×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ким Чен Ун: Северна Корея ще укрепва ядрените си сили
  • Христанов разкри данни за милиони загуби, постави под въпрос магазините за хората
  • Последен шанс за дипломатическо решение между САЩ и Иран в Женева
  • ВСС заседава за определяне на нов и.ф. главен прокурор
  • Минималната пенсия с 25 евро нагоре от 1 юли
  • Влак блъсна човек в Пловдив, мъжът лежал на линиите
  • Наказаната наша европрокурорка не знае какво е нарушила, прозира политическо влияние
  • Служебният премиер Гюров свиква новите областни управители
  • Испания забранява енергийните напитки за деца
  • Протест пред ВСС и тази сутрин с искане за оставката на Борислав Сарафов
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кошмар! Тонка от ж. к. „Меден рудник” скочила от 15 метра пред очите на трите си деца


Кошмар! Тонка от ж. к. „Меден рудник” скочила от 15 метра пред очите на трите си деца
Цяло чудо е, че Тонка е оцеляла след полета от 15 метра, тя се строполила върху тревната площ под прозорците им пред блока
16 Май 2020, Събота, 11:12 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА снимки: Авторът

Състоянието на многодетната майка е критично

 30-годишната Тонка Иванова, която късно снощи полетя от 5-ия етаж на блок 450 в бургаския ж.к. „Меден рудник”, е майка на три деца. Около 23 часа след семеен скандал пред очите на децата си Тонка скочила от терасата на апартамента, научи Флагман.бг. Съседите на семейството са шокирани от случилото се, тъй като Тонка и мъжът й били много възпитано и добро семейство.

Двамата живеели в общинско жилище в ж. к. „Меден рудник”. По думите на съседи, зад вратите на апартамента рядко се чували викове, с изключение на тези на децата. 

Цяло чудо е, че Тонка е оцеляла след полета от 15 метра. Тя се строполила върху тревната площ под прозорците им пред блока.

Трагедия в жк. "Меден рудник"! 30-годишна жена полетя от 5-ия етаж

На място веднага е пристигнала линейка, която е откарала майката в УМБАЛ-Бургас. Към момента обаче състоянието на многодетната майка е критично. Тя е със счупени ребра, счупена ключица и мозъчен кръвоизлив.

По информация на Флагман.бг, бащата на трите деца на Тонка, с когото живеят на семейни начала, е задържан минути след инцидента. В момента децата са настанени при роднини на семейството - лелите им още снощи са дошли да ги вземат.

Тази растителност е омекотила удара при падането на Тонка, цяло чудо е, че не се е строполила на асфалта

 


В категории: Меден Рудник


Светлозария КИДЕРОВА Автор
Светлозария КИДЕРОВА
19
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Проблем с нервите - как да контролираме гнева си Проблем с нервите - как да контролираме гнева си 26/02/2026, Четвъртък 21:40 0
Тервел ИЛИЕВ Ейса на Гришо разкри за огромна лична трагедия Ейса на Гришо разкри за огромна лична трагедия 26/02/2026, Четвъртък 21:18 0
Тервел ИЛИЕВ "Вдовицата в бяло" стана на 63 - помните ли я "Вдовицата в бяло" стана на 63 - помните ли я 26/02/2026, Четвъртък 20:40 0
19
Коментара по темата
19.
Истината за тях
25.05.2020 23:20:18
1
1
❗❗❗Дължа обяснение за случая с Павлин и децата на които помагаме.Реших да му помогна след многократните му молби за това.Исках да проверя това ,което ми казва истина ли е и отидох до дома му.Останах потресена от условията в които живеят.Реших да му помогна.След публикуване на поста и даване на гластност много хора отклихнаха на молбата ми и бяха съпричастни.Само от личния ми профил има над 2500 споделяния.Отзоваха се и фирми,които искаха да помогнат с материали.Над 500 човека са ми писали и съм отговорила на всеки до един.Тези хора всичките са изпратили дрехи,играчки,посуда одеала ,храна и много други на семейството.Изговорила съм стотици разговори като на всеки съм обяснила положението на семейството.Семейството има осигурени материали,много повече отколкото са им нужни.
Сега дано правилно ме разберете,защото кой разбрал,кой не разбрал ме обезкостихте и направихте на парчета за случката с десетте лева.След като побликувах поста,рабрах къде работи и отидох до строежа.Оказа се,че имам познати,които ми казаха,че Павлин не ходи редовно на работа или си тръгва по обяд.Както и когато ходих до тях се наложи да ходя по тъмно защото уж бил на работа,а той си е отишъл на обяд.Дали са му пари за покрива от фирмата и нищо не е направил и още не е върнал парите.Позамислих се дали да спра всичко,но в името на децата реших да продължа.Но вече с едно наум.
Та за 10 лв.,отивам у тях с човек собственик на строителна фирма да видим покрива и какво ще е нужно.Получил ли си нещо–не,ама може ли 10лв.няма какво да ядем.След час ми пише момче,че им е занесло за 100лв.продукти,после още за 200лв.Стана ми гадно и обидно,че ме лъже така, обадих му се вика ми ти не ми отвори хладилника ни веднъж.Каза че е празен,за мен това е достатъчно,аз му вярвах до този момент!
Днес получих поредния удар,разбрах ,че в следствие на поста лично кмета му се е обадил и е получил общинско жилище с чисто нови мебели,което е супер и много ме зарадва,само че факта че го е получил преди два дена и не е казал на никого дори и на мен,а днес някак между другото ми го спомена и продължи с молбите да давам телефона и адреса му за помощ.Днес жена от София ми прати фактура с всичко необходимо за покрива което ще бъде доставено утре.Хора ,те имат необходимите материали,имат общинско жилище и приема още и още и казват,че нямат.
Една много известна австрийска фирма пое ангажимент да им оправи цялата къща,но след тяхно проучване на хората.Днес ми се обадиха и казаха,че отказват защото хората не били читави и имат друга къща годна за живеене в село да Бургас.Има и много още какво да разкажа,но няма смисъл.Важните са децата аз все още им помагам,но с горчилка в устата.
А сега може да ме разкъсате....
18.
Stefan
25.05.2020 14:40:31
0
1
О гурката жена
17.
x
18.05.2020 18:24:57
0
2
лъжат не ги съжалявайте в ШОФЬОРИ БУРГАС колко хора им помогнаха и им пращаха помощи а мъжа е искал само пари да си плаща заемите и фирми искаха да им оправят безплатно къщата ама като ги разбраха и се отказаха!!! после жената която събираше помощи за тях се извиняваше,че е подвела хората да им помагат!!!
16.
System
16.05.2020 18:34:21
1
27
Не става дума само за пари, а и когато сме имали, че да плачем за тях. Но всичко останало, което тв мачка, то прегазва психиката. Да виждаш, че между децата ти, безнаказани крадци, убийци, дилъри се разхождат на свобода. Да знаеш, че няма структура, която да не ти иска нещо в замяна на помощ. Морала ни го няма, а за финансовата част е ясно. Как сме си възпитали обаче децата, това е най-големия проблем. Малки чалгарчета, които се държат като мутри от 12 годишни, псуват, босят оръжия и нямат интереси. Жалко, но бъдещето не ми се струва по-розово
15.
Габриела
16.05.2020 17:32:39
0
14
Самия вик при падането беше просто ужасен. Лично смятам че е убийство,защото кой скача от такава височина при скандал и то след като имаш деца.Дано се оправи жената
14.
Х
16.05.2020 17:11:50
2
20
Права си №13, но за да са настанени в общинско жилище, значи финансовото положението на семейството е окаяно.
13.
Аз
16.05.2020 16:59:42
0
31
Мъчно ми е за това семество! Дано да се оправи женичката. Нямам претенциите да съм права, но депресивните състояния и желанието да се махнеш от този Свят, са по-скоро от емоционални липси, отоколкото от финансови такива. Никоя майка няма да си остави децата гладни, ще проси, но няма да ги изостави. Емоцоналната липса и празнота в душата е друго нещо и там вече е страшно.
12.
:(
16.05.2020 16:49:53
6
23
Mного жени се омъжват за убитаци...видяла го че кара кола от 5000 лв, а и се струва че е последен модел, видяла го че има познати с бръснати глави и си помислила че не е някой случаен, а той милия скъсан като цървул, без образование, цел, амбиции...и после си трошат главите с такива. ....
11.
До по -долу коментиращите
16.05.2020 15:52:28
13
25
Все още сме много далеч от държавата с най-много самоубийства Норвегия.Дали и те се самоубиват от безпаричие???.Другаде е проблема.По голямата част от днешното поколение жени,животът им се струва забавление,скъпи почивки,вечери в ресторанти и охолен живот,без да им се работи,искат да си отворят краката и всичко да им дойде на -готово.И като разберат ,че това е само един блян,нереализирана мечта и превъртат,това е.
10.
Финансови проблеми
16.05.2020 14:14:16
5
21
Вие сега вземете ги стимулирайте малко тези деца , финансови проблеми може да имат и това да води до този развой , държавата- общината да се самосезира и да се погрижи за децата , поне докато майката не се възтанови ...
9.
Лейтенант Грубер
16.05.2020 13:46:58
6
33
Баси кви проблеми тряа да имаш за да решиш да оставиш 3 деца сами. Тва не е нормално. Притиснете съпруга, тва не е цялата история. Кой скача по време на семеен скандал, по-вероятно е някой да е бил бутнат.
8.
Баба Тонка
16.05.2020 13:27:13
17
6
Изяди голямата Бутонка
7.
Иван Гогов по прякор Ван Гога
16.05.2020 13:17:58
5
22
Искам да ви благодаря за невероятната илюстрация на скока. Без нея не бих могъл да си представя как се е случило.
6.
Българово
16.05.2020 13:05:20
6
35
В Българово се самозапали жена, може би защото животът е прекрасен в тази община с най-високите данъци и най-ниските доходи.
5.
Неудачник и мързелив безхаберник
16.05.2020 12:35:00
35
23
Оставка на правителството! И властта в ръцете на Радко фърчилото и на Импексова! Долу ГЕРБ!
Заради тях съм убитак, нещастник, беден и самотен алкохолик.
Ето тази жена и тя заради тях скочи, а Импексова и Радко я спасиха с цяла бала едри банкноти, които омекотиха удара.
Абе дали ако дойде БСП на власт ще стана образован, реализиран и ще се къпя всеки ден? Хахахааа
На тези коментиращи под мен искам да кажа: Да ви го ту. а фостата и да ви задавя!
4.
пенсионер
16.05.2020 12:27:33
8
54
Внай добрия град за живеене бум на самоубийства почи всяка седмица по някое Само от началото на месеца повече от 4 .Вславейков Възраждане М.Рудник Изгрев Това не е от охолен живот а от безходицата която ги спохожда .
3.
Най-добрият град за живеене
16.05.2020 12:18:58
13
62
Някой няма ли да задълбае в темата? Защо през няколко дни хора скачат от балконите? Още не е отшумяла новината за другата майка на 3 деца която скочи и сега пак същото, но с друга жена... Не може да няма виновни. Според мен много вероятно е това да е породено от добрият живот, който живеем, в "най-добрият град" според Николов и най-добрата държава според Борисов
2.
До невероярните управници
16.05.2020 11:57:52
12
67
Кажете колко пари наляхте и откраднахте в Спортната зала, "олимпийския" басейн и флората. Даже и построени работят на загуба. Много сте безмислени схемаджийчета!
1.
Герп
16.05.2020 11:30:22
18
99
Всяка седмица скачат хора от града-входа на Европа с 350 евро заплати. Не става само със снимки от дрон на морска гара и "моста" и смарт дървета,пейки и всякакви безмислени малоумни схеми за усвояване. Бургас е приключил град, общината да разпускат администрацията. Андрей Рунчев да свива знамената на парията майка!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
След месеци укриване в Гърция Неделчо от Камено разказа как е удушил с голи ръце авера си Тольо След месеци укриване в Гърция Неделчо от Камено разказа как е удушил с голи ръце авера си Тольо През лятото на 2025 г. двамата се скараха за дребна сума пари по време на пиянски запой Знаете ли какво правят толкова дълго децата ви на телефона? Знаете ли какво правят толкова дълго децата ви на телефона?  "ROBLOX" и скритите опасности Екоминистър отрязал Ивей за продължение на споразумението с НПО-то на Калушев Екоминистър отрязал Ивей за продължение на споразумението с НПО-то на Калушев Той говори и за скандала с трафика на отпадъци към България Тошко Йорданов: Гуруто Гюров изкарва нещо през фонтанелата си в хижа „Министерски съвет" Тошко Йорданов: Гуруто Гюров изкарва нещо през фонтанелата си в хижа „Министерски съвет" Скандал в парламента след неявяването на премиера за изслушване относно американските самолети на летище "Васил Левски" Слави Трифонов: Целият ми екип не спи заради „Петрохан“, трябва наказание за виновните Слави Трифонов: Целият ми екип не спи заради „Петрохан“, трябва наказание за виновните Лидерът на "Има такъв народ" заяви, че ще използва всички възможни средства, за да изясни казуса и да потърси отговорност за евентуална държавна протекция Проф. Пламен Киров: Виновни за Сарафов са безотговорните хора, които усвояват власт Проф. Пламен Киров: Виновни за Сарафов са безотговорните хора, които усвояват власт Питайте ги, когато имат намерение да изпълнят своето задължение по Конституцията да излъчат парламентарна квота за нов Висш съдебен съвет, призова той Отпускат 150 000 евро за училището в Русокастро Отпускат 150 000 евро за училището в Русокастро Одобрен е проектът за ремонт на сградата Владимир Николов: Възпитаваме децата си с личен пример Владимир Николов: Възпитаваме децата си с личен пример Легендата на българския волейбол и ръководител на Левски говори за силата на личния пример, ролята на семейството и високите цели в спорта Австрия прие закон срещу "шринкфлацията", а глобите достигат до 15 000 евро Австрия прие закон срещу "шринкфлацията", а глобите достигат до 15 000 евро Супермаркетите ще поставят специални етикети за 60 дни при намален грамаж без промяна в цената Община Бургас събира поколенията на празника Мартенски шевици в Етнографския музей Община Бургас събира поколенията на празника Мартенски шевици в Етнографския музей Деца, младежи и възрастни от социални структури в града ще отбележат Баба Марта и Трети март с песни, танци и народни легенди
Нови ограничения за жените в Афганистан налагат талибаните  Нови ограничения за жените в Афганистан налагат талибаните  Указът предвижда и възможност за лишаване от свобода на жени, които посещават често свои роднини без разрешение от съпруга си     Марк Зукърбърг купи имение в Маями за около 150 милиона долара Марк Зукърбърг купи имение в Маями за около 150 милиона долара Изпълнителен директор на Meta се установява в Indian Creek Island сред нарастваща миграция на технологични милиардери към Флорида Еротичен инфлуенсър отрече да е свързана със смъртта на Ел Менчо Еротичен инфлуенсър отрече да е свързана със смъртта на Ел Менчо Сексапилната моделка Мария Хулиса, известна като "Бейзболното Барби", обяви, че ще търси правна отговорност за разпространените твърдения Изкуственият интелект създава дигитални копия на починали хора Изкуственият интелект създава дигитални копия на починали хора Технологиите позволяват разговори с виртуални версии на близки, но специалисти предупреждават за психологически и морални рискове Женски скандал в метрото на Техеран: Изхвърлиха поддръжничка на режима (Видео) Женски скандал в метрото на Техеран: Изхвърлиха поддръжничка на режима (Видео) Настроенията срещу ислямската власт се засилват на фона на все по-вероятната война срещу Иран  Хавана съобщи за осуетена терористична атака Хавана съобщи за осуетена терористична атака Престрелка край Куба след опит за въоръжено проникване с лодка от Флорида Масирани руски бомбардировки на Украйна тази нощ Масирани руски бомбардировки на Украйна тази нощ Руснаците все по-често се целят в цивилни обекти и жилищни домове „Макдоналдс“ в Германия няма да рекламира храна през деня, за да не дразни мюсюлманите „Макдоналдс“ в Германия няма да рекламира храна през деня, за да не дразни мюсюлманите Веригата ще спазва това правило през целия свещен месец рамазан Последен шанс за дипломатическо решение между САЩ и Иран в Женева Последен шанс за дипломатическо решение между САЩ и Иран в Женева Трети кръг непреки преговори на фона на предупреждение от Доналд Тръмп за възможен военен удар Кьовеши поиска уволнението на българския европрокурор Кьовеши поиска уволнението на българския европрокурор Окончателното решение може да вземе Съдът на ЕС
Росен ПЛЕВНЕЛИЕВ Росен ПЛЕВНЕЛИЕВ Кабинетът „Гюров“ е създаден, за да даде пълен комфорт на Румен Радев. Виц на деня Виц на деня - Скъпи, какъв подарък искаш за рожденния си ден?
- Не знам.
- Какво най-много ти харесва?
- Съседката от третия етаж...
Виц на деня Виц на деня В чата:
- Как да те позная?
- Ще бъда с дънки, висока съм 165 см и тежа 55...
- Добре, аз съм със светло яке, ще нося кантар и рулетка.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Най-опасната форма на слепота е да вярваш, че твоята перспектива е единствена реалност.." Ницше
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори