×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Атанас Балкански печели „Хелс Китчън”


10 Май 2020, Неделя, 16:16 ч.
Автор: Флагман.БГ

Сред любимците на Ангелов тази година е и закръглената Галя, която вбесява повечето зрители на предаването

Новият победител в „Хелс Китчън” се казва Атанас Балкански, смятат феновете на предаването. Снимките на кулинарното шоу са приключили съвсем наскоро, а финалът ще бъде излъчен на 21 май. Името на победителя все още се пази в тайна, но според слуховете именно Наско ще прибере голямата награда от 100 хиляди лева плюс договор за работа при шеф Виктор Ангелов.

Феновете на предаването в момента са разделени на две големи враждуващи помежду си групи. От едната страна на барикадата са поддръжниците на пловдивчанина Атанас, от другата – на Реджеп Бадев, който е роден в Сърница, но от 5-годишен живее в Италия. Очаква се последната битка да е именно между двамата. Според информация на „Уикенд” я печели именно Наско. Знак за това е, че той все още живее в България, докато Раджи наскоро се е преместил в Германския град Хамбург. Логично е, че с подобна адресна регистрация той няма как да ходи на работа при шеф Ангелов.
Феновете на „Кухнята на ада” знаят, че „италианчето”, както го нарича шефът, преди шоуто е бил главен готвач в голям германски хотелски комплекс. Най-вероятно се е върнал там. Той е на път да се превърне в звезда в родината на Гьоте. Вече дава интервюта и публикува собствени рецепти в местните готварски списания.

Зрителите на „Хелс Кипчън” отдавна са забелязали, че Реджи е изключителен готвач, но е твърде самоуверен за вкуса на своя шеф в кухнята и често си позволява да променя рецептите му. Затова очакват на финала Ангелов да предпочете някой по-послушен, който ще може да прибере в собствената си кухня. Според всички това ще бъде Наско, който се очертава като най-големият любимец на шефа в актуалния трети сезон на шоуто. Балкански съвсем наскоро е публикувал на видно място в профила си във Фейсбук своя снимка от страницата на предаването и вече приема поздравления от близки и познати.

Сред любимците на Ангелов тази година е и закръглената Галя, която вбесява повечето зрители на предаването. Огромната част от тях смятат, че тя дори не умее да държи правилно нож. Водещият обаче я харесва и това кара много хора да я смятат за сигурен финалист, пише "Уикенд". 


В категории: Лайфстайл


Коментари
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Това е Бангаранга - българската песен за Евровизия Това е Бангаранга - българската песен за Евровизия Изпълнител на парчето е Дара Машините за вота са с изтекла гаранция, може да имат много дефекти Машините за вота са с изтекла гаранция, може да имат много дефекти Вместо кабинетът, Информационно обслужване и ЦИК предварително да проверят устройствата и перифериите за всичко ще се разчита на една единствена фирма - “Сиела” Барселона вдига туристическата такса до 15 евро на нощ: Как ще се отрази на туризма? Барселона вдига туристическата такса до 15 евро на нощ: Как ще се отрази на туризма? Един ден ще убият гъската, която снася златните яйца, смятат хотелиери  DÉJÀ VU с уникален концерт в Бургас: Поп, рок и оперна музика на една сцена DÉJÀ VU с уникален концерт в Бургас: Поп, рок и оперна музика на една сцена Маестро Цанислав Петков и Симфониета Враца създават музикален празник Вътрешният министър: Сменихме 23 от 28-те областни директори на МВР, ще има промени и в РУП-овете Вътрешният министър: Сменихме 23 от 28-те областни директори на МВР, ще има промени и в РУП-овете Дебело ще подчертая, че и новите не трябва да се считат за непоклатими, обяви Емил Дечев Пазарът полудя: 100 хил. евро за гараж в Бургас Пазарът полудя: 100 хил. евро за гараж в Бургас Обявите са кът, а търсенето е много сериозно  Новият тренд за създаване на лична учебна програма обещава да ни върне към нас Новият тренд за създаване на лична учебна програма обещава да ни върне към нас И към качественото прекарване на времето с това, което обичаме и там където искаме да се развиваме Как светският Иран се превърна в „мека“ на радикалния ислямизъм и защо Ормуз скоро пак ще е отворен Как светският Иран се превърна в „мека“ на радикалния ислямизъм и защо Ормуз скоро пак ще е отворен В края на миналия век Иран създаде и финансира Хизбула и Хамас с цел да насочи влиянието си към бившите вече съветски републики, а самата революция в странта е дело на САЩ Три китайски зодии ще имат повече щастие през март Три китайски зодии ще имат повече щастие през март Този месец енергията се променя от Бик към Тигър затова ако бъдем дейни, това ще ни носи късмет Чудната тайна сила на ароматите в дома Чудната тайна сила на ароматите в дома Различните ухания в дома могат да преобразят обстановката и да повлияят на емоциите, стреса и дори качеството на съня ни
Джефри Сакс: Малката банда на Тръмп и Израел запалиха буре с барут, което ще загасне с техния край Джефри Сакс: Малката банда на Тръмп и Израел запалиха буре с барут, което ще загасне с техния край Тази война е част от световна война, която САЩ водят. Тя стигна до Венецуела, ще стигне до Куба, каза проф. Сакс в интервю за подкаста на Глен Дизен От последните минути: Новото ръководство на Иран поиска преговори със САЩ От последните минути: Новото ръководство на Иран поиска преговори със САЩ Те искат да говорят и аз се съгласих, трябваше да го направят по-рано, обяви американският президент И новият ръководител на Иран е убит? И новият ръководител на Иран е убит? Информацията не е официално потвърдена, но по-рано днес Тръмп обяви, че 48 ирански лидери са били "отстранени с един размах" Сиренето и млякото у нас са с 125% по-скъпи от средното за Европа Сиренето и млякото у нас са с 125% по-скъпи от средното за Европа По-значително поскъпване се отчита при доматите – с 6,6%, и краставиците – с 7,3% спрямо януари Доналд Тръмп: Убихме 48 ирански лидери с един размах Доналд Тръмп: Убихме 48 ирански лидери с един размах Никой не може да повярва какво постигнахме Шарън Озбърн планира биографичен филм за покойния си съпруг Ози Шарън Озбърн планира биографичен филм за покойния си съпруг Ози Чуствайки своето „благословено“ съществуване с рок звездата цели 47 години Джанис Дикинсън отправя остра атака срещу Тайра Банкс Джанис Дикинсън отправя остра атака срещу Тайра Банкс Бившата съдия от „Следващият топ модел на Америка“ твърди, че Банкс е измъчвала моделите, за да подхранва своето его Цената на тока вероятно ще се повиши заради войната в Иран Цената на тока вероятно ще се повиши заради войната в Иран Въпреки че страната ни има сравнително диверсифициран микс и много нови ВЕИ, които в слънчеви дни натискат цените на тока дори под нулата, ние сме част от единния европейски пазар Колко ще ни струва ремонтът на банята Колко ще ни струва ремонтът на банята Минимум 4 хил. евро, казват майстори  Само днес: Петролът поскъпна с 10 % Само днес: Петролът поскъпна с 10 % Анализатори предупреждават, че при ескалация на конфликта цената може да достигне дори нивото от 100 долара за барел
Росен ПЛЕВНЕЛИЕВ Росен ПЛЕВНЕЛИЕВ Кабинетът „Гюров“ е създаден, за да даде пълен комфорт на Румен Радев. Виц на деня Виц на деня - Скъпи, какъв подарък искаш за рожденния си ден?
- Не знам.
- Какво най-много ти харесва?
- Съседката от третия етаж...
Виц на деня Виц на деня В чата:
- Как да те позная?
- Ще бъда с дънки, висока съм 165 см и тежа 55...
- Добре, аз съм със светло яке, ще нося кантар и рулетка.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Най-опасната форма на слепота е да вярваш, че твоята перспектива е единствена реалност.." Ницше
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори