За смайващия талант на БСП да не може да се възползва от която и да е политическа криза
Докъде ще ви добутат съветските комунизми, до 500 000 възрастни избиратели, с които при по-мащабно напъване дори ДПС ще ви изпревари?
БСП изглежда има смайващ талант да не може да се възползва политически от каквато и да било криза. По Българска социалистическа телевизия гастролират денонощно „независими“ коментатори, които предсказват разпад на Европейския съюз, разпад на НАТО и тъжат по загубената социалистическа индустрия, загубеното селско стопанство и как днес живеем на просешка тояга.
България трябвало отсега да се готви за нов балкански съюз и по-топли отношения с Русия, за да имаме бъдеще след разпада на Запада. Че даже и ние можем да го катализираме като нанесем крушителен удар на Тръмп с развалянето на договорите и концесиите на американските централи (барем останем и без ток), Дънди прешъс и летище София – всяко кебапче – куршум в сърцето на световния империализъм!
Със спечелените трилиони от кюлчетата злато ала Волен Сидеров държавата да изкупи всички апартаменти в строеж и да ги раздаде безплатно на народа!
Абе, другари, с такива послания ли мислите да спечелите средната класа в София, без която не можете никога да вземете парламентарни избори? Честно казано, с подобни щуротии по-скоро ще спечелите рецепта за деанксит или лексотан...
Когато Румен Радев спечели София и президентските избори, дали говореше за разпад на НАТО и ЕС? Дали Радев търсеше спасение в Москва при отрицателна цена на фючърси за петрол този и следващия месец?
Наистина ли мислите, че съветската реторика по партийната ви телевизия няма да се забележи от висящата целодневно по социалните мрежи средна класа в София и да станете пак за резил?
Докъде ще ви добутат съветските комунизми, до 500 000 възрастни избиратели, с които при по-мащабно напъване дори ДПС ще ви изпревари? Очевидно левицата по цял свят изпитва криза и ще трябва да се трансформира, както вече го направи десницата.
В каква посока ще бъде тази трансформация надали някой знае, но със сигурност няма как да бъде към сталинизъм-ленинизъм. Покрай китайците последно време току-виж към маоизъм има по-големи шансове, ама пък там с врабчетата и скакалците знаете какво е станало...
*Коментарът на Владимир Каролев от профила му във фейсбук, заглавието е на Флагман.бг
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата
Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг
