За смайващия талант на БСП да не може да се възползва от която и да е политическа криза
Докъде ще ви добутат съветските комунизми, до 500 000 възрастни избиратели, с които при по-мащабно напъване дори ДПС ще ви изпревари?
БСП изглежда има смайващ талант да не може да се възползва политически от каквато и да било криза. По Българска социалистическа телевизия гастролират денонощно „независими“ коментатори, които предсказват разпад на Европейския съюз, разпад на НАТО и тъжат по загубената социалистическа индустрия, загубеното селско стопанство и как днес живеем на просешка тояга.
България трябвало отсега да се готви за нов балкански съюз и по-топли отношения с Русия, за да имаме бъдеще след разпада на Запада. Че даже и ние можем да го катализираме като нанесем крушителен удар на Тръмп с развалянето на договорите и концесиите на американските централи (барем останем и без ток), Дънди прешъс и летище София – всяко кебапче – куршум в сърцето на световния империализъм!
Със спечелените трилиони от кюлчетата злато ала Волен Сидеров държавата да изкупи всички апартаменти в строеж и да ги раздаде безплатно на народа!
Абе, другари, с такива послания ли мислите да спечелите средната класа в София, без която не можете никога да вземете парламентарни избори? Честно казано, с подобни щуротии по-скоро ще спечелите рецепта за деанксит или лексотан...
Когато Румен Радев спечели София и президентските избори, дали говореше за разпад на НАТО и ЕС? Дали Радев търсеше спасение в Москва при отрицателна цена на фючърси за петрол този и следващия месец?
Наистина ли мислите, че съветската реторика по партийната ви телевизия няма да се забележи от висящата целодневно по социалните мрежи средна класа в София и да станете пак за резил?
Докъде ще ви добутат съветските комунизми, до 500 000 възрастни избиратели, с които при по-мащабно напъване дори ДПС ще ви изпревари? Очевидно левицата по цял свят изпитва криза и ще трябва да се трансформира, както вече го направи десницата.
В каква посока ще бъде тази трансформация надали някой знае, но със сигурност няма как да бъде към сталинизъм-ленинизъм. Покрай китайците последно време току-виж към маоизъм има по-големи шансове, ама пък там с врабчетата и скакалците знаете какво е станало...
*Коментарът на Владимир Каролев от профила му във фейсбук, заглавието е на Флагман.бг
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
