Ендокринният хирург доц. д-р Таньо Сечанов преглежда на 11 май
Възобновяват се гостуванията на известни лекари в МЦ „Света София“ и УМБАЛ „Дева Мария“
След почти двумесечна пауза на прегледите от гостуващи лекари в университетска болница „Дева Мария“ и медицински център „Света София“, през май бургазлии отново ще могат да бъдат прегледани от известни специалисти от цялата държава без да излизат от Бургас.
От УМБАЛ „Дева Мария“ най-много запитвания в последните два месеца отчитат за доц. д-р Таньо Сечанов. Ендокринният хирург ще преглежда на 11 май и все още може да бъде запазен час за преглед. В болницата за първи път ще гостува и известният уролог доц. д-р Цветин Генадиев, който ще преглежда на 16 май. На 9 и 10 май гостуването си ще възобнови и ортопедът травматолог д-р Марин Бенкин. Гастроентеролозите от „Аджибадем Сити Клиник Младост“- гр. София д-р Димитър Петров и д-р Александър Маринов ще преглеждат на 25 май. В университетска болница „Дева Мария“ записвания за час се извършват на телефона на регистратура- 056/ 896262.
В медицински център „Света София“ също рестартират гостуванията на своите лекари. На 9 май ще преглежда урологът и андролог проф. д-р Чавдар Славов. На 23 май в Бургас идва специалистът по УНГ- проф. д-р Румен Бенчев. Съдовият хирург проф. д-р Тодор Захариев пристига на 30 май и ще преглежда същия ден. Началникът на отделението по Ендокринология и болести на обмяната в „Аджибадем Сити Клиник болница Токуда“- София доц. д-р Лъчезар Лозанов ще преглежда на 29 и 30 май. На 22 и 23 май в медицински център „Света София“ ще преглежда ендокринологът д-р Виолета Рилчева от КИРМ- Плевен. Записване за преглед при гостуващ лекар в медицински център „Света София“ може да бъде направено на тел. 056/ 845082.
Всяко трето дете в Европа е с наднормено тегло, лекарствата крият рискове
Внимание! Висока опасност дебне в планините
Защо студът увеличава риска от инфекции и вируси?
Как да се справим с главоболието: Най-ефективните методи за облекчение
Последният майстор на файтони си отиде на 95 г.
Поредният тъп въпрос за еврото взриви мрежата
Мелони: Дойде времето ЕС да говори с Русия
Лекар предупреждава: Мутантен грип може да се обърка с по-сериозно доказателство
Веселин Маринов: Работата ми е хоби, но семейството ми е най-голямото богатство
Показаха наследника на Тато
Вълшебно езеро в пещeрата Леденика сбъдва желания
Концертът на Галена срина рейтинга на Би Ти Ви
