×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Марешки прогнозира 30-40 ст. по-евтин бензин


Марешки прогнозира 30-40 ст. по-евтин бензин
Ключови думи: марешки, бензин, гориво, цена
21 Май 2020, Четвъртък, 12:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Лидерът на "Воля" скочи на властта - никой не го питал за държавните станции

Лидерът на "Воля" Веселин Марешки очаква разлика в цените на горивата от около 30-40 ст. между държавните и частните бензиностанции. Но от думите му се разбра, че е троснат на управляващите заради копирането на личната му идея за създаването на държавна петролна компания, за която те не са се допитали. "За съжаление не са ни попитали, ние знаем цялото ноу-хау, ако просто изкопират нашия модел, не е ясно какъв ще бъде ефектът за гражданите", обясни той пред Нова тв.

И допълни, че ако управляващите се бяха вслушали в идеята му от началото на мандата, проектът отдавна щеше да бъде завършен. Според него добрата идея може да бъде опорочена, ако за ръководител на проекта бъде назначен някакъв чиновник, който но разбира. Подаваме ръка, ако управляващите я поемат, ще помогнем, категоричен бе лидерът на "Воля". Той поясни, че това не е е битка срещу "Лукойл", а като за оздравяване на пазара.

Проверката на КЗК в офиса на Българската петролна и газова асоциация е правилна, но леко закъсняла, смята бизнесменът, като заяви, че не е убеден в крайния положителен ефект на акцията, тъй като подобни влизания в офисите на БПГА е трябвало да има и при предишните проверки. Запитан дали има картел при горивата, той посочи, че в Румъния между същите играчи е бил доказан картел, но може би у нас те имат различна политика.

Според него обаче това било малко вероятно и нямал усещане за липса на картел, виждайки цените на горивата по бензиностанциите. Относно намаляването на ДДС за ресторантьорите Марешки заяви, че според него това е неправилна мярка. Ясно е, че пуснато за определени бизнеси, всеки ще поиска, коментира той.


В категории: Бизнес


Коментари
Флагман.БГ Асиметричните рокли превземат сезона Асиметричните рокли превземат сезона 06/06/2026, Събота 18:00 0
Тервел ИЛИЕВ Реал Мадрид с трансферната бомба на сезона? Реал Мадрид с трансферната бомба на сезона? 06/06/2026, Събота 17:30 0
Тервел ИЛИЕВ Украйна се извини на Гърция Украйна се извини на Гърция 06/06/2026, Събота 15:40 1
Тервел ИЛИЕВ Жълт код за Бургас и Варна Жълт код за Бургас и Варна 06/06/2026, Събота 14:40 0
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Екшън в Бургас! Психар нападна кондукторка и рани шофьор в опит да отвлече автобус №12 (ОБНОВЕНА) Екшън в Бургас! Психар нападна кондукторка и рани шофьор в опит да отвлече автобус №12 (ОБНОВЕНА) Спецполицаи неутрализираха 44-годишният нападател, родом от Несебър след истински трилър в градския транспорт, извършителят сам се обадил на тел. 112, за да обяви похищението Първа кадрова рокада: Николай Тишев вече не е регионален директор на социалното подпомагане в Бургас Първа кадрова рокада: Николай Тишев вече не е регионален директор на социалното подпомагане в Бургас Очакват се и други промени в държавните структури в Бургаско, но те ще бъдат извършвани постепенно в следващите месеци  План от Бургас: Академичната общност настоява за 10% по-високи заплати до края на 2026 г. План от Бургас: Академичната общност настоява за 10% по-високи заплати до края на 2026 г. Спасителният вариант изисква 24,73 млн. евро от държавата Легендата за „бъгването“ се срина: Родители проплакаха пред Флагман.бг след солени наказания при приема за първи клас Легендата за „бъгването“ се срина: Родители проплакаха пред Флагман.бг след солени наказания при приема за първи клас Как тарикатите, въвеждали по един символ, сами изхвърлиха децата си от най-желаните училища в центъра на Бургас Само в България сагата „Звездни войни“ се нарича „Междузвездни войни“ Само в България сагата „Звездни войни“ се нарича „Междузвездни войни“ Една от основните причини е тоталитарния режим, който не е искал филмът у нас да носи името на военна програма, изпълняваща се в САЩ по онова време Николай Попов изригна срещу джигита, убил трима в автобус при катастрофа Николай Попов изригна срещу джигита, убил трима в автобус при катастрофа Ние сме си виновни, защото допуснахме да ни превземат такива, коментира бащата на Сияна Ето го "рейсъра", който уби трима и остави други да берат душа след зверската катастрофа в София (СНИМКИ) Ето го "рейсъра", който уби трима и остави други да берат душа след зверската катастрофа в София (СНИМКИ) Бил почитател на високите скорости Трета жертва при тежката катастрофа на "Челопешко шосе" в София Трета жертва при тежката катастрофа на "Челопешко шосе" в София Причината за инцидента е гонка, виновните са арестувани Поздравителни адреси до Флагман.бг по повод 15-ия рожден ден Поздравителни адреси до Флагман.бг по повод 15-ия рожден ден Най-голямата медия в Югоизточна България навърши 15 години от своето създаване Прокуратурата: Незаконна гонка с над 150 км/ч е причината за тежката катастрофа с автобус в София Прокуратурата: Незаконна гонка с над 150 км/ч е причината за тежката катастрофа с автобус в София Ако не е било бързото идване на пожарникарите, е имало вероятност автобусът с хората да изгори, каза Ангел Кънев
Двама пакистанци, изнасилили французойка, бяха пратени на бесилото Двама пакистанци, изнасилили французойка, бяха пратени на бесилото Делото бе гледано от пакистански съд. В Западна Европа подобни деяния остават ненаказани с десетилетия След взрива на морски дрон в Румъния: Урсула фон дер Лайен предупреди за пряка заплаха по източната граница След взрива на морски дрон в Румъния: Урсула фон дер Лайен предупреди за пряка заплаха по източната граница Лидерите на ЕС единодушно определиха случилото се като пряка заплаха, произтичаща от продължаващите военни действия в близост до границите на блока Премиерът Румен Радев от Черна гора: Предишните управления ни завещаха над 2,2 милиарда евро скрити разходи Премиерът Румен Радев от Черна гора: Предишните управления ни завещаха над 2,2 милиарда евро скрити разходи Процедурата за свръхдефицит на ЕК е оценка за бюджетните „гимнастики“, изсмукването на бизнеса и съмнителните поръчки, обяви министър-председателят Кога ще свърши войната в Украйна Кога ще свърши войната в Украйна Добре познатият в бившата съветска република с геополитическите си прогнози мистик прогнозира още през есента прекратяване на бойните действия Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Статистикът, който е и сред най-известните международни анализатори, коментира, че ако Русия използва атомно оръжие срещу Украйна, няма никой да се намеси Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Сладураната е като две капки вода с татко си принц Уилям Израел и Ливан се договориха за примирие Израел и Ливан се договориха за примирие Техеран не вижда напредък в диалога за постоянно примирие със САЩ Европа сама реже клона, на който седи Европа сама реже клона, на който седи Либерал-глобализмът стигна дотам, че коренният жител вече е по-долна категория човек от мигрантите Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Ахмад Джахангард Такало дори не знае откъде са дошли парите Земетресение разлюля Турция Земетресение разлюля Турция Епицентърът на земетресението е в района на град Пазарджък, където на 6 февруари 2023 г. стана силен трус с магнитуд 7,7 по Рихтер
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Нека не забравяме - надолу няма дъно Виц на деня Виц на деня Барман към сервитьора:
- Абе пич, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант!
Виц на деня Виц на деня Иванчо дочул стонове от спалнята на родителите си. От любопитство погледнал през ключалката и възкликнал:
- Леле-е-е... а на мен ми се карат, че си бъркам в носа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори