Стоян Златния от затвора: Заплашваха проститутки, за да ме осъдят
"Заплашваха проститутки като по този начин ме осъдиха на 5 години затвор. Искаха да кажат, че са работили за мен на млади момичета, които дотогава не познавах изобщо". Това каза пред Lupa.bg Стоян Стоянов-Златния, който в момента излежава присъда за сводничество в затвора в Кремиковци.
Той е категоричен, че до дни ще представи на медията ни писмени показания от свидетелките срещу него, че те са давали показания под натиск.
"Не съм си признавал вината, но получих 5 години затвор, бях безсилен да се боря", признава Стоян Златния пред медията ни.
Той влиза в затвора на 28 октомври миналата година, след като беше пребит зверски и бра душа в болница.
Самият Стоян Стоянов карал много скромно напоследък и изобщо не общувал с други криминални лица, разказват негови приятели. Явно заради лошия му имидж в медиите разследващите решили, че именно той е шефа на група жрици на любовта.
"Не съм се отказал, ще си търся правата, няма как да лежа 5 години зад решетките, само защото някой трябва да опере пешкира", ядосва се Златния.
Очаквайте до дни в Lupa.bg шокиращи признания на проститутки, за това как ченгетата ги принуждавали да дават неверни показания в съда.
Зодиите с най-силна независимост: Кои знаци не се боят да следват своя път
Тази зодия може да срещне любовта до дни
Рискът от рак е много по-висок при хора, които не са женени
"Гадзета дело Спорт" със специален коментар за България и Джирото
Как да приготвим перфектната зеленчукова супа: Лесна и здравословна рецепта
11/05/2026, Понеделник 20:50
0
Зодиите с най-голяма склонност към романтика
Традиционен български тиквеник с мед и орехи - стъпка по стъпка
Зодиите с най-силна независимост: Кои знаци не се боят да следват своя път
11/05/2026, Понеделник 19:40
0
Любо Пенев с емоционален коментар за предстоящото голямо събитие в Бургас
Заговор срещу Владимир Путин? Какво се знае
Голямата звезда на Джирото Йонас Вингегор даде оценка на българската публика
Румен Радев с покани от Мерц, Мелони и Макрон - ето къде ще е първата визита
Прокурори обсъдиха вредите от наркотиците и наказателната отговорност с ученици в Айтос
