24 души са задържани при спецоперация във видински квартал
Иззет е над 15 кг нарязан тютюн без бандерол
24 души са задържани във видинския квартал "Нов път" при специализирана операция на Областната дирекция на МВР за противодействие на битовата престъпност, проведена под надзора на прокуратурата, съобщиха от МВР.
Иззет е над 15 кг нарязан тютюн без бандерол. Образувано е и досъдебво производство за подпряване или заличаване на идентификацонен номер на МПС. Участвали са и служители на трите районни управления в областта и Зонално жандармерийско управление-Монтана.
Съставени са над 30 акта и са образувани три досъдебни производства. По време на операцията на територията на квартала, полицейските служители са проверили 510 моторни превозни средства и 920 души (70 лица от тях са от криминалния контингент).
Радев иска да ни изкара от ЕС и да ни направи част от Руската федерация, убеден е Росен Плевнелиев
В Сливен е страшно, има ураганен вятър
Коледно чудо във Вълтава: Стотици смелчаци се хвърлиха в ледените води на Прага
Монета от 2 евро може да струва 3000 евро: Ето коя е търсената рядкост
Печалбата от коледната лотария се превърна в кошмар: Мъж в Испания беше отвлечен и измъчван от свои приятели
Жена с рекордно голям бюст във Великобритания разказа за болките и обидите, с които живее всеки ден
52 дни кашлица без диагноза: 13-годишно дете в Турция се бори за живота си
Шефът, който сбъдна коледната мечта: Бонуси по над 440 000 долара за всеки служител
НЛО над Япония: Огнено кълбо освети небето и предизвика вълна от спекулации
Малък апартамент, голяма идея: Как един мъж превърна дома си в технологично чудо
Йети – мит, измама или истина? Историята на най-загадъчното създание на планетата
Тигър изненада туристи в Индия – вместо да нападне, легна спокойно до тях
