×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

За два дни Созопол грейна, очаква туристите с обновена градска среда


За два дни Созопол грейна, очаква туристите с обновена градска среда
Кметът Тихомир Янакиев поведе акцията по окосяване, почистване и боядисване на "Кита"
10 Май 2020, Неделя, 19:50 ч.
Автор: Флагман.БГ снимки: Община Созопол

Доброволци се организираха и върнаха красотата на любимия град

Созопол грейна след мащабна акция по почистване и обновяване на обществените пространства и забележителности. Тя бе стартирана от Обществения съвет под наслов „Ние сме Созопол” и бе изключително успешна. Само за един уикенд градът си върна привлекателния облик и очаква да привлече българските туристи, които тази година ще изберат да почиват на родното Черноморие.

Кметът на Созопол Тихомир Янакиев участва активно в почистването и двата дни. Той поведе акцията по окосяване, почистване и боядисване на "Кита", разкопките до църквата, но доброволци се организираха и излъскаха и много други места в града.

От публикувани снимки в социалните мрежи се вижда как от малки до големи, всеки даде своя дан за един по-приветлив и красив Созопол.

 




В категории: Созопол


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
14
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Празник е, почитаме двама християнски светци Празник е, почитаме двама християнски светци 23/08/2026, Неделя 08:00 0
14
Коментара по темата
14.
Наско Царя
12.05.2020 20:03:26
0
3
Аз мисля и не само аз че с нашите данъци дето са по големи с 40% от Бургас плащаме предостатъчно и бездомния тандем дето раздават помощи триото бардука баничката и клоуна са капака само топито липсва
Тихомир не е лош но тези около него са оле мале то вече се чудим кой е кмета
13.
До. 12.
11.05.2020 16:03:59
3
0
Нищо не ти обещавам, директно ти казвам, че повечето от "нас" са далече от дълбокия смисъл на думата хора. Много,много далече :Д Хора, пълни с омраза, неценящи нищо и никого, с ниво на ценностна система по-ниско от ловките по улиците. затова и само плюете, защото САМО ТОВА МОЖЕТЕ, Сийке.
12.
До 11
11.05.2020 15:04:13
0
3
Ти от кой народ си бря ? Не съм от тях како Сийке, ама да знаеш колко са тъпи българите. Мързеливи и мрънкащи. Описал си се прекрасно ! Големи обобщения. Големи мъдрости. Чалгар по душа с претенции = 100% емигрирал !
11.
До всичките прости ганьовци-коментатори-разбирачи
11.05.2020 11:14:58
5
4
Освен да плюете, НИЩО АМА НИЩО ДРУГО НЕ МОЖЕТЕ. Единствено злобеете на другите без причина, просто защото няма какво друго да кажете, защото сте пластмасови хора с пластмасови ценности, живеещи със омраза към другите, мислейки, че ВСИЧКИ СА ВИ ВИНОВНИ, По-прост и злобен народ няма! Много поздрави и на голяма част от децата ви, които ви имат за пример :) Пускайте Ивана и слагайте ракията и учете децата си на чалга и злоба
10.
Румен
11.05.2020 08:58:46
4
13
Хахаха трай коньо за зелена трева.
..т.е.за туристи..привиждат ви се баламурници на хоризонта!!!
9.
до баш морски
11.05.2020 08:09:15
7
14
Човече, говориш за едно друго време и си прав! Така беше 12 години, но статията е за днес, за 2020 г., за друго ръководство , друг кмет, събудили се граждани! Нещата са не сравними!
8.
БашМорски
11.05.2020 07:36:46
7
16
Местните сложиха ли тубите с вода пред къщите си да пазят места?
Огромен паркинг в центъра запазен само за общината дори и събота и неделя!
Всичко опасано с прегради и бетон и после чакат бг туристи!
7.
*********
11.05.2020 05:33:16
6
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
6.
Пайда Ладжин
10.05.2020 23:17:41
3
18
Ще има да чакат идиоти и следващия сезон. Разпродадоха земята на мутри, които преградиха и бетонираха всичко, сега ще си дават мухлясалите стаи на оня, дето духа. Някой и друг селянин може да се обърка, но няма да е задълго.
5.
Грейна
10.05.2020 23:10:15
8
18
Грейнаха само обектите на снимките. Флагман направете утре една разходка в стария град и тогава до видим кой е грейнал
4.
хахахаха
10.05.2020 23:05:57
8
17
кое грейна бе, боклука е прелял от кофите дето се изхвърлят един път в седмицата.. за това ли плащаме такса смет?
3.
Гост
10.05.2020 20:25:53
3
23
Плажната ивица в Стария град е изключително мръсна, не знам кой е отговорен, но моля да се вземат мерки.
2.
Бончо
10.05.2020 20:17:43
15
32
Цяла България ще грейне, само трябва отвсякъде да изгоним герберастите.
1.
Турист
10.05.2020 20:04:11
9
60
Браво на Кмета Янакиев. Това е човек за пример. Деен работлив, приветлив, усмихнат, изискан, уверен и отдаден за своята кауза.
10 години имаше едно тъмно ПЕТНО. Толкова се беше взел на сериозно че дори не се разхождаше сред хората да им кажа едно здравей. Винаги с колата винаги отдалече а когато те приемаше пушеше пура като някой мафиотски бос.
Но така е дребните човечета избиват комплекси.
А за подхода на новият кмет само адмирации. По този начин с такава дейност и с такава енергия могат да се върнат позициите на Созопол загубени през десетилетието на Рейзи.
Успехи за новия кмет Тихомир Янакиев и за всички които споделят неговите идеи.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Възродиха блус феста в Бургас в памет на Пламен Ставрев Възродиха блус феста в Бургас в памет на Пламен Ставрев Чудесна атмосфера на брега на морето, коментира кметът Димитър Николов и благодари на  Мариана Добрева за добрата идея Помощите за отопление вече на два транша: Първо дават 128,78 евро, после още 193,17 евро Помощите за отопление вече на два транша: Първо дават 128,78 евро, после още 193,17 евро Новият начин на плащане облекчава държавния бюджет, но затруднява семейства, които трябва да купят дървата си още преди зимата „Пляскайте, пляскайте!“ - Петрова нива показа най-сериозния проблем на Илияна Йотова „Пляскайте, пляскайте!“ - Петрова нива показа най-сериозния проблем на Илияна Йотова Там, където Румен Радев предизвикваше спонтанни ръкопляскания и ръкостискания, приемът за сегашния президент беше видимо по-хладен Ужас на магистрала „Тракия“: Две коли са смачкани след катастрофа край Българово Ужас на магистрала „Тракия“: Две коли са смачкани след катастрофа край Българово Пътят бе отцепен, на място пристигна Пътна помощ Празник е, почитаме двама християнски светци Празник е, почитаме двама християнски светци На 23 август имен ден празнуват Витан, Вълкадин, Вълко, Вълкан, Въльо и Вълкана Екшън в Царево! Стотици евакуирани от парти с Анелия, след като някой напръска цяло заведение с лютив спрей Екшън в Царево! Стотици евакуирани от парти с Анелия, след като някой напръска цяло заведение с лютив спрей Имало задържан за саботажа в популярния нощен клуб в Царево, твърдят очевидци Sunset Port Festival разтърси Поморие: Световни звезди и хиляди фенове на Рибарското пристанище Sunset Port Festival разтърси Поморие: Световни звезди и хиляди фенове на Рибарското пристанище Тази вечер на сцената излиза Роджър Санчес, 8000 души се очакват край морето Илияна Йотова към българите в РСМ: Няма да ви предадем и ще пазим правата ви Илияна Йотова към българите в РСМ: Няма да ви предадем и ще пазим правата ви Президентът отправи силно послание от Петрова нива и призова общата история да обединява, а не да се превръща в повод за омраза Стотици вечеряха на пясъка във Варна: Музика, море и благотворителна кауза събраха Аспарухово Стотици вечеряха на пясъка във Варна: Музика, море и благотворителна кауза събраха Аспарухово Най-дългата вечеря на плажа се проведе за 12-а поредна година, а този път помогна на онкоболни деца и социален дом Жълт код за опасна жега в почти цяла България, край морето остава по-прохладно Жълт код за опасна жега в почти цяла България, край морето остава по-прохладно Следобед в Южна и Югозападна България са възможни краткотрайни валежи и гръмотевици
Путин към Украйна: Ще ударим най-чувствителните ви икономически сектори Путин към Украйна: Ще ударим най-чувствителните ви икономически сектори Украински дронове атакуват руски рафинерии и складове, а Москва вече нанася удари по икономическата инфраструктура на Украйна Война със съседите: Мъж изобрети машина, която отвръща автоматично на всеки шум отгоре Война със съседите: Мъж изобрети машина, която отвръща автоматично на всеки шум отгоре Сензор засича тропането и задейства механизъм, който започва да удря по тавана След като дизелът удари 1,90 евро край Несебър, България е сред шампионите по поскъпване на горивата в ЕС След като дизелът удари 1,90 евро край Несебър, България е сред шампионите по поскъпване на горивата в ЕС Само преди два месеца Флагман.бг засече нафта по 1,48 евро в Бургаско, а Евростат вече поставя страната ни сред държавите с най-силен годишен ценови ръст TikTok плаща 400 млн. долара заради данни на деца - едно от най-големите споразумения по случая в САЩ TikTok плаща 400 млн. долара заради данни на деца - едно от най-големите споразумения по случая в САЩ Американските власти твърдят, че платформата е допускала милиони деца под 13 години до обикновени профили, събирала е личната им информация без родителско съгласие и е затруднявала изтриването ѝ Смърт за лайкове: Петима тийнейджъри загинаха в Ирландия, опасна мания превръща магистралите в сцена Смърт за лайкове: Петима тийнейджъри загинаха в Ирландия, опасна мания превръща магистралите в сцена Маскирани младежи снимат скоростомера, провокират полицейски гонки и карат в насрещното, а трагедията на M9 отвори болезнен дебат за TikTok, полицията и провалената превенция „Чакай тук“: Баща остави 7-годишния си син сам на Фуджи и продължи към върха „Чакай тук“: Баща остави 7-годишния си син сам на Фуджи и продължи към върха Момчето останало само в дъжд и мъгла на близо 2500 метра, докато 48-годишният му баща се изкачил с другия си син чак до осмата станция Три години след еврото: 4 от 10 хървати над 65 години са в риск от бедност Три години след еврото: 4 от 10 хървати над 65 години са в риск от бедност Проблемът не започва с единната валута, но се задълбочава - при самотно живеещите възрастни делът достига стряскащите 64,4%, а над 654 000 пенсионери получават под 600 евро според Пенсионерската партия Дунав падна до рекордните -126 см при Русе, АЕЦ „Козлодуй“ вече свали мощността на Пети блок Дунав падна до рекордните -126 см при Русе, АЕЦ „Козлодуй“ вече свали мощността на Пети блок За първи път в 52-годишната история на централата се стигна до разтоварване заради маловодието, а при нов спад не е изключено допълнително ограничаване Победителят в Hells Kitchen Денисиньо предизвика фурор в La Ferme в бургаския Central park Победителят в Hells Kitchen Денисиньо предизвика фурор в La Ferme в бургаския Central park Бразилски крокет от бавно готвен телешки джолан, „Стек домат“, карпачо, великолепен Уелингтън и тропически финал превърнаха вечерта в Central Park Бургас в истинско кулинарно шоу Тази секси мацка е правнучка на Тодор Живков Тази секси мацка е правнучка на Тодор Живков Катерина е била заобиколена от група приятели, с които са се придвижвали с наети кабриолети
Бойко Борисов Бойко Борисов Всички сме хора, всички правим грешки, важното е да не са фатални. Виц на деня Виц на деня Приятели си говорят:
- Моята приятелка е като мобилен телефон.
- В смисъл, че е малка ли?
- Не, в смисъл, че като свърша парите не ми говори.
Виц на деня Виц на деня - Какво е търговия с влияние?
- Когато барманът вижда, че си под влияние на алкохола, но продължава да ти сипва!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Приятелството може да завърши с любов, любовта с приятелство — никога.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори