За смайващия талант на БСП да не може да се възползва от която и да е политическа криза
Докъде ще ви добутат съветските комунизми, до 500 000 възрастни избиратели, с които при по-мащабно напъване дори ДПС ще ви изпревари?
БСП изглежда има смайващ талант да не може да се възползва политически от каквато и да било криза. По Българска социалистическа телевизия гастролират денонощно „независими“ коментатори, които предсказват разпад на Европейския съюз, разпад на НАТО и тъжат по загубената социалистическа индустрия, загубеното селско стопанство и как днес живеем на просешка тояга.
България трябвало отсега да се готви за нов балкански съюз и по-топли отношения с Русия, за да имаме бъдеще след разпада на Запада. Че даже и ние можем да го катализираме като нанесем крушителен удар на Тръмп с развалянето на договорите и концесиите на американските централи (барем останем и без ток), Дънди прешъс и летище София – всяко кебапче – куршум в сърцето на световния империализъм!
Със спечелените трилиони от кюлчетата злато ала Волен Сидеров държавата да изкупи всички апартаменти в строеж и да ги раздаде безплатно на народа!
Абе, другари, с такива послания ли мислите да спечелите средната класа в София, без която не можете никога да вземете парламентарни избори? Честно казано, с подобни щуротии по-скоро ще спечелите рецепта за деанксит или лексотан...
Когато Румен Радев спечели София и президентските избори, дали говореше за разпад на НАТО и ЕС? Дали Радев търсеше спасение в Москва при отрицателна цена на фючърси за петрол този и следващия месец?
Наистина ли мислите, че съветската реторика по партийната ви телевизия няма да се забележи от висящата целодневно по социалните мрежи средна класа в София и да станете пак за резил?
Докъде ще ви добутат съветските комунизми, до 500 000 възрастни избиратели, с които при по-мащабно напъване дори ДПС ще ви изпревари? Очевидно левицата по цял свят изпитва криза и ще трябва да се трансформира, както вече го направи десницата.
В каква посока ще бъде тази трансформация надали някой знае, но със сигурност няма как да бъде към сталинизъм-ленинизъм. Покрай китайците последно време току-виж към маоизъм има по-големи шансове, ама пък там с врабчетата и скакалците знаете какво е станало...
*Коментарът на Владимир Каролев от профила му във фейсбук, заглавието е на Флагман.бг
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
