×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Фики е големият победител в "Като две капки вода"


19 Май 2020, Вторник, 09:40 ч.
Автор: Флагман.бг

На заветното второ място се класира Маги Джанаварова, която се преобрази в Уитни Хюстън с въздействащата I have nothing

Ясен е големият победител в осмия сезон на предаването "Като две капки вода". Това е Фики , който успя безвъзмездно да спечели сърцата на българската публика и на журито с различните си превъплъщения, отговорност към задачите и професионализъм. Снощи той се представи блестящо като влезе в образа на Лайнъл Ричи и запя песента Hello.Маги Джанаварова се преобрази в Уитни Хюстън с въздействащата I have nothing и зае второто място в тазгодишното издание на "Като две капки вода". На заветното трето място се класира Дара с песента "Вървят ли двама", която също показа изключително високо ниво при изявите си. Четвърти стана JJ, който избра Queen и Who wants to live forever.

Юлиян Вергов, Хилда Казасян, Маги Халваджиян и Димитър Ковачев-Фънки бяха впечатлени от изпълненията на всички участници, които успяха да стигнат до големия финал. Освен от публиката в залата, финалистите бяха подкрепени и от свои колеги, които също бяха в залата. Сред тях бяха Константин, Мария Илиева, Тита, Софи Маринова, Тони Стораро, Криско, Рафи и други. Всички участници получиха и специални статуетки от предаването с титли, заслужили благодарение на въплъщенията си. Бурни аплодисменти получи и Димитър Маринов, който влезе в кожата на учителя си по актьорско майсторство – легандарния Тодор Колев! Той бе сред финалистите, но преотстъпи мястото си на Маги Джанаварова.

„Най-голяма изненада в осми сезон за мен беше Фики. И то още от първия лайф. Когато излезе, преобразен в Стиви Уондър, и запя, аз бях шокиран. Не очаквах да извади този глас, да имитира по този начин, да изглежда по този начин. До самия финал тази вечер той направи страхотни превъплъщения. Винаги подготвен – в жестовете, в движенията, в гласа, в тембъра, във всяко нещо“, категоричен бе продуцентът Маги Халваджиян в скорошно свое интервю. "Изуми всички с таланта си, с умението си да пееш еднакво добре всички стилове. Ти заслужаваш да бъдеш победител“, категорични са едни от най-големите български звезди като Васил Найденов, Ивана, Славка Калчева, Деси Слава, Емилия, Мария, Роксана, Борис Дали, Ави Бенеди и др. В "Като две капки вода" Фики се превъплъти на сцената на шоуто като Стиви Уондър, Дженифър Лопес, Майкъл Болтън и Недялка Керанова, Джеймс Хетфийлд от рок гигантите Metallica, Ерос Рамацоти, Лучано Павароти, Тоше Проески, Хилда Казасян и Васил Найденов.


В категории: Лайфстайл


2
Коментара
2
Коментара по темата
2.
ГОСТ
19.05.2020 10:23:11
0
5
издислааав.....аааа........издислааав.......
1.
дрисльо
19.05.2020 09:49:25
3
4
добре че ЖУРЕТО няма гласи наче щяха да направя победителка оний нафукано дрисле. Юлиянчо през цялото време я тикаше напред и се облизваше за ярешко
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ограничения за тирове по АМ "Тракия", "Хемус" и "Струма" в дните преди и след празниците Ограничения за тирове по АМ "Тракия", "Хемус" и "Струма" в дните преди и след празниците АПИ въвежда временни забрани за движение на камиони над 12 тона по ключови трасета Теодор Ушев на площада: Мислех, че ни управляват идиоти, оказаха се кръгли... Теодор Ушев на площада: Мислех, че ни управляват идиоти, оказаха се кръгли... Световно признатият аниматор се върна от Канада, за да се включи в протестите в София и заяви, че е убеден в победата над „кликата“ Асен Василев на протеста: Ще пълним площадите след всяко безобразие на властта Асен Василев на протеста: Ще пълним площадите след всяко безобразие на властта Съпредседателят на „Да, България“ Божидар Божанов пък прогнозира, че Пеевски ще се превърне в електорално джудже, ако се върне машинния вот Корнелия Нинова: Превърнаха БСП в патерица на властта заради постове и пари Корнелия Нинова: Превърнаха БСП в патерица на властта заради постове и пари Бившият лидер на левицата обвини ръководството на БСП в предателство и съучастие в модела на Борисов и Пеевски, срещу който тя се бори от десетилетие В Бургас се събраха за пореден протест на пл. "Атанас Сиреков" (Обновена) В Бургас се събраха за пореден протест на пл. "Атанас Сиреков" (Обновена) Около 150 души са на площада сега Как се съставят годишни финансови отчети за 2025 г. следното въвеждане на еврото от 1 януари 2026 г. Как се съставят годишни финансови отчети за 2025 г. следното въвеждане на еврото от 1 януари 2026 г. След въвеждането на еврото в България на 1 януари 2026 г. счетоводството на предприятията ще се извършва в евро Кореспондентът на „Таймс” на Балканите който се пренесе за постоянно в София - Джеймс Баучер Кореспондентът на „Таймс” на Балканите който се пренесе за постоянно в София - Джеймс Баучер Статиите на „ирландецът с българското сърце“ са възможност английската общественост да се запознае със събитията в България Какво да правим с дребните пари при еврото - съвети от Л. Хампарцумян Какво да правим с дребните пари при еврото - съвети от Л. Хампарцумян Преходният период, ограниченията за плащане с монети и най-сигурните варианти за хората след 1 януари Първи случай в България: Живи корали са задържани на „Капитан Андреево“ Първи случай в България: Живи корали са задържани на „Капитан Андреево“ Екзотичните морски видове са открити в автобус от Турция за Северна Македония и са предадени за съхранение в музей Димитър Николов поздрави младите танцови таланти с европейски и международни успехи Димитър Николов поздрави младите танцови таланти с европейски и международни успехи Младите състезатели от КСТ „Бургас“ донесоха престижни отличия от първенства, проведени в морския град
Премиерът в оставка подкрепя репарационния заем за Украйна, но кой ще връща парите на Русия Премиерът в оставка подкрепя репарационния заем за Украйна, но кой ще връща парите на Русия Желязков заяви условна подкрепа за спорната схема със замразените руски активи, но остава открит въпросът кой ще плаща, след като Москва предяви претенции НС реши: Родителите на деца до 12 години - на гъвкаво работно време целогодишно НС реши: Родителите на деца до 12 години - на гъвкаво работно време целогодишно „За" промените в Кодекса на труда гласуваха 166 народни представители Почина легендарният военен кореспондент Питър Арнет Почина легендарният военен кореспондент Питър Арнет Името му става световноизвестно през 1991 г., по време на първата война в Персийския залив Евростат: Годишната инфлация в България през ноември е над средната за ЕС и еврозоната Евростат: Годишната инфлация в България през ноември е над средната за ЕС и еврозоната В Европейския съюз годишната инфлация през ноември 2025 г. е 2,4 на сто, което е спад спрямо 2,5 на сто през октомври Черноморец Бургас къса с четирима Черноморец Бургас къса с четирима Това са Калоян Кръстев, Стефан Трайков, Павел Георгиев и Тодор Чаворски "Купи и дари" за 17-а поредна година ще подаде ръка на нуждаещите се "Купи и дари" за 17-а поредна година ще подаде ръка на нуждаещите се Целта на проявата е да бъдат подпомогнати социално слаби семейства и хора в неравностойно положение с хранителни продукти и домакински консумативи от първа необходимост САЩ отчитат обратна миграция за първи път от десетилетия САЩ отчитат обратна миграция за първи път от десетилетия Мигрантите се завръщат у дома, оставяйки повече жилища и работни места за американците, каза той Сръбски бос загина загадъчно в Москва Сръбски бос загина загадъчно в Москва Според медиите сръбските разузнавателни агенции са изпратили доклад до Вучич относно „подозрителната смърт“ на Радомир Куртич Тежко въоръжени полицаи нахлуха в автомобил и арестуваха седем души в Сидни Тежко въоръжени полицаи нахлуха в автомобил и арестуваха седем души в Сидни Мъжете са обвинени в планиране на акт на насилие на плажа Бонди, само дни след смъртоносната терористична атака Акция с ръст от 55 000% за 20 месеца! Без производство, без служители - и все пак милиарди Акция с ръст от 55 000% за 20 месеца! Без производство, без служители - и все пак милиарди ази индийска компания шокира света с най-голям скок на акции
Владимир ПУТИН Владимир ПУТИН Eвропейските лидери са малки прасета Виц на деня Виц на деня - И сега не ти ли е тъпо, че жена ти отиде да живее при съседа?
- Не!
- Защо?
- Защото сега аз съм съседа!
Виц на деня Виц на деня - Брат, как се разбираш с жена си?
- Абе мани! Даже поотделно правим с*кс...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не можем да променим картите, които са ни раздадени, а само начина, по който ще ги изиграем
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори