Тестват всички служители в Регионалното министерство
Имаме служител с положителна проба за COVID-19, заяви министър Петя Аврамова
„Имаме служител с положителна проба за COVID-19, въпреки че от самото начало сме взели всички противоепидемични и хигиенни мерки. Създадена е организация за пълна дезинфекция на сградата, като по график всички служители на министерството ще бъдат тествани“, каза министър Петя Аврамова пред NOVA.
Тя допълни, че е създадена добра организация за дистанционен режим на работа. Дори и в деловодната система на министерството ще може да се работи от разстояние.
„Служителката няма симптоми, чувства се добре и следва всички предписания на РЗИ София. Днес ще бъдат направени пробите на всички служители на 3 места в София. Тези, които са с отрицателна проба ще се върнат отново на работните си места“, допълни Аврамова.
Министерството на регионалното развитие и благоустройство ще бъде затворено за два дни, тъй като служителка от администрацията даде положителна проба за COVID-19.
Задраскаха лева, написаха евро: Меню разгневи клиентите с почти двойни цени
Има заподозрени за убийството на Владо Загатото, истината за Петрохан излиза до края на август, обяви Демерджиев
Конституционният съд образува три дела срещу Бюджет 2026
Драматични разкрития от Каракорум: GPS тракери показват хронологията на фаталната лавина на Броуд Пик
С възпоменателни прояви Поморие почете 120-годишнината от опожаряването на Анхиало
Футболна война: УЕФА държи план Б за собствен Мондиал
Кобилкина смени сутрешния секс с бягане, а по пътя разказа за капризен милионер
Готвят двойни глоби за родителите на деца, които бягат от клас
До 49 000 мигранти преминаха в Сеута, Испания прати армия и водолази
Курс за 100 евро менте: Клиент измами таксиджия
Убийство в стил „Петрохан“ и 9 млн. евро в биткойни - какво стои зад трагедията със Загатото
„Солени ветрове“ от днес в Бургас, атракцията тази вечер ще е „Кучешката вахта“
