Гаврата с ФК „Левски“ продължава: Божков пита на кого да даде акциите – Сретен Йосич, Пеевски, Божинката или Александър Томов
„Ако Божков искаше да даде акциите, щеше да го направи. В момента той се подиграва с всички, които обичат клуба“, категорични са сините фенове
Гаврата с футболния „Левски“ продължава с пълна сила. Вчера Васил Божков, който чрез довереното си лице Георги Попов, държи мажоритарния пакет от акции зададе риторичния въпрос към сините фенове: „Искате ли да изберете новия собственик с онлайн анкета?“.
Днес хазартният бос, който е в изгнание в Абу Даби написа следния пост:
„Преди седмица се надявах да се прекратят задкулисните игри с ПФК "Левски" АД
Не се случи. Вие решете кой да получи мажоритарната собственост.
Тук ви предлагам четирите най-обсъждани кандидатури и възможност за свободен избор.“
Първата опция, която той предлага е логична – Наско Сираков. Зад легендата застават фенове и ветерани, но оттам нататък следва истинската подигравка със сините привърженици.
Другите варианти, предложени от самия Божков са: Сретен Йосич (след като Борисов не иска Левски), Делян Пеевски (дарил 500 хил.лева на клуба) и Константин Пазпазов.
Бизнесменът, който мнозина доскоро считаха за най-богатият българин, е оставил и на феновете да направят свои фаворити, което развинти въображението на зевзеците и колоритните предложения валят едно след друго – Валери Божинов, ликвидаторът на ЦСКА Александър Томов, Слави Трифонов, Къци Вапцаров, Венци Стефанов…
„Ако Божков искаше да даде акциите, щеше да го направи. В момента той се подиграва с всички, които обичат клуба“, категорични са сините фенове.
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Ето декларацията:
Поради появилите се слухове из публичното пространство, искаме да припомним!
Позицията ни против всякакво "обединение" и "сливане" с други клубове, което реално е чисто и просто преименуване на друг отбор на ЦСКА, остава непроменена и категорична! Ние не сме от хората, които за 3 месеца си променят разбиранията, особено пък когато става дума за такива принципни и фундаментални за бъдещето на нашия клуб въпроси. Преди 3 месеца не позволихме да бъде сложено петно върху името на ЦСКА, сега отново няма да го направим, както няма и да престъпим думите си и да се откажем от решението си. Нека на всички бъде ясно - ние държим твърдо на думата си и няма да подкрепяме друг клуб освен ЦСКА София!
Ще бъдем извън "А" група колкото години е необходимо, ако трябва и с ново дружество, но честта и достойнството за нас са над всичко. Избрали сме си пътя и за нас няма връщане назад! Ще минем през всички трудности и ще бъдем винаги до ЦСКА!
Онези "фенове", които искат по-бързо завръщане на върха с цената на всичко, нека знаят, че няма да позволим тяхното "мнение" да надделее. Ако искат титли и купи веднага, да станат от "Барселона", "Реал", "Лудогорец" или който друг отбор си изберат. Честта и достойнството са много по-ценни от всички титли и купи на света!
От „Фен клуб Сектор Г”: „Animals”, „Офанзива”, „Червен Младост”, „Югозападна Офанзива”, „Varna Firm”, „Torcida Plovdiv”, „Бригада Бургас”, „RLP Пазарджик”, „Горди”, „USF”, „Office Boys”, „Дивизия Монтана”, „Boys Vidin”, „Ултра Перник”, „Велики Търновци”, „UltraSSandanski”, „Червени шампиони Кюстендил”, „Ultra Front Vratza”, „Армейци Карлово”, „Vendetta Gabrovo”, „Червени войни Казанлък”, „Command Yambol”, „Shumen Group”, „Червени Шопи- Елин Пелин”, „Армейци Троян”, „Русе брани ЦСКА”, „U.C.S.H.”, „Армейци Кладница”, „Фен клуб Стралджа”, „Чирпань”, „Код червено- Стара загора”, „Армейци Хасково”, „Фен клуб Радомир”, „Фен клуб Костенец”, „Армейци Смолян”, „Фен клуб Асеновград”, „Фен клуб Попово”, „Верни”, „Red Infection”, „CSKA UK- Лондон”, и редица други.
Ми ти си си го написал ЛС ат ЛеФски "тире" Спартак!!!
Оставете името на Апостола и се идентифицирайте като спортен клуб.
Поне може да не ви викат евроидиоти!
К*р за Литекс, к*р за вас свине!
"Сектор Г: Никога няма да припознаем ГМО ОТБОР" 2016 г.
тази, Един клуб като Левски е наи правилно да има самостоятелност , да се ръководи от човек които е израснал и е постигнал в него в своята съзтезателна кариера.Може би е време , за да няма подчинение самите фирми да имат право да даряват средства на спорта, уточнено с закон. Така този фарс ще се ликвидира,Самите спортни деятели , съзтезатели не заслужават това. Може да участват акциите на борсата, да има повече притежатели , но най важното е повече итерест от фирмите за дарение .Самият Наско Сираков е удачен вариант за клубът .