×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Финансовите министри от Г-7 умуват какво да правят с петролните резерви
  • Минималната заплата нараства на 704 евро
  • Бензинът поскъпва до 1,50 евро за литър
  • Рекорден скок на петрола: цената над $100 за барел
  • САЩ са похарчили 5,6 милиарда долара за боеприпаси за два дни операции срещу Иран
  • Шефът на пощите взима 7600 евро, а 60% от служителите - минимална заплата, каза Корман Исмаилов
  • Илияна Йотова поднесе венец пред Паметните плочи на спасителите на българските евреи
  • Разбиха две групи, насилвали момичета да проституират в Банско и Шумен
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Динко от Ямбол показа какъв тулуп е, снима си…(+18)


Динко от Ямбол показа какъв тулуп е, снима си…(+18)
Динко можеше да си пусне и такава снимка, но избра провокацията
22 Май 2020, Петък, 16:50 ч.
Автор: Флагман.БГ

Кадърът e смущаващ, въпрос на време е фейсбук да го цензурира

Ловецът на мигранти – ямболският бизнесмен Динко Вълев току-що публикува шокиращо стори във фейсбук, алармираха потресени негови съграждани.

Динко се пусна гол от банята…само по халат, с което шокира мнозина.

Най-известният жител на Ямбол отправи необичайната провокация, но е въпрос на време фейсбук да го цензурира. Тази снимка обаче ще остане в история. Може някой ден да я използва за предизборната си кампания, шегуват се ямболските зевзеци.

"Динко е добряк и е помагал на много хора, но понякога прави глупости, с които става за смях", казаха негови съграждани. 

 


 


