Почитатели на Тони Димитрова дариха 3000 лв. на Община Бургас в подкрепа на мерките срещу COVID-19
Семейство от Норвегия дариха спестяванията си
Гергана и Жоро Денчеви, родители на 3 деца, чийто живот минава между България и Норвегия, са поредните дарители на Община Бургас в кампанията срещу последиците от коронавируса. Тe са изключителни почитатели на Тони Димитрова. Имат и любима песен от творчеството й - "Обещания".
Заради нея се запознават преди време с популярната изпълнителка и това се оказва началото на дълго приятелство. Обръщат се към Тони, когато решават да дарят 3000 лв. от спестяванията си на общината, защото знаят, че тя е доброволец в екипите за доставка на храни и лекарства.
Гергана и Жоро посетиха вчера колцентъра с горещите телефони, където Тони Димитрова също дава дежурства. Освен сертификат, който се връчва на всички дарители, подпомогнали борбата с Covid-19, те получиха и детска рисунка с лично послание от кмета Николов.
Коя е най-силната черта на всяка зодия
Каварма по български - автентична рецепта с месо и зеленчуци
Кристиян Балов предпазлив за ЦСКА и Лудогорец
Олимпиакос позлатява българина Коди
Байерн с "НЕ" към оферти на Реал Мадрид и Манчестър Сити
Как да премахнем лоша миризма от коша за боклук
8 зодии започват на чисто след 26 април 2026
Григор Димитров с инфарктна загуба
Американски военни прехванаха санкциониран кораб с ирански петрол в Индийския океан
Имотната криза удари града на българите в САЩ
Аспарух подписва първия мирен договор край Варна
Районната прокуратура в Бургас показа на ученици как работи съдебната система
