За смайващия талант на БСП да не може да се възползва от която и да е политическа криза
Докъде ще ви добутат съветските комунизми, до 500 000 възрастни избиратели, с които при по-мащабно напъване дори ДПС ще ви изпревари?
БСП изглежда има смайващ талант да не може да се възползва политически от каквато и да било криза. По Българска социалистическа телевизия гастролират денонощно „независими“ коментатори, които предсказват разпад на Европейския съюз, разпад на НАТО и тъжат по загубената социалистическа индустрия, загубеното селско стопанство и как днес живеем на просешка тояга.
България трябвало отсега да се готви за нов балкански съюз и по-топли отношения с Русия, за да имаме бъдеще след разпада на Запада. Че даже и ние можем да го катализираме като нанесем крушителен удар на Тръмп с развалянето на договорите и концесиите на американските централи (барем останем и без ток), Дънди прешъс и летище София – всяко кебапче – куршум в сърцето на световния империализъм!
Със спечелените трилиони от кюлчетата злато ала Волен Сидеров държавата да изкупи всички апартаменти в строеж и да ги раздаде безплатно на народа!
Абе, другари, с такива послания ли мислите да спечелите средната класа в София, без която не можете никога да вземете парламентарни избори? Честно казано, с подобни щуротии по-скоро ще спечелите рецепта за деанксит или лексотан...
Когато Румен Радев спечели София и президентските избори, дали говореше за разпад на НАТО и ЕС? Дали Радев търсеше спасение в Москва при отрицателна цена на фючърси за петрол този и следващия месец?
Наистина ли мислите, че съветската реторика по партийната ви телевизия няма да се забележи от висящата целодневно по социалните мрежи средна класа в София и да станете пак за резил?
Докъде ще ви добутат съветските комунизми, до 500 000 възрастни избиратели, с които при по-мащабно напъване дори ДПС ще ви изпревари? Очевидно левицата по цял свят изпитва криза и ще трябва да се трансформира, както вече го направи десницата.
В каква посока ще бъде тази трансформация надали някой знае, но със сигурност няма как да бъде към сталинизъм-ленинизъм. Покрай китайците последно време току-виж към маоизъм има по-големи шансове, ама пък там с врабчетата и скакалците знаете какво е станало...
*Коментарът на Владимир Каролев от профила му във фейсбук, заглавието е на Флагман.бг
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
