×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Радостин Кишишев пред Флагман.бг: Ще преструктурираме ФК „Черноморец 1919“


Радостин Кишишев пред Флагман.бг: Ще преструктурираме ФК „Черноморец 1919“
Радостин Кишишев със сигурност ще продължи да работи с Тома Томов(вдясно), но дали Слави Костенски ще остане треньор, е още рано да се каже
08 Май 2020, Петък, 14:08 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимка: Котаспорт

Предвид тежката ситуация в държавата не мога да обещая нищо, но ще направя всичко по силите си, за да запазим клуба и да го развием, каза новият президент

Новият президент на ФК „Черноморец 1919“ Радостин Кишишев изрази готовност да преструктурира клуба. Преди минути приключи заседанието на Управителния съвет, на което бе приета оставката на досегашния председател на УС Костадин Марков и Кишишев бе избран за негов наследник.

Легендарният футболист даде първото си интервю в качеството си на президент на родния си клуб пред Флагман.бг.

Бомба във Флагман.бг: Костадин Марков хвърля оставката като президент на ФК „Черноморец” 1919

Тепърва ще се преструктурира клуба, защото виждате, че за втора година не успяхме да влезем в „Б“ група. Очевидно трябва да има промени и ще ги направим, но след детайлен анализ. На този етап не бих желал да влизам в конкретика, защото рокадата дойде ненадейно. Никой не очакваше президентът да си подаде оставката. Всъщност той не си е тръгнал, просто отстъпва длъжността в Управителния съвет. Нищо друго не се е случило, освен това, че не иска да ръководи клуба. Той ще продължи да помага“, каза Радостин Кишишев пред Флагман.бг.

Радостин Кишишев стана президент на ФК "Черноморец 1919"

Новоизбраният президент на ФК „Черноморец 1919“ уточни, че ако получат покана за участие във Втора лига ще я обсъдят в УС и решат дали да приемат. Той призна, че ще се отвори дупка в бюджета след оттеглянето на Костадин Марков и спонсорите, които досегашният ръководител привлече, но изрази увереност, че ще се справят.

„И досега съм търсил спонсори, независимо, че не съм ръководил клуба. Ще продължа да го правя, но предвид тежката ситуация в държавата, нищо не мога да обещая, единствено, че ФК „Черноморец 1919“ ще продължи да съществува. Аз и хората от УС ще направим всичко по силите си, за да изградим силен клуб“, допълни Кишишев.

Той уточни, че имат договор за наема на ст.“Черноморец“, клубът бил финансово стабилен, а задълженията били между 5 и 7 % от годишния бюджет.

 