В категории: Ямбол


22
Коментара
Емел МАХМУД „Черен дъжд“ в Иран „Черен дъжд“ в Иран 10/03/2026, Вторник 16:40 0
Мария АРНАУДОВА Стрелба по консулството на САЩ в Торонто  Стрелба по консулството на САЩ в Торонто  10/03/2026, Вторник 16:37 0
22
Коментара по темата
22.
Динко-ТОП-Истински Мъжкар
28.02.2024 14:21:43
0
0
Всички го обиждате,селянин,глупак,цървул и т.н.Ама,на Динко му е през оная работа за вас.Пича си развива бизнеса и има мн.пари.И да голям му е,и то много и дебел също!Лично аз съм му дуxxаljа.Намерих го преди 1 година във Фейсбук,след като попаднах на снимките и клиповете му.Разбрахме се за 10 мин.точно,на следващия ден дойде до Пловдив,в Мерцедеса свършихме работата и кой от къде е..
21.
*********
01.07.2020 13:11:49
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
20.
Пантофа
25.05.2020 18:29:30
1
0
Эвъла,ЯмбОл!
Като пингвин си лек,поклон!
19.
Камен Желев
25.05.2020 09:53:27
0
9
Прост каргонски цървул беше и такъв ще си останеш цял живот.
18.
Пффф
24.05.2020 15:22:00
0
14
Прост бозав педераст срам си за Ямбол и България
17.
Аптикадир
24.05.2020 12:39:47
0
4
ИЛЕЗИР !
16.
Срам
24.05.2020 09:50:32
0
10
Ето заради такива гнусни отпадъци ме е срам че съм от тая държава
15.
А
23.05.2020 10:48:41
2
9
Добро селско момче работливо
14.
Tron
23.05.2020 09:17:57
2
20
Баси смешника дебел шкембак и крака като на жена :))) и тъп прост като гъз!
13.
АСЕН ИЛИЕВ
23.05.2020 01:48:40
1
5
ЕТО ТУК, ЩЕ ВИ КАЧА СНИМКИ НА МОЯ КАНЧОК И МАСТАРА :)
https://imgflip.com/i/403irf
12.
АСЕН ИЛИЕВ
23.05.2020 01:41:34
0
5
ПОРАДИ ЗАВИШЕН ИНТЕРЕС И АЗ МИСЛЯ ДА СИ СНИМАМ КАНЧОКА И МАСТАРА И ДА ВИ КАЧА СНИМКИ. ВСЕ ПАК Е ДОБРЕ ДА ЗНАЕТЕ, С КАКВО ВИ ПРЕДСТОИ ДА СЕ СБЛЪСКАТЕ. И, КОЙТО ИМА ДЪЛЪГ ЕЗИК И ГОЛЯМА УСТА, МОЖЕ И ДА ГО ОСТАВЯ ЖИВ :)
11.
квИк
23.05.2020 01:34:15
2
6
То прАси,готово...Охранено ..и с копитцАта...Добре че има политически чадъри и хуу ,че са банкерите да му въртят ЕнтеУЕктуално парите от наркОтици,и че има хора,които да му взимат подкупите.Иначе щеше да е бели птици.
10.
Бай Брадър
22.05.2020 23:56:48
2
19
Динче на Ко мязаш ва?Кат прасенце си ва!
9.
Манафа
22.05.2020 22:02:41
1
20
Много зле никаква симетрия, що се излага !
8.
Господин
22.05.2020 20:34:18
2
35
Турбо селяк
7.
Ел
22.05.2020 20:25:47
11
10
Аполон!!!
6.
hdshsjsjsjj
22.05.2020 18:49:50
1
47
Тоя е не само толуп но и супер тъпан. Това че му се обръща внимание в медиите говори колко струват самите медии и какво представлява голяма част от нашето общество щом има хора които се кефят на това едноклетъчно.
5.
Банкянски добитък
22.05.2020 18:39:07
1
30
Аз съм по-голям толуп!
4.
Greta
22.05.2020 18:38:23
4
15
Само аз ли не виждам халат? Човекът си държи хавлия само. И какво толкова е станало , че чак както е тръгнало ще влезе и в новините по телевизията.
3.
Manal
22.05.2020 18:31:12
2
12
Toz e Hachite Ama Mnogo Prosto
ZIGAN4E
2.
nedovolna
22.05.2020 18:27:57
2
34
Божеее колко мъка има по тоз свят боже!
1.
Dr. GT2
22.05.2020 17:08:38
0
39
Предполагам ,че много хора се поглеждат в огледалото си, но дали осъзнават какво виждат и дали има смисъл да се показват какво представляват?!
Липса на здрав разум или липса на самосъзнание? :/
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ще изберат ли Пеевски и Радев за титаничната си битка 2-ри МИР-Бургас Ще изберат ли Пеевски и Радев за титаничната си битка 2-ри МИР-Бургас ДПС-Ново начало хвърли огромен финансов и човешки ресурс за разширяване на влиянието си в областта и няма да пропусне възможност да реализира своите планове Първо във Флагман.бг: Вижте листата на ГЕРБ-Бургас, има изненади! Първо във Флагман.бг: Вижте листата на ГЕРБ-Бургас, има изненади! Всъщност участието на партията на Бойко Борисов в тази предизборна кампания във Втори МИР-Бургас ще протече най-спокойно, предвидимо и коректно, причините - очаквайте след малко Гръцкото разузнаване активира операция „Пустинен скорпион“ Гръцкото разузнаване активира операция „Пустинен скорпион“ Заради напрежението в Близкия изток  и под засилено наблюдение са базите в Суда и Александруполис, летища, хотели и краткосрочни наеми на фона на повишени опасения за сигурността Пенсиониран лейтенант и бивш войник от украинската армия са арестувани у нас за шпионаж Пенсиониран лейтенант и бивш войник от украинската армия са арестувани у нас за шпионаж Двамата са хванати в началото на годината близо до военен обект в България 5-те прокълнати села на България. Спиш на светната лампа! 5-те прокълнати села на България. Спиш на светната лампа! Там страхът не е измислица, а част от пейзажа Разбитите от ГДБОП сексбанди били част от империята на Димо Флорината Разбитите от ГДБОП сексбанди били част от империята на Димо Флорината Арестувани са 10 души, те склонявали момичета да предлагат платени ласки в баровете в Банско и Слънчев бряг Започна ли новата бежанска вълна? Задържаха иранки с фалшиви френски паспорти на „Капитан Андреево“ Започна ли новата бежанска вълна? Задържаха иранки с фалшиви френски паспорти на „Капитан Андреево“ Те влезли в страната с пътнически автобус от Истанбул Това не е нито Украйна, нито Газа, нито пък Иран, а български град Това не е нито Украйна, нито Газа, нито пък Иран, а български град Млади хора заминават за София или за чужбина, а населението на града постепенно намалява Марин и Михаела били гаджета отдавна, разиграват спектакъл в Ергенът Марин и Михаела били гаджета отдавна, разиграват спектакъл в Ергенът От тримата „ергени“ най-големи симпатии до момента събира 27-годишният варненец Марин Станев – лекар по образование и специалист по клинични проучвания, който живее и работи в София Двама пенсионирани военни украинци са обвинени в шпионаж в България Двама пенсионирани военни украинци са обвинени в шпионаж в България Софийският градски съд отложи заседанието за 17 март, а делото ще се гледа при закрити врата заради два тома секретни материали
Стрелба по консулството на САЩ в Торонто  Стрелба по консулството на САЩ в Торонто  Полицията разследва произведени изстрели край дипломатическата мисия в центъра на канадския град, а мотивът засега не е обявен Пентагонът се закани: Днес ще бъде най-интензивният ден на американските удари срещу Иран Пентагонът се закани: Днес ще бъде най-интензивният ден на американските удари срещу Иран Това заяви министърът на отбраната Пийт Хегсет на пресконференция В хранилищата на Нидерландия почти няма останал газ В хранилищата на Нидерландия почти няма останал газ По-малко от 30% от запасите остават в подземните хранилища в Европа като цяло Хърватия върна казармата след 19 години пауза Хърватия върна казармата след 19 години пауза 800 наборници вече започнаха обучение, а властите планират по 4000 души годишно да преминават през армията Шефът на Испанската телевизия обвини „Евровизия“ в лицемерие заради Израел Шефът на Испанската телевизия обвини „Евровизия“ в лицемерие заради Израел В БНТ наложиха цензура върху темата Защо мексиканските феминистки палят църкви? Защо мексиканските феминистки палят църкви? Те виждат в тях символ на патриархата  Мигранти пребиха местен в Белгия, защитил момиче от тях Мигранти пребиха местен в Белгия, защитил момиче от тях Нападението стана около гарата на Вилворде  Заможните хора по света инвестират в европейски имоти Заможните хора по света инвестират в европейски имоти Испания, Португалия, Ирландия и Гърция се очертават като най-предпочитаните пазари за покупка на жилища от хора с високи доходи Полският яснодец Яцковски: През март в Европа започва финансова криза Полският яснодец Яцковски: През март в Европа започва финансова криза Тя ще е изкуствено създадена от САЩ в опит да се унищожи Европейския съюз  САЩ и Израел разчистват терена за революция в Иран САЩ и Израел разчистват терена за революция в Иран В последните дни активно се поразяват полицейски участъци и бази на репресивните органи 
Бойко Борисов Бойко Борисов За една година ви извадихме от блатото, в което бяхте затънали Виц на деня Виц на деня - Скъпа, от колко време сме женени, за първи път ми правиш толкова хубаво кафе!
- Ааа, това е моята чаша!
Виц на деня Виц на деня Неделя сутрин в леглото.
- Скъпа, искаш ли кафе?
- Да скъпи!
- Хайде миличка да направиш и за мен едно!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Добрия любовник сутрин ти носи в леглото, кафе с едната ръка, мляко с другата, роза с устата и 5-6 гевречета...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори