екшън в България с колове, брадви и дори пистолет - мъж бере душа
Венета Райкова - депутат! И това можеше да се случи
Имоти на Ружа Игнатова за 20 млн. евро преминаха в ръцете на дъщерите на банкера Емил Хърсев
В ПГРЕ „Г. С. Раковски“ бе открит нов STEM център
Какво иска да каже Емил Дечев с тази черна овца
Джипи: Няма друга страна като България, в която пациентът да може да се обажда на лекаря си по телефона
Премиера на моноспектакъла „BG МАРИУС“ в Бургас с Мариус Куркински
Кметът Николай Димитров даде начало на историческия старт Giro dItalia и на туристическия сезон в Несебър
Всички скочиха срещу шеф Ангелов: Голямо падение!

Един бой през живота си няма 1в1 само му минават отгоре
Да са махат и той и оня с касетките с лимонади