Ето и развръзката по случая с бетонираните дървета в „Меден рудник“
През вчерашния, първи официален работен ден след великденските празници администрацията изпрати свои служители на обекта, за да напишат предписание за отстраняване на нарушението, но...
Община Бургас се самосезира след публикацията на Флагман.бг, че неизвестни строители са бетонирали дърветата в частен имот в ж.к.Меден рудник, съобщават от пресцентъра на администрацията. Припомняме, че през уикенда Флагман.бг алармира за абсурден ремонт в най-големия жилищен комплекс на Бургас.
Пълен абсурд! Бетонираха дървета в бургаския ж.к. „Меден рудник”
През вчерашния, първи официален работен ден след великденските празници администрацията изпрати свои служители на обекта, за да напишат предписание за отстраняване на нарушението.
Оказа се обаче, че бетонът около дърветата е изчезнал, оформени са гнезда, така че те ще продължат да хвърлят сянка на това място.
Във въпросния имот се извършва строителство, но сградата все още не е въведена в експлоатация, така че техниците от кметство "Меден рудник" ще продължат да следят всичко там да се изпълнява според правилата.
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
