По-секси отвсякога: Алесандра Амброзио се завърна
Вижте най-новата й снимка
Последните сезони не бяха особено добри за Victoria's secret. Първо емблематичните им лица Адриана Лима и Алесандра Амброзио се пенсионираха с разлика от една година, след това дойдоха скандалите и новината, че прекратяват годишните ревюта спектакли.
И така от известно време не сме виждали нашите любими супермодели, но днес това се промени!
Алесандра Амброзио ни припомни за себе си, за перфектните си форми и ни вдъхнови да помечтаем за дните, в които ще отидем пак на море.
Супермоделът вдигна градусите като се появи в ролята на рекламно лице на собствената си нова колекция бански костюми Gal Floripa, предава dnes.bg.
Бразилската красавица ни представя линията „Wave“, в която основен акцент е поставен върху бандажни горнища на бански, комбинирани с долнища в метални цветове.
Особено интересно е да споменем копартньорът на Алесандра – Жизел Кориа, която освен компания за рекламните кадри, е и кодизайнер на колекцията.
Защо е хубаво да възобновяваме старите си приятелства
7 малки ритуала за съживяване на любовта
Украйна обмисля изтегляне на войските от Донбас
Ето коя е най-добрата видео игра на годината на The Game Awards 2025
От Кремъл: Спиране на огъня само ако украинските сили се изтеглят от Донбас
Тези рецепти ще ви накарат да си оближите пръстите
Филип Киркоров обсипа дъщеря си с подаръци
Пенсионери по селата: За пръв път виждаме тази банкнота
Столичният кмет Васил Терзиев става част от проекта на президента Румен Радев
Ген. Атанасов и Иво Мирчев във война
Лоши новини за състоянието на Любо и Боби Михайлов