В категории: Спорт


Иван КОЛЕВ Автор
Иван КОЛЕВ
17
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Жерар Депардийо обжалва присъдата - нов процес Жерар Депардийо обжалва присъдата - нов процес 19/02/2026, Четвъртък 22:00 2
17
Коментара по темата
17.
до 15
09.05.2020 08:47:50
1
5
Ти къде си ве мазен в картинката. Арестуваха Божков, спря тото-то и фалирахте. Не, не фалирахте, направо изчезвате като млечен сладолед под знойно слънце. Ние все пак съществуваме. По-бедни, по-объркани, по-убити, но ни има. Вие просто изчезвате така, както сте се и появили.
16.
Maznici
09.05.2020 08:37:38
4
7
Ах какви сте ми хубави тука чета мисли на 3-4 псевдо фена на Черноморец. Хора разберете некадърни сте-визирам квазимодото с брадата, наско жур. божко цацата и още 1-2 без характерни лица. Вие заслужават да няма Черноморец, еничари......
15.
Зелен Бургас
09.05.2020 07:58:07
6
1
Ахахаха.Тези пак ще ни радват с този специалист.Важното е дъртите да го държат по- дълго и да баламосват шараните,че нещо се прави докато източват вагона.След това веселбата ще е пълна
14.
*********
09.05.2020 00:36:57
6
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
13.
До Киш
08.05.2020 20:15:18
5
3
НАЗДРАВЕ
12.
Nedqlko
08.05.2020 19:45:07
8
9
Само не забравяйте тъй наречени фенове на Черноморец, че ако не беше Тома Томов първо ФК Черноморец нямаше да съществува, и после няколко пъти до сега щеше да е фалирал. За мислете се как досега отбора го има,нещо ви е къса паметта
11.
Тоширу Мифуне
08.05.2020 19:41:30
6
6
УС на Черноморец днес си направи сепуку.
10.
Черноморец
08.05.2020 19:09:50
8
7
Мазути с тези коментари миришите и по нета
9.
АйКюто на Айкюто
08.05.2020 19:02:03
6
7
8-ми,че то нали това беше цялата борба Томата да овладее еднолично клуба и да не му се пречкат такива Марков.На последния точно това му изяде главата,че вместо да набие шут на Томови реши,че може да си затваря очите и да замазва нещата за дерибействата на семейството с цел да не се стигне до разцепление в клуба.Е явно не му издържаха нервите.Надявай се ти,че точно едно от протежатата му да го разкара.По-скоро ще видиш как Кишишев излита от клуба,когато се усети,че пере пешкира на Томата.
8.
Аз
08.05.2020 18:17:38
10
8
Тинка Томата далеч от клуба. Няма с какво да помогне, само ще пречи.
7.
Фен
08.05.2020 17:53:36
2
12
Тинка,режи бръшляна до корен.Разчистване,разчистване и хора милеещи за бургаския(!)футбол.
6.
АйКюто на Айкюто
08.05.2020 17:08:52
10
9
Кишишев,абе не беше ли ти този дето две години не успя да вкара Черноморец в Б група?Кво викаш ся ще преструктурираш сам себе си и ще привлечеш дружката си Недялко,та като не става с футболни умения поне да оправяме нещата с нефутболни прийоми.С този капацитет на УС отборът тръгва с бодра стъпка не към Б група,а към Ветрен.От там насетне посоката е ясна.
5.
сити
08.05.2020 17:02:24
2
16
Много объркващо послание.
Изразът..."Отборът не може две години да влезе в Б-група " може би е упрек . Ако това е така , то именно човекът изрекъл го беше мениджър на отбора през този период.
Радващото в цялата ситуация е , че едва ли има много клубове в България които часове след като Президентът си подаде оставка УС да избере негов наследник. Томов беше отличен президент , а Кишишев невероятен футболист , но през миналия век. Сега ситуацията в целия спорт е обвита в мъгла. Да пожелаем успех на новия Президент.
Само Черноморец.
4.
Бургас
08.05.2020 16:34:10
12
11
Кишишев ако знае какво означава "преструктуриране" ще си отрежда оная работа...
3.
Де
08.05.2020 16:29:19
1
12
Този бургаски футбол е невероятна история. В двата отбора е такава трагедия , че Митко Събев и Дражев изглеждат като мечта . Едните се смеят на другите - боже , боже . Потъваме и пак се смеем
2.
*********
08.05.2020 15:45:59
4
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
1.
Черноморец
08.05.2020 15:18:02
5
21
Важното е да се работи за Черноморец!мачкайте акули
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Делото срещу Стефан, убил тираджия от мъст, започна отначало заради смъртта на съдия от Бургас Делото срещу Стефан, убил тираджия от мъст, започна отначало заради смъртта на съдия от Бургас Делото бе стигнало почти до финала, очакваха се пледоарии и четене на присъда  US самолети на летище „Васил Левски“: От София ли започват войната срещу Иран US самолети на летище „Васил Левски“: От София ли започват войната срещу Иран Доналд Тръмп заплаши Иран с „лоши неща“, а Турция и Великобритания забраниха използването на базите им за удари по ислямската република Нарушител ли е този автомобил без номера на синята зона на Бургас Нарушител ли е този автомобил без номера на синята зона на Бургас Граждани настояват за институционална реакция срещу неправомерно паркирана лека кола в Синята зона на морския град Само във Флагман.бг: Вижте кои са кандидатите за управител на Детската болница в Бургас Само във Флагман.