×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Украинските морски дронове вече са в Тихия океан
  • Пускат движението по ремонтираните участъци на магистрала „Тракия“ в две области
  • София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
  • 16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
  • На 4 юли т.г. Авиомузей Бургас ще отбележи деветата годишнина от своето откриване
  • Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща за своето 17-о издание
  • „Бургас и морето“ Ви очаква на 1 август в Летния театър
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Отчаяна от безизходицата жена се обеси в стаята на спящото си дете


Отчаяна от безизходицата жена се обеси в стаята на спящото си дете
Това помещение от блок 100 в бургаския жк. „Меден рудник” е било ползвано за домашен фитнес, въжето вързала за лост
28 Април 2020, Вторник, 13:27 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА, снимки: Авторът

31-годишната бургазлийка е изпратила SMS-и на баща си и брат си, написала и писмо на приятеля си преди да увисне на бесилото

Страшна трагедия се е разиграла малко след полунощ в блок 100 на бургаския жк. „Меден рудник”, узна Флагман.бг. 31-годишната Дияна Д. е била намерена обесена на саморъчна примка, която самата тя е провесила на фитнес лост в помещение, ползвано за физическа подготовка от приятеля й. Мястото на фаталната лична драма е част от апартамент на 1 вход, ползвано от собственика Станимир като семеен фитнес.

Жената и 4-годишното й момченце се нанесли в импровизирания физкултурен салон в началото на март, след като са се прибрали от Германия по призива на българското правителство за оцеляване при започващата извънредна ситуация.

Жената беше много приятна, детенцето играеше с нашите деца. Разбрахме, че от много време е живеела в чужбина, иначе е от кв. Долно Езерово. Прибрала се е в родината, след като приятелят й Станимир и обещал, че ще живее при него. Не знаем дали са имали интимна връзка, той живее в лявата част на апартамента”, казаха пред Флагман.бг съседи, които от снощи не са мигвали след случилото се.

На страшната находка се е натъкнал около 12:30 часа снощи Станимир, който е разбил вратата заедно с двама негови приятели. Те видели все още топлото тяло на бесилката, отрязали веднага въжето, но било късно. В този момент забелязали, че в стаята непробудно спи 4-годишното момченце на Дияна. Сигнализирали веднага за инцидента на тел. 112. След пристигането на полицаите, тримата мъже са били откарани в Четвърто РУ-Бургас за показания. Няма информация от пресцентъра на МВР дали някои от тях е задържан за 24 часа, докато се изясни причината за смъртта.

Блок 100 в жк. „Меден рудник”, където снощи се разигра трагедията с депресираната от безизходицата жена

Извършената аутопсия тази сутрин е установила, че няма следи от насилие по тялото. Момченцето е било изведено спящо от полицаите навън и все още не знае за случилото се.

По информация на Флагман.бг през последните дни жената била много отчаяна, тя се надявала по-скоро да свърши извънредното положение в Германия, за да се върне на работа, нямала никакви средства да гледа детето си.

Преди да посегне на живота си, тя е изпратила SMS-и на брат си и баща си, които живеели в Малко Търново. Написала и предсмъртно писмо. Поведението на Станимир подсказва, че той също е получил SMS за намерението, което има Дияна.


В категории: Меден Рудник


58
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Почина Сергей Иванов Почина Сергей Иванов 26/06/2026, Петък 18:18 1
58
Коментара по темата
58.
G K
17.05.2020 19:58:44
2
1
bez da znaete mnogo komentari tya naistina bese v bezizhodica Leka I prist nikoy nei podade rika Poznavam y raboten s neya .Pocivay v mir I neka ti se oprostyat grehovete
57.
Аз съм 34. Някой там
07.05.2020 13:22:52
1
3
Всички които не ми харесват коментара сигурно са приятелчета на Кешиша, въртете, правете, сучете той ще си остане смотан дилър на дребно. Надявам се скоро да го натикат на топло за дълъг период от време. Заслужава го, колко млади жени погуби не е истина :) такива прасета като него заслужават Крумови закони.
56.
Азз
30.04.2020 23:27:44
2
5
Хора, не я познавате не знаете.. Бог да я прости. Не и беше лесно, да аз съм шокирана от постипката, аз лично се чух с нея преди няколко дни. Нищо същественно не ми е казала, но наистина беше в безизходица. Отиде да остане за малко в България за да заведе детето при майка си.. сложно е.. жалко за нея наистина жалко
55.
Desislava Dylgerova
30.04.2020 23:25:15
2
5
Всеки изказва някакво мнение, Диана беше наистина в безизходица никаква помощ от никъде, но това не е решенито. Моите съболезнования към близките на Дида.Лека и пръст, Бог да я прости
54.
Ами кюфтето
30.04.2020 14:42:45
2
3
Като му издънят една стабилна присъда накрая къде е голямата неебавка уж накрая ще са коротне и работата ще цъфне и върже.
53.
Sorcerer
30.04.2020 10:19:57
2
2
ей флагман защо изтрихте публикацията от кмета на Малко Търново бе смешници нали щял да помага на детето а
52.
4oki
30.04.2020 08:51:24
2
3
Тоя Тъпак и ...Тая толкова са Стока че ...ето до каде е докараха работата ..така че недейте да ридаете едвали не
51.
mirko
30.04.2020 08:17:25
0
2
ТОЯ МИРО СЕ Е ВЪЗПОЛЗВАЛ ОТ НЕЯ ,ТОЙ СИ Е ТАКЪВ ,ОТ СУМАТИ ГОДИНИ Е ЛИМОНКА НА КЮФТЕТО,СТОКА ЛИ Е СПОРЕД ВАС....А ТЪПОТО КЮФТЕ Е СКЪСАНЯК ГАРАНЦИЯ НЕ МУ Е ПЛАТИЛ 2 3 ЗАПЛАТИ А И ОЩЕ ВИСИ В АРЕСТА ПРИ БАТЕ ОКО И ОТНОВО Е С ЖЕНСКИ ДРЕХИ
50.
Не разбрах
29.04.2020 20:13:53
3
0
Това на кишиша ли е дете или някой друг е баща му
49.
Seli
29.04.2020 18:59:04
4
6
Vidya li Balgariya porednata si jertva ot bezishodica!!! Eto tova e Balgaria!Jalko i za deteto sega ostana bez mayka.Eto za kakvo byagat bılgarite ot sobstvennata si darjava ,propıdiha ni!!Tolkova sam byasna che neznaya oste kakvo da kaja...Gospod vijda..Zabavya no ne Zabravya
48.
zapoznat
29.04.2020 12:55:39
3
14
Много жалко за жената, но преди да се извличат генерални изводи трябва да се познава личността и психическото състояние на жертвата. Според психиатричната статистика в повеч от 3/4 от случаите суицидалното поведение е резултат на психично заболяване.
47.
Ана
29.04.2020 07:59:06
3
24
Как детето е играло с тяхните деца, когато са се върнали от Германия по време н аизвънредното положение и децата не излизаха. А се твърди също че жената от дълги години живеела в чужбина...
46.
Ммммм
28.04.2020 23:21:53
3
40
При живи родители, брат, сестра и да бъде изоставена да живее при чужди хора, без средства лошооо. И ако тя си е избрала този живот с детето много жалко. Милото дете нищо хубаво не го чака.
45.
Коментар:
28.04.2020 22:37:00
7
34
Лекомислена постъпка породена от дълбока депресия,грехота красиво момиче Дано да ти е простен греха.
44.
Абе
28.04.2020 21:38:02
4
13
Не е ли Кикишев?!?! Защо бъркате имената
43.
като гледам
28.04.2020 21:22:52
2
5
тук писалите 0 ниво флегми ужас !
42.
Малоумникът
28.04.2020 21:16:05
18
26
Малоумен човек,водил малоумен живот и още по-малоумна смърт,това да се самоубиеш пред детето ти наистина трябва да си пълен идиот,дано детето успее да се утърси от това,но малко ме съмнява

Поредните наркомани родители,за жалост това е бъдещето на тази държавица

Алкохолици отгледаха наркомани,а те направиха лапета на по 18 години,чакайте да ви платят пенсия,чакайте да се оправим



ЩЕ СТАНЕ ДА ЗНАЕТЕ
41.
asd
28.04.2020 20:08:38
1
33
Много много много тъжно.Много болни хора се молят и борят за целяване и живот докато други здрави и млади хора слагат край на живота си умишлено.
40.
Кипър
28.04.2020 19:46:04
5
23
Колко много се самоубиха но мъчите, мърши с мърши...
39.
*********
28.04.2020 19:06:33
4
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
38.
Повод
28.04.2020 18:40:48
3
22
Нека не бъркаме повод и причина. Хората си търсят повод, например положнието за да си обосновят разсъжденията, иначе причината им е психическото заболяване. Което самонараняването е както и желанието за самоубийство.
Мир на жената!
37.
Пъзпъьхьпгзпьх
28.04.2020 18:21:40
14
8
ОСТАНЕТЕ СИ В КЪЩИ......
36.
До 35
28.04.2020 17:24:00
8
5
Как смяташ?Било е упоено с хапечта най-вероятно
35.
Петър Петров
28.04.2020 17:14:16
3
44
Как са РАЗБИЛИ врата, пък вътре детето е продължило да спи и не се е събудило от разбиването?
34.
Някой там
28.04.2020 16:56:50
7
46
То беше ясно, Кешиша (Станимир) е мръсен наркоман и дилър на дребно, който най- вероятно се е възползвал от нея чисто сексуално... Жалко за жената...
33.
само да кажа
28.04.2020 16:39:56
5
48
Чакайте малко бе, драги зрители! Веднага - щаба, правителството! Ами тази жена, пише че има баща, брат, баща на детето, може би, приятели, се навряла при човек с фитнес в къщи. Да покопа на село градинката на тати докато отмине всичко - ще я върне ли!? Или вече не сме за М.Т.
Всъщност, никой не знае кое как е!
32.
Абе Флагман
28.04.2020 16:22:18
6
49
Може ли толкова гнусни маниполации! Обесила се от "безизходица". Как разбрахте, че точно от безизходица.Или е важно да си смучите от пръстите фалшиви новини. Никой още не знае причината, но според вас е от безизходица.
31.
ПИШЕВ
28.04.2020 16:19:14
5
43
БОЖЕ....КОЛКО МЪКА ИМА НА ТОЗИ СВЯТ ...БОЖЕ.....

УЖАСНА ГРЕШКА Е ,ЧЕ СЕ ВЪРНАЛА У БЕГЕТО.......
ЖАЛКО ЗА ПОГУБЕНИЯ МЛАД ЖИВОТ.....БОГ ДА Я ПРОСТИ....
30.
ужас
28.04.2020 16:18:54
20
45
В умрелия от глад Бургас самоубийствата само ще нарастват...
29.
Верващ
28.04.2020 15:52:51
5
37
Пролетта е сезонът на самоубийствата.
Плюс covid19,нещата се комплицират.
Бог да прости жената,въпреки че,самоубийството, според каноните на Църквата е грях!
28.
До лили
28.04.2020 15:34:51
12
50
Лили, живяла ли си в обувките на жената че да знаеш какво й е било. Бог да я прости
27.
До 24
28.04.2020 15:23:06
9
9
Защото толкова ти е акъла!!
26.
do 16
28.04.2020 15:21:32
41
43
флегман имат уговорка с троловете на Боко и когато има негативен коментар към партията майка и вожда веднага им сигнализират да се появят Все пак преди няколко дена показахме на троловете в страницата на премиера кои са повече българите или троловете
25.
До 19
28.04.2020 15:19:57
8
28
А сега няма да му остане травма, така ли?? Това ли най те тревожи в случая? Ами да направим специални места за самоубийци!! Даже нямаш идея каква глупост си написал!! Станахме егати елементарният народ!!
24.
Lilly
28.04.2020 15:18:49
17
54
Съжалявам,но е безотговорно! Всичко се оправя рано или късно, не може като стане малко по-трудно и да губиш надежда и самоубийството да е най-лесното решение.
Жал ме е за детето, а не за майката.
23.
*********
28.04.2020 15:18:28
2
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
22.
*
28.04.2020 15:14:07
14
4
Този Станимир, който в коментар са го писали, че е охрана на кюфтето, да не кара старо вишнево БМВ с номер 4066?
21.
€€€ до бай пешо
28.04.2020 15:13:48
9
47
Привет от западният концлагер, кретен!! Всеки ден имам поне по две обаждания от България за да търсят хората работа!! Взел съм човек при мен и съм уредил още трима! Двете момчета са със семействата си и заявиха, че идват от ада!! Наистина страшно е когато млади хора приключват живота си по този начин!! Не искам да си представям даже какво и е било в душата, съболезнования!!
20.
az ot burgas
28.04.2020 14:59:37
25
5
ahahaxahahaxahahahaha
19.
Fiforia
28.04.2020 14:58:08
9
46
Решила да се самоубие,ок собствено решение е взема,само не мога да разбера нямаше ли къде да отида да се самоубие,че го е направила в стаята където спи детето.Това е свръх простутия! Това невинно детенце на 4 годинки ако беше видяло ,какво се е случило,щеше да му остане травма за цял живот.
18.
знае
28.04.2020 14:53:15
29
57
ВСИЧКИ ГНУСНИ ПОЛИТИЦИ СА ВИНОВНИ И ГЕНЕРАЛЧЕТО
17.
До 16
28.04.2020 14:44:36
10
49
Добър ден, това новина ли е за теб :)))) Самите те го манипулират в стил нидялко нидялков. Жалка картинка, всички са наясно колко струват.
16.
Защо?
28.04.2020 14:35:38
127
131
Флагман, защо като сложа плюс на някой коментар, ми отбеляза няколко минуса????
Кой манипулира отзивите в тази статия?
Личи си. Отвратен съм.
А моят коментар ще го напиша по - късно.
15.
Генералът
28.04.2020 14:31:51
80
74
Общинският щаб ще поеме ли вината за тази смърт, или ще нарочи пак някого другиго за виновен?
14.
az
28.04.2020 14:29:56
1
73
Жалко, много жалко. Млада жена в най-хубавата си възраст да посегне на живота си. Ужасно е, а депресията е вследствие на неоправдани очаквания, надежди и все по-чести несгоди. Отвратително е, че това се случва с хора в активна възраст, жалко за детенцето. В какъв проблем трябва да си попаднал за да посегнеш на себе си пред спящото си дете ?
13.
*********
28.04.2020 14:22:48
1
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
12.
*********
28.04.2020 13:56:14
22
11
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
11.
Васил
28.04.2020 13:55:54
107
103
И сега нека онези мишки от щаба дето много знаят и от нищо не разбират......да обяснят на горкото дете, къде е майка му и защо тя е там. Окрадоха Народа, заключиха го и ето го резултата. Нали ви е ясно, че ако това безумие продължи то тогава тази трагедия ще стане ежедневие.
10.
koko
28.04.2020 13:51:41
6
41
А случайно въпросния Станимир да е на Кюфтето оханата?
9.
004
28.04.2020 13:49:33
5
63
Ужас.Жената е била в депресия и безисходица.Носи отговорност за детенце.Изпитвала съм това чувство.Човек сам може лесно да се оправи, но майка с дете понякога трудно почва работа, заради раб. Време и други фактори.Трябвало е малко да потърпи, да говори с някой за преудомяване на кризата- заради детето!
8.
ЗС
28.04.2020 13:48:16
9
65
Прибрала се е в ада.
7.
Бог да я прости
28.04.2020 13:42:12
26
101
Огромна грешка, че се е върнала от нормална държава, в кочината и то в момент в който българите умират от глад и мизерия. И то заради някъв сульо дето и обещал да се съберат....
6.
Стефан
28.04.2020 13:40:34
48
57
Началото
5.
Бургазлия
28.04.2020 13:38:20
124
134
Президентът го каза на управляващата клика: "Гладът е по-страшен от коронавируса", но самовлюбения идиот Тиквун Борисов не го чу!
Тепърва ще зачестяват тези случаи!
4.
Шмиргела
28.04.2020 13:34:05
16
93
Тези жертви ще ги броим ли?
Само питам...
3.
Бай Пешо
28.04.2020 13:32:54
107
51
A защо се е прибрала от Германия?!
Нали в западния концлагер е много хубаво, нали там дават помощи, няма расизъм, работодаля не може да те уволни...!
2.
Тодор Нейчев
28.04.2020 13:30:39
117
116
До къде ни докара ГРОБ ... Нямам думи
1.
Георги Каската
28.04.2020 13:30:25
15
56
Почва се
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец Пълен разпад: Продължаваме промяната в Бургас се разпадна, последните им членове мигрираха към "Да, България" Пълен разпад: Продължаваме промяната в Бургас се разпадна, последните им членове мигрираха към "Да, България" Над 12 ключови активисти избягаха масово към „Да, България“, а в ПП остана само областният лидер Тодор Терзиев и общинският съветник Краси Калудов Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените От 29 юни стотици обекти, ресторанти и стокови борси минават под засилен мониторинг, а инспектори под прикритие ще ловят нарушители без касови бележки Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков  Премиерът говори с манипулирани данни, заяви бившият регионален министър и уточни, че поръчката не била за 1 млрд. евро, а „само“ за 490 милиона Асен Василев: Бюджет 2026 не става и за чеп за зеле, писан е от олигархията Асен Василев: Бюджет 2026 не става и за чеп за зеле, писан е от олигархията Новите управляващи ще бръкнато дори в джобовете на църквата, с 30% намаляват парите за православието, изчисли той Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения Министерството на туризма и КЗП следят за качеството на услугите по Черноморието, вече има засечени нарушения с цените в евро и липса на спасители Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици Откритият урок „С Несебър в сърцето“ превърна Стария град в интерактивна класна стая за възпитаниците на ПГТ „Иван Вазов“ Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА Инициативата на Община Несебър и НСА „Васил Левски“ събра хора с увреждания от България и Германия, а финалът бе отбелязан на Международния олимпийски ден
Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Най-сериозната тенденция в доклада на НСИ е продължаващият спад при традиционните периодични издания Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Във Велико Търново има нов началник  Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Община Полигирос даде срок до 5 юли на летовниците сами да приберат шезлонгите си, след което общинските служби започват масирани принудителни акции Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Депутатите приеха промените за новия ВСС почти единодушно, но изискването за 160 гласа в парламента вещае тежък процедурен саботаж Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Ще става дядо Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Изданието „Билд“ разкрива шокиращите видеокадри от Нарбон, при които група тийнейджъри пребиват жестоко свой връстник, оставяйки го да умре на строителна площадка Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Ако си мислите, че родната Темида не работи, погледнете към Острова, където оневиниха тийнейджър за убийството на дете – у нас законът поне призна за виновен и осъди бургаския касапин Иван Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Животното, което принадлежи към силно застрашен африкански вид, е изчезнало в хълмистите и труднодостъпни местности извън пределите на имота в град Лийки
Проф. Георги РАЧЕВ Проф. Георги РАЧЕВ Пускаме бавния грил. Водата в Черно море – 26 градуса Виц на деня Виц на деня На пазара:
- Брей, че са ви скъпи яйцата!
- Госпожо, ето ви кош, слама и петел, снесете си ги сама!
Виц на деня Виц на деня Съпругът, в просъница:
- Жена, загаси телевизора и ме завий с одеяло.
Съпругата, шепнешком:
- Не може, скъпи, на кино сме...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Учени установиха, че основната причина да не се сбъдват мечтите е високите им цени...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори