×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Отчаяна от безизходицата жена се обеси в стаята на спящото си дете


Отчаяна от безизходицата жена се обеси в стаята на спящото си дете
Това помещение от блок 100 в бургаския жк. „Меден рудник” е било ползвано за домашен фитнес, въжето вързала за лост
28 Април 2020, Вторник, 13:27 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА, снимки: Авторът

31-годишната бургазлийка е изпратила SMS-и на баща си и брат си, написала и писмо на приятеля си преди да увисне на бесилото

Страшна трагедия се е разиграла малко след полунощ в блок 100 на бургаския жк. „Меден рудник”, узна Флагман.бг. 31-годишната Дияна Д. е била намерена обесена на саморъчна примка, която самата тя е провесила на фитнес лост в помещение, ползвано за физическа подготовка от приятеля й. Мястото на фаталната лична драма е част от апартамент на 1 вход, ползвано от собственика Станимир като семеен фитнес.

Жената и 4-годишното й момченце се нанесли в импровизирания физкултурен салон в началото на март, след като са се прибрали от Германия по призива на българското правителство за оцеляване при започващата извънредна ситуация.

Жената беше много приятна, детенцето играеше с нашите деца. Разбрахме, че от много време е живеела в чужбина, иначе е от кв. Долно Езерово. Прибрала се е в родината, след като приятелят й Станимир и обещал, че ще живее при него. Не знаем дали са имали интимна връзка, той живее в лявата част на апартамента”, казаха пред Флагман.бг съседи, които от снощи не са мигвали след случилото се.

На страшната находка се е натъкнал около 12:30 часа снощи Станимир, който е разбил вратата заедно с двама негови приятели. Те видели все още топлото тяло на бесилката, отрязали веднага въжето, но било късно. В този момент забелязали, че в стаята непробудно спи 4-годишното момченце на Дияна. Сигнализирали веднага за инцидента на тел. 112. След пристигането на полицаите, тримата мъже са били откарани в Четвърто РУ-Бургас за показания. Няма информация от пресцентъра на МВР дали някои от тях е задържан за 24 часа, докато се изясни причината за смъртта.

Блок 100 в жк. „Меден рудник”, където снощи се разигра трагедията с депресираната от безизходицата жена

Извършената аутопсия тази сутрин е установила, че няма следи от насилие по тялото. Момченцето е било изведено спящо от полицаите навън и все още не знае за случилото се.

По информация на Флагман.бг през последните дни жената била много отчаяна, тя се надявала по-скоро да свърши извънредното положение в Германия, за да се върне на работа, нямала никакви средства да гледа детето си.

Преди да посегне на живота си, тя е изпратила SMS-и на брат си и баща си, които живеели в Малко Търново. Написала и предсмъртно писмо. Поведението на Станимир подсказва, че той също е получил SMS за намерението, което има Дияна.


В категории: Меден Рудник


58
Коментара
Тервел ИЛИЕВ 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа 27/06/2026, Събота 21:50 0
Тервел ИЛИЕВ Почина бивш депутат Почина бивш депутат 27/06/2026, Събота 21:42 0
Тервел ИЛИЕВ Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас 27/06/2026, Събота 19:32 0
58
Коментара по темата
58.
G K
17.05.2020 19:58:44
2
1
bez da znaete mnogo komentari tya naistina bese v bezizhodica Leka I prist nikoy nei podade rika Poznavam y raboten s neya .Pocivay v mir I neka ti se oprostyat grehovete
57.
Аз съм 34. Някой там
07.05.2020 13:22:52
1
3
Всички които не ми харесват коментара сигурно са приятелчета на Кешиша, въртете, правете, сучете той ще си остане смотан дилър на дребно. Надявам се скоро да го натикат на топло за дълъг период от време. Заслужава го, колко млади жени погуби не е истина :) такива прасета като него заслужават Крумови закони.
56.
Азз
30.04.2020 23:27:44
2
5
Хора, не я познавате не знаете.. Бог да я прости. Не и беше лесно, да аз съм шокирана от постипката, аз лично се чух с нея преди няколко дни. Нищо същественно не ми е казала, но наистина беше в безизходица. Отиде да остане за малко в България за да заведе детето при майка си.. сложно е.. жалко за нея наистина жалко
55.
Desislava Dylgerova
30.04.2020 23:25:15
2
5
Всеки изказва някакво мнение, Диана беше наистина в безизходица никаква помощ от никъде, но това не е решенито. Моите съболезнования към близките на Дида.Лека и пръст, Бог да я прости
54.
Ами кюфтето
30.04.2020 14:42:45
2
3
Като му издънят една стабилна присъда накрая къде е голямата неебавка уж накрая ще са коротне и работата ще цъфне и върже.
53.
Sorcerer
30.04.2020 10:19:57
2
2
ей флагман защо изтрихте публикацията от кмета на Малко Търново бе смешници нали щял да помага на детето а
52.
4oki
30.04.2020 08:51:24
2
3
Тоя Тъпак и ...Тая толкова са Стока че ...ето до каде е докараха работата ..така че недейте да ридаете едвали не
51.
mirko
30.04.2020 08:17:25
0
2
ТОЯ МИРО СЕ Е ВЪЗПОЛЗВАЛ ОТ НЕЯ ,ТОЙ СИ Е ТАКЪВ ,ОТ СУМАТИ ГОДИНИ Е ЛИМОНКА НА КЮФТЕТО,СТОКА ЛИ Е СПОРЕД ВАС....А ТЪПОТО КЮФТЕ Е СКЪСАНЯК ГАРАНЦИЯ НЕ МУ Е ПЛАТИЛ 2 3 ЗАПЛАТИ А И ОЩЕ ВИСИ В АРЕСТА ПРИ БАТЕ ОКО И ОТНОВО Е С ЖЕНСКИ ДРЕХИ
50.
Не разбрах
29.04.2020 20:13:53
3
0
Това на кишиша ли е дете или някой друг е баща му
49.
Seli
29.04.2020 18:59:04
4
6
Vidya li Balgariya porednata si jertva ot bezishodica!!! Eto tova e Balgaria!Jalko i za deteto sega ostana bez mayka.Eto za kakvo byagat bılgarite ot sobstvennata si darjava ,propıdiha ni!!Tolkova sam byasna che neznaya oste kakvo da kaja...Gospod vijda..Zabavya no ne Zabravya
48.
zapoznat
29.04.2020 12:55:39
3
14
Много жалко за жената, но преди да се извличат генерални изводи трябва да се познава личността и психическото състояние на жертвата. Според психиатричната статистика в повеч от 3/4 от случаите суицидалното поведение е резултат на психично заболяване.
47.
Ана
29.04.2020 07:59:06
3
24
Как детето е играло с тяхните деца, когато са се върнали от Германия по време н аизвънредното положение и децата не излизаха. А се твърди също че жената от дълги години живеела в чужбина...
46.
Ммммм
28.04.2020 23:21:53
3
40
При живи родители, брат, сестра и да бъде изоставена да живее при чужди хора, без средства лошооо. И ако тя си е избрала този живот с детето много жалко. Милото дете нищо хубаво не го чака.
45.
Коментар:
28.04.2020 22:37:00
7
34
Лекомислена постъпка породена от дълбока депресия,грехота красиво момиче Дано да ти е простен греха.
44.
Абе
28.04.2020 21:38:02
4
13
Не е ли Кикишев?!?! Защо бъркате имената
43.
като гледам
28.04.2020 21:22:52
2
5
тук писалите 0 ниво флегми ужас !
42.
Малоумникът
28.04.2020 21:16:05
18
26
Малоумен човек,водил малоумен живот и още по-малоумна смърт,това да се самоубиеш пред детето ти наистина трябва да си пълен идиот,дано детето успее да се утърси от това,но малко ме съмнява

Поредните наркомани родители,за жалост това е бъдещето на тази държавица

Алкохолици отгледаха наркомани,а те направиха лапета на по 18 години,чакайте да ви платят пенсия,чакайте да се оправим



ЩЕ СТАНЕ ДА ЗНАЕТЕ
41.
asd
28.04.2020 20:08:38
1
33
Много много много тъжно.Много болни хора се молят и борят за целяване и живот докато други здрави и млади хора слагат край на живота си умишлено.
40.
Кипър
28.04.2020 19:46:04
5
23
Колко много се самоубиха но мъчите, мърши с мърши...
39.
*********
28.04.2020 19:06:33
4
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
38.
Повод
28.04.2020 18:40:48
3
22
Нека не бъркаме повод и причина. Хората си търсят повод, например положнието за да си обосновят разсъжденията, иначе причината им е психическото заболяване. Което самонараняването е както и желанието за самоубийство.
Мир на жената!
37.
Пъзпъьхьпгзпьх
28.04.2020 18:21:40
14
8
ОСТАНЕТЕ СИ В КЪЩИ......
36.
До 35
28.04.2020 17:24:00
8
5
Как смяташ?Било е упоено с хапечта най-вероятно
35.
Петър Петров
28.04.2020 17:14:16
3
44
Как са РАЗБИЛИ врата, пък вътре детето е продължило да спи и не се е събудило от разбиването?
34.
Някой там
28.04.2020 16:56:50
7
46
То беше ясно, Кешиша (Станимир) е мръсен наркоман и дилър на дребно, който най- вероятно се е възползвал от нея чисто сексуално... Жалко за жената...
33.
само да кажа
28.04.2020 16:39:56
5
48
Чакайте малко бе, драги зрители! Веднага - щаба, правителството! Ами тази жена, пише че има баща, брат, баща на детето, може би, приятели, се навряла при човек с фитнес в къщи. Да покопа на село градинката на тати докато отмине всичко - ще я върне ли!? Или вече не сме за М.Т.
Всъщност, никой не знае кое как е!
32.
Абе Флагман
28.04.2020 16:22:18
6
49
Може ли толкова гнусни маниполации! Обесила се от "безизходица". Как разбрахте, че точно от безизходица.Или е важно да си смучите от пръстите фалшиви новини. Никой още не знае причината, но според вас е от безизходица.
31.
ПИШЕВ
28.04.2020 16:19:14
5
43
БОЖЕ....КОЛКО МЪКА ИМА НА ТОЗИ СВЯТ ...БОЖЕ.....

УЖАСНА ГРЕШКА Е ,ЧЕ СЕ ВЪРНАЛА У БЕГЕТО.......
ЖАЛКО ЗА ПОГУБЕНИЯ МЛАД ЖИВОТ.....БОГ ДА Я ПРОСТИ....
30.
ужас
28.04.2020 16:18:54
20
45
В умрелия от глад Бургас самоубийствата само ще нарастват...
29.
Верващ
28.04.2020 15:52:51
5
37
Пролетта е сезонът на самоубийствата.
Плюс covid19,нещата се комплицират.
Бог да прости жената,въпреки че,самоубийството, според каноните на Църквата е грях!
28.
До лили
28.04.2020 15:34:51
12
50
Лили, живяла ли си в обувките на жената че да знаеш какво й е било. Бог да я прости
27.
До 24
28.04.2020 15:23:06
9
9
Защото толкова ти е акъла!!
26.
do 16
28.04.2020 15:21:32
41
43
флегман имат уговорка с троловете на Боко и когато има негативен коментар към партията майка и вожда веднага им сигнализират да се появят Все пак преди няколко дена показахме на троловете в страницата на премиера кои са повече българите или троловете
25.
До 19
28.04.2020 15:19:57
8
28
А сега няма да му остане травма, така ли?? Това ли най те тревожи в случая? Ами да направим специални места за самоубийци!! Даже нямаш идея каква глупост си написал!! Станахме егати елементарният народ!!
24.
Lilly
28.04.2020 15:18:49
17
54
Съжалявам,но е безотговорно! Всичко се оправя рано или късно, не може като стане малко по-трудно и да губиш надежда и самоубийството да е най-лесното решение.
Жал ме е за детето, а не за майката.
23.
*********
28.04.2020 15:18:28
2
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
22.
*
28.04.2020 15:14:07
14
4
Този Станимир, който в коментар са го писали, че е охрана на кюфтето, да не кара старо вишнево БМВ с номер 4066?
21.
€€€ до бай пешо
28.04.2020 15:13:48
9
47
Привет от западният концлагер, кретен!! Всеки ден имам поне по две обаждания от България за да търсят хората работа!! Взел съм човек при мен и съм уредил още трима! Двете момчета са със семействата си и заявиха, че идват от ада!! Наистина страшно е когато млади хора приключват живота си по този начин!! Не искам да си представям даже какво и е било в душата, съболезнования!!
20.
az ot burgas
28.04.2020 14:59:37
25
5
ahahaxahahaxahahahaha
19.
Fiforia
28.04.2020 14:58:08
9
46
Решила да се самоубие,ок собствено решение е взема,само не мога да разбера нямаше ли къде да отида да се самоубие,че го е направила в стаята където спи детето.Това е свръх простутия! Това невинно детенце на 4 годинки ако беше видяло ,какво се е случило,щеше да му остане травма за цял живот.
18.
знае
28.04.2020 14:53:15
29
57
ВСИЧКИ ГНУСНИ ПОЛИТИЦИ СА ВИНОВНИ И ГЕНЕРАЛЧЕТО
17.
До 16
28.04.2020 14:44:36
10
49
Добър ден, това новина ли е за теб :)))) Самите те го манипулират в стил нидялко нидялков. Жалка картинка, всички са наясно колко струват.
16.
Защо?
28.04.2020 14:35:38
127
131
Флагман, защо като сложа плюс на някой коментар, ми отбеляза няколко минуса????
Кой манипулира отзивите в тази статия?
Личи си. Отвратен съм.
А моят коментар ще го напиша по - късно.
15.
Генералът
28.04.2020 14:31:51
80
74
Общинският щаб ще поеме ли вината за тази смърт, или ще нарочи пак някого другиго за виновен?
14.
az
28.04.2020 14:29:56
1
73
Жалко, много жалко. Млада жена в най-хубавата си възраст да посегне на живота си. Ужасно е, а депресията е вследствие на неоправдани очаквания, надежди и все по-чести несгоди. Отвратително е, че това се случва с хора в активна възраст, жалко за детенцето. В какъв проблем трябва да си попаднал за да посегнеш на себе си пред спящото си дете ?
13.
*********
28.04.2020 14:22:48
1
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
12.
*********
28.04.2020 13:56:14
22
11
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
11.
Васил
28.04.2020 13:55:54
107
103
И сега нека онези мишки от щаба дето много знаят и от нищо не разбират......да обяснят на горкото дете, къде е майка му и защо тя е там. Окрадоха Народа, заключиха го и ето го резултата. Нали ви е ясно, че ако това безумие продължи то тогава тази трагедия ще стане ежедневие.
10.
koko
28.04.2020 13:51:41
6
41
А случайно въпросния Станимир да е на Кюфтето оханата?
9.
004
28.04.2020 13:49:33
5
63
Ужас.Жената е била в депресия и безисходица.Носи отговорност за детенце.Изпитвала съм това чувство.Човек сам може лесно да се оправи, но майка с дете понякога трудно почва работа, заради раб. Време и други фактори.Трябвало е малко да потърпи, да говори с някой за преудомяване на кризата- заради детето!
8.
ЗС
28.04.2020 13:48:16
9
65
Прибрала се е в ада.
7.
Бог да я прости
28.04.2020 13:42:12
26
101
Огромна грешка, че се е върнала от нормална държава, в кочината и то в момент в който българите умират от глад и мизерия. И то заради някъв сульо дето и обещал да се съберат....
6.
Стефан
28.04.2020 13:40:34
48
57
Началото
5.
Бургазлия
28.04.2020 13:38:20
124
134
Президентът го каза на управляващата клика: "Гладът е по-страшен от коронавируса", но самовлюбения идиот Тиквун Борисов не го чу!
Тепърва ще зачестяват тези случаи!
4.
Шмиргела
28.04.2020 13:34:05
16
93
Тези жертви ще ги броим ли?
Само питам...
3.
Бай Пешо
28.04.2020 13:32:54
107
51
A защо се е прибрала от Германия?!
Нали в западния концлагер е много хубаво, нали там дават помощи, няма расизъм, работодаля не може да те уволни...!
2.
Тодор Нейчев
28.04.2020 13:30:39
117
116
До къде ни докара ГРОБ ... Нямам думи
1.
Георги Каската
28.04.2020 13:30:25
15
56
Почва се
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Екссъпругата опитала тайно да изнесе оборудването на салона, а после да го продаде  Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Братя Диневи подходиха мъдро - пуснаха нисък наем и впериха всички погледи към хотела, сега ще имат възможността да проведат търг, да изберат наемател и осигурят пазарен наем за емблематичния обект Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Собственикът на фирмата-доставчик чистосърдечно обяви, че модерните леки коли са твърде тежки за родните предпазни огради Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно 
80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори