Извънредно! Три патрулки блокираха блок 413 в бургаския жк. "Меден рудник"
В района отдавна не е имало толкова засилено полицейско присътвие, търсят мъж с малко име Мартин
Три патрулни автомобила и цивилна кола на Четвърто РУ са блокирали блок 413 в бургаския жк. "Меден рудник", видя репортер на Флагман.бг. Съседите от вход. "В" останаха доста изумени, тъй като отдавна в района не е имало толкова засилено полицейско присъствие. По всичко изглежда в момента на територия на най-големия комплекс в Бургас се провежда масирана акция.
По информация на Флагман.бг ченгетата издирват бургазлия, който е шофирал автомобил с фалшиви регистрационни номера. Той живее в блок 413 и е с малко име Мартин.
Вчера мъжът е заредил гориво от близката бензиностанция, след което ударил газта и напуснал обекта, без да си плати сметката. Автомобилът е заснет от камерите на бензиностанцията, но се оказало, че табелите с номера били на съвсем различна кола.
Очаквайте подробности само във Флагман.бг



Бум от задържани за алкохол и наркотици зад волана в Бургас и областта
Почина Фернандо Естесо
Качеството, с което дамите "омагьосват" мъжете
Актуална обстановка към 22 часа: АМ "Тракия" е блокирана, Подбалканският път - също
Почина известен бизнесмен
3 неща, които са като магнит за жените
Кога България ще се класира на Световно по футбол? Реалистична прогноза
Най-вкусната рецепта за свинско със зеле - класика в българската кухня
Как да се справите със замръзналите накладки
Карлос Алкарас разкри защо е като звяр на корта
Как да изсушите мокрите дрехи бързо: Скрит трик с пералнята
4 зодии ще усетят огромно щастие през първата седмица на февруари