бг: Вижте кои са кандидатите за управител на Детската болница в Бургас Постът е сред най-важните в българското здравеопазване, а бъдещият мениджър ще има историческа роля  Президентът: Да имаме държава на равноправие, законност и справедливост е заветът на Левски Президентът: Да имаме държава на равноправие, законност и справедливост е заветът на Левски Апостола преобърна времето, за да възкръсне България, заяви държавният глава на възпоменателна церемония по повод 153 години от обесването на Васил Левски Станислав Балабанов: Кабинетът „Петрохан“ е заченат незаконно Станислав Балабанов: Кабинетът „Петрохан“ е заченат незаконно Андрей Гюров се закле като премиер в 10:04 часа, а е депозирал оставката си в парламента в 10:29 часа, каза той Монтирани са 80 нови кошчета за кучешки отпадъци и са подмени 350 алейни кошчета. Използвайте по предназначение Монтирани са 80 нови кошчета за кучешки отпадъци и са подмени 350 алейни кошчета. Използвайте по предназначение Новите кошчета са по-устойчиви на атмосферните влияния и са снабдени и с приставка с чисти торбички за по-лесно и отговорно събиране на отпадъците. Предстои да се поставят на още места в града Изненада: Бивш премиер стана част от кабинета Гюров Изненада: Бивш премиер стана част от кабинета Гюров Марин Райков е назначен за зам.-външен министър Агентите на ДАНС от „Петрохан“ (само)убити заради хванатите наркотици в Сърбия и Македония? Агентите на ДАНС от „Петрохан“ (само)убити заради хванатите наркотици в Сърбия и Македония? Пожарът в хижа „Петрохан“ е предизвикан, за да принудят рейнджърите да излязат навън и да ги разстрелят, коментира дъщеря на един от последните началници на Националното разузнаване полк. Илия Гайдаров Отиде си знаков криминалист от ОДМВР-Бургас Отиде си знаков криминалист от ОДМВР-Бургас Поклонението ще бъде в събота, 21 февруари, от 13:30 ч. в Ритуалната зала на Гробищен парк-Бургас. 
US самолети на летище „Васил Левски“: От София ли започват войната срещу Иран US самолети на летище „Васил Левски“: От София ли започват войната срещу Иран Доналд Тръмп заплаши Иран с „лоши неща“, а Турция и Великобритания забраниха използването на базите им за удари по ислямската република Почина легендарен треньор, направил легендата с "червения динамит" Почина легендарен треньор, направил легендата с "червения динамит" Пионтек е легендарен треньор, минал в Германия през отборите на Вердер Бремен, Фортуна Дюселдорф и Санкт Паули Ето го и първият българин на подиума на Calvin Klein в Ню Йорк Ето го и първият българин на подиума на Calvin Klein в Ню Йорк  Людмил Димитров дефилира по време на New York Fashion Week и е сред десетте избрани мъже в ревюто  Извънредно! Арестуваха брата на крал Чарлз, поредната доза "Epstein" Извънредно! Арестуваха брата на крал Чарлз, поредната доза "Epstein" Няколко източника твърдят, че кралят не е бил предварително информиран за операцията на детективите   Италия отпуска над 5 млрд. евро в подкрепа на домакинствата и бизнеса Италия отпуска над 5 млрд. евро в подкрепа на домакинствата и бизнеса Правителството на Джорджа Мелони увеличава социалния бонус и намалява таксите за над 4 млн. предприятия Алпинист изоставил гаджето си да измръзне, заяви: „Тя ми каза да си тръгна“ Алпинист изоставил гаджето си да измръзне, заяви: „Тя ми каза да си тръгна“ 39-годишният Томас Пламбергер разказа, че са имали връзка от година и са планирали да заживеят заедно Вълк се включи във финала на ски бягане в Милано по време на олимпийска квалификация Вълк се включи във финала на ски бягане в Милано по време на олимпийска квалификация Дивото животно бе част от отборния спринт при жените и финишира редом до състезателките След обществен натиск: гръцки остров запазва свободните си плажове След обществен натиск: гръцки остров запазва свободните си плажове Целият остров е част от европейската мрежа от защитени екологични зони Натура 2000 Гърция с най-ниските цени в супермаркетите сред страните от ЕС Гърция с най-ниските цени в супермаркетите сред страните от ЕС Данните включват крайни цени както на маркови продукти, така и на продукти с частна марка във всяка страна Масови уволнения в голям завод, стотици остават без работа Масови уволнения в голям завод, стотици остават без работа Към 16 февруари в дружеството работят 571 служители, като без работа ще останат над 550 души
д-р Николай Михайлов, психиатър д-р Николай Михайлов, психиатър Случаят "Петрохан" е фрапантна деконструкция на институциите Виц на деня Виц на деня Преди изпит слаба ученичка пита зубрач с цел да си осигури подсказване:
- Ти нали я усещаш математиката?
- Само след с*кс.
Виц на деня Виц на деня Жената:
- Ти въобще смяташ ли да ми дадеш заплатата си?
Мъжът:
- Не сега, боли ме главата...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Да се говори за музиката? Все едно да се танцува за архитектурата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори