Кога отворят детските градини?
Подробности ще дадат здравният министър Кирил Ананиев и образователният – Красимир Вълчев
Кога ще отворят детските градини и при какви условия? Това трябва да стане ясно малко по-късно днес на брифинг в Министерски съвет. А отговорите ще дадат здравният министър Кирил Ананиев и образователният – Красимир Вълчев, съобщава Нова телевизия.
Очаква се да бъдат съобщени подробности по колко деца ще се допускат в група и как ще се следи дали те са здрави. Припомняме ви, че преди седмица Ананиев заяви, че в една група не трябва да има повече от 10-12 деца. Според директори в по-големите градове като София това няма как да се случи.
Проведена наскоро анкета от здравното министерство сред родителите показа, че повече от половината от тях са готови веднага да пратят детето си в детска градина, ако тя заработи отново. Държавата обмисля и вариант, при който, ако желаещите са повече от местата, посещенията да стават на смени през седмица или две.
Голям празник е в неделя, жените задължително трябва да направят тези 4 неща
Не е добре да се боядисват великденски яйца в тези 3 цвята
Ако имаш хлебопекарна, тази рецепта за козунак ще ти стане любима
САЩ пресмисли: Не 90, а около 50% от иранския арсенал е разбит
Хората, родени през тези месеци, са най-надеждните партньори
Великденско крем руло: Мек и ефирен сладкиш, пълен с шоколад!
Публикуваха хеш кода, който ще се изписва на всяка бюлетина за изборите
Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София
Свалиха американски изтребител над Иран, един от пилотите е спасен
780 нови паравана тръгнаха към общините в Хасковско преди вота
Агнешкото за Великден поскъпва, българското месо остава все по-трудно достъпно
Путин и Ердоган настояха за незабавно спиране на войната в Близкия изток
