×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Днес ФК Черноморец 1919 започва своята подготовка
  • Температурите скачат до 33° днес
  • Планов ремонт оставя „Люлин“ без топла вода
  • Протест пред Апелативния съд в Пловдив за по-тежка присъда по делото за трагедията със семейство Пушкови
  • Самолет с парашутисти се разби в Мисури, няма оцелели
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Полицай предизвика зверско меле на АМ „Тракия“


Полицай предизвика зверско меле на АМ „Тракия“
Верижното ПТП стана на входа на АМ Тракия откъм София
22 Април 2020, Сряда, 13:27 ч.
Автор: Флагман.БГ

Цяло чудо е, че няма нов смъртен случай след тежката катастрофа

Полицейски служител от столична дирекция е предизвикал зверско ПТП на входа на АМ „Тракия“ от София, алармира Рада Маркова. Тя е майка на един от пострадалите в ПТП-о – млад мъж с малко име Мартин.

Неговата кола е блъсната отзад от личния автомобил на униформения, а след това се е получило верижна катастрофа с още няколко автомобила. Цяло чудо е, че няма жертви предвид сериозната скорост, с която е шофирал нарушителят под пагон.

Това е колата на младия шофьор с малко име Мартин. Автомобилът е размазан

 „Това не е Милен Цветков. Това е моят син, Мартин. На път за работа, тази сутрин, верижна катастрофа преди КПП на изхода на София в посока Пловдив. Полицай жестоко размаза няколко коли, първата, която пое удара е на Мартин. Даже не знам на кой Господ да благодаря, че синът ми е с комоцио, няколко натъртвания и голяма уплаха. Някой да видя това да е отразено в новините, ще видим и следователите какво ще кажат за колегата си, който е летял с висока скорост и се е спрял в колоната без никакъв спирачен път. Благодаря на Чудото на деня! Спрете да се трепете по пътищата, хора!“, каза Рада Маркова, която е главен асистент в УМБАЛ Александровска.

Това е колата на полицейския служител

 


В категории: Пътна обстановка


21
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Ипотечните лихви у нас се покачват до 3,5% след решението на ЕЦБ Ипотечните лихви у нас се покачват до 3,5% след решението на ЕЦБ 15/06/2026, Понеделник 14:20 2
Светлозария КИДЕРОВА Дизелът падна до 1.59 евро за литър Дизелът падна до 1.59 евро за литър 15/06/2026, Понеделник 14:00 0
21
Коментара по темата
21.
*********
23.04.2020 09:02:42
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
20.
krum
23.04.2020 00:58:34
0
2
До 19
Защото, ченгето блъска момчето. Друго щеше да е, ако момчето бе блъснало ченгето!
Преди, патрулка блъсна, отзад, колата на младо момче,после го обвиниха, че карало бавно. Развръзката, пак бе потулена.
19.
някой
22.04.2020 20:02:21
0
5
А защо нито една медия не го отрази нима няма свидетели ики няма интересни участници.
18.
Kурбат Папулев
22.04.2020 17:34:12
0
8
Да не чака застраховки-мастраховки,а да отива в Мотопфое и да купува един Фокус на момчето. Да не видите един красив Форд и айде да го счупите от злоба.
17.
нормален
22.04.2020 15:18:12
1
16
те тъпаните изтриха сумати постове и объркаха номерацията
16.
Флегми, много ли ви е страх от капутитите
22.04.2020 15:16:55
22
8
Тоя капут с №12 дето изсипва + и - е шибано ченге, сега си написа поста и изсра по една торба + и - на нормалните хора
15.
До 12
22.04.2020 15:06:14
5
28
Ами в такъв случай какво значени има че човека предизвикал катастрофата е ченге? Ти ако си да речем по професия дърводелец и се нацепиш в някой, какво трябва да напишат? "Дърводелец предизвиква зверско меле" или "Мъж предизвика зверско меле"? На работа ли е бил? Не. Няма никакво значение кой стои зад волана. Дали е ченге, лекар, инжинер, космонавт и др. все тая. Всички са равни, освен ако не шофираш служебен автомобил. Капиш ;)
14.
Величко
22.04.2020 15:03:31
4
14
За винетка и гражданска провериха ли ушев?
13.
Ан.Савов
22.04.2020 14:59:24
1
5
Разделиха полицайте ако има 650 лева за всички нямаше да стане това
12.
До Гошо дето разбира лошо
22.04.2020 14:51:59
26
20
Абе ей, къде видя да пише за патрулка? Ти ченге със собствена кола не си ли виждал ?
11.
Гошо
22.04.2020 14:47:55
21
22
Къде е патрулката с която се е ударил в жълтата кола? Не я виждам на снимките. Да не се объркала нещо майката на момчето?
10.
българин
22.04.2020 14:46:46
2
28
Малък е тоя бонус от 650 лв за шебеците, дайте им повече че тоя да си сложи по-лесен номер че 3939 трудно се помни, друго си е 3333 или 9999
9.
Това не е ли ...?
22.04.2020 14:42:51
3
8
Това не е ли същата катастрофа, от вчера , за която съобщиха по време на пресконференцията на премиера, по обяд ? Който спореше , на баира ли била , след КППО-то . Рибата от главата ...
8.
До 4
22.04.2020 14:33:10
6
22
"Видяло магарето че подковават коня, и то взело че вдигнало крака". Марш да дърпаш каручката бе МАРКО!
7.
До браво маме
22.04.2020 14:27:05
1
3
Момчето е с комоцио, едва ли му е до писане на статуси във фейсбук. Съжаляваме, че теб няма кой да те дондурка и да ти помага в трудни моменти. Както е казал поета " либе жали ден до пладне, майка жали чак до гроба".
6.
Сливен
22.04.2020 14:16:24
2
6
Да на мен ми ги дадоха вече ще туря повече гориво
5.
*********
22.04.2020 14:14:48
11
22
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
4.
.....
22.04.2020 14:10:35
34
27
Да им дават по 650лв бонуси.... и народа мълчи, народа търпи.... Глупав народ!
3.
?
22.04.2020 14:05:46
1
4
Това Фокус ли е, че не мога да разбера каква е колата?
2.
Така
22.04.2020 13:57:55
5
23
Няма да кажат и 650 лв ще му дадат на пагона.
1.
Ushevi
22.04.2020 13:38:06
11
21
Normalno za tiq praseta
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Най-грандиозното заведение на българското Черноморие отваря врати този уикенд! Най-грандиозното заведение на българското Черноморие отваря врати този уикенд! NAKED Beach посреща 3000 души на плажа в Бургас с DJ Gorro, DJ Pokera, Светлин Къслев, Manuel Riva, Dan Tanev и Matizze   Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие Неизвестен извършител е подпалил служебните коли, които са били паркирани в централната част на македонската столица Старозагорските предприемачи братя Ангелови се завърнаха в Бургаско с мегасделка за милиони Старозагорските предприемачи братя Ангелови се завърнаха в Бургаско с мегасделка за милиони Закупиха птицефермата в село Черни връх  Пеевски отстрани Йордан Цонев и Хамид Хамид от ръководството на ДПС Пеевски отстрани Йордан Цонев и Хамид Хамид от ръководството на ДПС Чух хората и винаги ще ги чувам, заяви лидерът Европейската комисия предупреждава: Пазете се от онлайн измами и фалшиви отзиви Европейската комисия предупреждава: Пазете се от онлайн измами и фалшиви отзиви Потребителите трябва да внимават за подвеждащи оферти и съмнителни сайтове при пазаруване в интернет Международният футболен турнир за купата "Созопол-Царево 2026" започна с елитни младежки отбори Международният футболен турнир за купата "Созопол-Царево 2026" започна с елитни младежки отбори Кметът Марин Киров откри престижното състезание, което събира млади спортни таланти от четири държави Община Несебър разширява образователната инфраструктура и подкрепя модерни иновации в професионалното обучение Община Несебър разширява образователната инфраструктура и подкрепя модерни иновации в професионалното обучение ПГТ „Иван Вазов“ в Слънчев бряг събра водещи експерти от Южна България за обмен на успешни бинарни практики Внезапно си отиде топ мениджърът на туризма по Южното Черноморие Внезапно си отиде топ мениджърът на туризма по Южното Черноморие Това  е българинът, който въведе у нас ол инклузив обслужването в големите хотели Ипотечните лихви у нас се покачват до 3,5% след решението на ЕЦБ Ипотечните лихви у нас се покачват до 3,5% след решението на ЕЦБ Прогнозираното увеличение от 0,5 до 1 процентен пункт слага край на ерата на свръхевтиното жилищно кредитиране в България 16 ковчега за 10 дни: Черната статистика по пътищата, която МВР не може да скрие с пиар акции 16 ковчега за 10 дни: Черната статистика по пътищата, която МВР не може да скрие с пиар акции Институтът за пътна безопасност с брутална диагноза за властта – сегашният модел е напълно изчерпан и опасен
Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Това е минималната премия за главните съдии от Мондиал 2026 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже Тя е паднала от около 40 метра (131 фута) височина Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Напук на разпада в регионалните структури, лидерът бетонира властта си и пенсионира Йордан Цонев и Хамид Хамид от тясното партийно ръководство Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Днес фестивалът принадлежи на ромската култура - жива, пламенна и неудържима Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Историческият законопроект за асистираното умиране се завръща с процедурен коз, който елиминира ветото на „неизбраното малцинство“ Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Два хеликоптера се сблъскаха над Рио де Жанейро в неделя сутринта и се разбиха в западната зона на града, при което загинаха всичките шест души на борда, включително Трие Кралски позор в Норвегия: Доведеният син на престолонаследника влиза в затвора за изнасилване Кралски позор в Норвегия: Доведеният син на престолонаследника влиза в затвора за изнасилване Най-големият потрес в залата предизвика разкритието, че едно от изнасилванията е било извършено в мазето на семейния дом на престолонаследника принц Хокон Дипломатическа експлозия: Израелските десни обърнаха гръб на Тръмп и нарекоха Джей Ди Ванс „измет“ Дипломатическа експлозия: Израелските десни обърнаха гръб на Тръмп и нарекоха Джей Ди Ванс „измет“ Сделката между Вашингтон и Техеран предизвика безпрецедентен разрив и гневни обвинения в предателство Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ представя юбилейна изложба по повод 80-годишнината на Руси Куртлаков Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ представя юбилейна изложба по повод 80-годишнината на Руси Куртлаков  Експозицията, разположена на първия и втория етаж на галерията, има за цел да разкрие многостранния и разнопосочен талант на автора Руски олигарх продава емблематичния си замък в Германия за 11 млн. евро Руски олигарх продава емблематичния си замък в Германия за 11 млн. евро Историческото имение е един от най-ексклузивните и скъпи имоти в страната
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Кораби, палете двигателите си. Нека потече петрол Виц на деня Виц на деня В България в часовете по трудово обучение учениците сглобяват табуретки, а в Китай сглобяват айфони. Виц на деня Виц на деня Върви си Червената шапчица из гората, а насреща вълкът.
- Червена шапчице, не те ли е страх да се разхождаш сама в гората?
- Защо да ме е страх? Познавам гората, обичам с*кса...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В живота, както и във футбола, не можете да отидете далеч, без да знаете къде е страничната греда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори