×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Колосални загуби за „Зора”, стока за стотици хиляди изгоря при пожара в магазина


Колосални загуби за „Зора”, стока за стотици хиляди изгоря при пожара в магазина
Температурата в горящия склад е толкова висока, че може да разтопи защитните облекла на пожарникарите
14 Април 2020, Вторник, 15:59 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ снимка и видео: Авторът

Всички сме в пълен екип, няма изчезнал колега, близките ни да бъдат спокойни, казаха служителите от хипермаркета

Пожарът в складовото помещение на хипермаркет „Зора” в бургаския жк. „Изгрев” вероятно е тръгнал от късо съединение, смятат работещите в търговската верига. Около 14:50 часа те са усетили гъст дим, веднага са сигнализирали на тел. 112 и са успели да се евакуират. „Пълен екип сме. Няма изчезнал колега, всички сме тук. Когато усетихме, че има пожар, се изнесохме, в магазина нямаше клиенти”, разказаха консултанти от „Зора” пред Флагман.бг.

20 пожарникари се борят с огнения ад в магазин "Зора", жк. "Изгрев" потъна в черен дим

В момента те са във фоайето на затворения мол Плаза. Управителят на магазина е отвън и обяснява пред пожарникарите какво точно се е случило. От думите му разбрахме, че в склада било пълно с черна и бяла техника, и това е причината гъстите пламъци да се стелят над жк. „Изгрев” вече половин час.

В същото време на място пристигнаха още 2 пожарни, но и те не успяват да овладеят огъня. Температурата в складовото помещение била толкова висока, че била способна да разтопи защитните им облекла, разказа един от огнеборците пред Флагман.бг. В подземния паркинг е нямало паркирани коли, но щетите са колосални, тъй като в склада е имало стока за стотици хиляди левове. Търговска верига „Зора” е собственост на известния бизнесмен Стефан Милушев.

Очаквайте подробности само във Флагман.бг.




В категории: Бургас


19
Коментара
Флагман.БГ Силен трус разлюля Южна Испания Силен трус разлюля Южна Испания 15/08/2026, Събота 15:01 0
Михаил ДИМИТРОВ Заловиха италиански бос на Камората в България Заловиха италиански бос на Камората в България 15/08/2026, Събота 14:00 2
Михаил ДИМИТРОВ Дунав край Русе почти изчезна Дунав край Русе почти изчезна 15/08/2026, Събота 13:41 0
19
Коментара по темата
19.
miko
16.04.2020 14:34:13
2
3
Хак да им е, за дето затвориха с бариери пътчето, което се използваше и свързваше идващите от Метро с Плаза Мол.
18.
До 1 Дидо
15.04.2020 13:26:43
0
5
Магазина е на генерал Милушев, от УБО, сега шеф играе сина му.
17.
Пръцзидента Радко
15.04.2020 10:44:37
3
2
Нали Радко се тревожи за бизнеса и хората, ами да вземе да помогне, нали щом говори за даване би трябвало да разполага с "лостове" и реални възможности! Иначе, ако няма никаква власт, защо ръси мисли и пожелания?
16.
вариант
15.04.2020 10:02:53
1
2
Статистиката сочи, че пожарите са достойно деяние на всеки редови пушач! Пушене му е майката!
15.
Ron burgundy
15.04.2020 07:44:11
0
6
Вервайте ми, пожара е случаен.......хаххахах
14.
Стефан Бургаски
15.04.2020 07:08:04
1
6
Еми... Сега ще се сформира кризисен щаб и заради м-н Зора... Ще почнат призиви да е пускат SMS-и в помощ на мсгазина, г-н Николов (чичо кмет) ще ги подпомогне като купи от тях нова техника за общината...
Кой ли Застраховател ще глътне вода??? Че покрай него и Зора...
13.
Koko
14.04.2020 21:41:50
1
6
Късо съединение ам това да не е на бабами керпичената къща ,нема такъв вариант при нова инсталация
12.
Ййй
14.04.2020 18:08:20
3
24
Кметът слънце и той там завалията.Пожарникар ли стана? Нищо пиар да има
11.
пенсионер
14.04.2020 17:59:25
0
18
Собственика Стефан Милушев е сина генерал Милушев който бе последния охрана на Тодор Живков .
10.
Абе мерише
14.04.2020 17:28:44
0
21
Че не се трае на ДАЛАВЕРА!Ай стига бе тия сгради си имат автоматична пожарна система няКОЙ ТРЯБВА ДА Я ИЗКЛЮЧИЛ!Има ли някой интерес от пожара?????????
9.
:-)
14.04.2020 16:36:31
5
20
Абе колосални. Запалили десет гуми, а другото продадено на черно.
8.
.............
14.04.2020 16:29:29
6
33
Защо медиите не пишат за пожара в Чернобил миналата седмица? Има ли радиация няма ли? Какво се случва?
7.
horeishio kein ot filma (sashtia)
14.04.2020 16:25:25
3
8
snosnite jenici-prodavachki shte izkarat vinovni, nekoi e pushil v sklada tuchna cigarka
6.
Кехлибар
14.04.2020 16:21:23
1
23
След днешния пожар, в Бургас останаха около 15-20 човечета, които си имат работни местенца. :Д
5.
RE-1
14.04.2020 16:18:56
1
34
Лоша локация. Кофти наследство и традиции. Беше "пропаднала сградата" на великият Киров. Причина подземната река. С какъв акъл я купиха и ремонтираха. Всичко си отива на място. Явно ще има проблеми за застрахователя.
4.
*********
14.04.2020 16:16:44
3
8
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
3.
fakti
14.04.2020 16:03:06
3
54
ако има голяма застраховка , няма продажби ... ясно
2.
Зле
14.04.2020 16:02:53
2
36
Кофти !
Да му мисли застрахователя !!
1.
Дидо
14.04.2020 16:02:40
7
27
"Зора" беше на Ковачки,нали?.....ДОБРЕ!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Бургас покори Япония и Китай! "Фортисимо" с три златни отличия и две първи места Бургас покори Япония и Китай! "Фортисимо" с три златни отличия и две първи места Вокалният ни ансамбъл бе класиран и сред 10-те най-добри състава в целия конкурс, като се нареди сред тях като единствения хор извън Китай Кметът на София: Можем да превърнем следващите месеци в казан на ада! Кметът на София: Можем да превърнем следващите месеци в казан на ада! София отговаряше на поставените критерии и представи сериозна кандидатура за домакинството, убеден е Васил Терзиев  Кметицата на ГЕРБ отиде при ПБ, а лидер на структурата стана нейният заместник Кметицата на ГЕРБ отиде при ПБ, а лидер на структурата стана нейният заместник Иванка Петрова уверява, че не напуска ГЕРБ, но обяви последен мандат и готовност да подкрепи човек, с когото работи от 15 години - описание, което подозрително добре пасва на Иван Кюркчиев Ресторантьори обещаха да няма ценови шок в Бургас заради Евровизия Ресторантьори обещаха да няма ценови шок в Бургас заради Евровизия Подготовката започва още отсега, ценови шок не се очаква, но градът ще трябва да реши въпроса с работното време след 23 часа Туристи ще има и през септември, а вече мислим за Евровизия Туристи ще има и през септември, а вече мислим за Евровизия Ние правим плановете още от момента, в който Бургас кандидатства заедно с колегата Димитър Николов, имаме какво да предложим, каза Николай Димитров  Двуетажен автобус с 84 души излетя от АМ „Тракия“ Двуетажен автобус с 84 души излетя от АМ „Тракия“ Превозното средство със сръбска регистрация пробило предпазната ограда на 90-ия километър, пътниците се връщали от почивка в Кушадасъ Внимание! Нова телефонна измама: Номерът на банка или близък вече не доказва кой ви звъни Внимание! Нова телефонна измама: Номерът на банка или близък вече не доказва кой ви звъни При спуфинг измамниците подменят номера на екрана и така печелят доверието на жертвата, КРС и мобилните оператори затягат мерките Слънчев бряг е вторият най-изгоден семеен курорт в Европа, ранните резервации тръгват от 55 евро Слънчев бряг е вторият най-изгоден семеен курорт в Европа, ранните резервации тръгват от 55 евро Само Алгарве изпреварва българския курорт, а поскъпването спрямо предходното проучване е малко над 9% Илин Димитров: Евровизия 2027 е огромен шанс да покажем Черноморието пред света Илин Димитров: Евровизия 2027 е огромен шанс да покажем Черноморието пред света Министърът на туризма призна, че е очаквал Варна да спечели, но вече работи за повече полети, транспортна свързаност и над 100 събития в страната Дясната ръка на Тихомир Янакиев оглави "Прогресивна България" в Созопол Дясната ръка на Тихомир Янакиев оглави "Прогресивна България" в Созопол Бившият депутат от ДПС Валентин Тончев поема стратегическата роля на орг.секретар
Заловиха италиански бос на Камората в България Заловиха италиански бос на Камората в България Дунав край Русе почти изчезна Дунав край Русе почти изчезна Ограниченията за корабите остават в сила по целия български участък, продължават опитите за освобождаване на заседнал съд край остров Батин НАТО свали дрон над Латвия, хиляди бяха призовани да се укрият НАТО свали дрон над Латвия, хиляди бяха призовани да се укрият Произходът и типът на безпилотния апарат засега не са обявени, няма данни и за нанесени щети Европа гори под екстремна жега: 38,1 градуса в Лондон, пожарът в Андалусия продължава да бушува Европа гори под екстремна жега: 38,1 градуса в Лондон, пожарът в Андалусия продължава да бушува Великобритания преживя най-горещия си ден от началото на годината, силните ветрове разпалват огъня в испанската провинция Waze с проблем: Сигналите за полиция и мобилни камери изчезват при част от шофьорите Waze с проблем: Сигналите за полиция и мобилни камери изчезват при част от шофьорите Оплакванията се засилиха след версия 5.22.0.2, а потребители съобщават за липсващи предупреждения и във версия 5.22.0.3 Британия полудя - зевзек с кофа за боклук на главата събра 20% подкрепа за депутат Британия полудя - зевзек с кофа за боклук на главата събра 20% подкрепа за депутат Въпреки че откровено се подиграфа на избирателите, ексцентричен комик, нарекъл себе си граф Бинфейс събира огромна подкрепа Край на смяната през 2 години: Нови европейски правила ни връщат към ремонта на старата техника Край на смяната през 2 години: Нови европейски правила ни връщат към ремонта на старата техника От 31 юли 2026 г. потребителите в ЕС получиха по-дълга гаранция, достъпни резервни части и специална онлайн платформа за сервизи. Бургас го направи! Спечелихме домакинството на Евровизия 2027 г. (ВИДЕО) Бургас го направи! Спечелихме домакинството на Евровизия 2027 г. (ВИДЕО) Започва подготовка за най-мащабното музикално събитие в историята на града Путин стъпи на Итуруп, Токио отвърна с остър протест Путин стъпи на Итуруп, Токио отвърна с остър протест Япония отново предяви претенции към спорните острови, а визитата на руския президент изостри десетилетния териториален спор Украйна върна 118,5 кв. км, Зеленски обяви 26 освободени села Украйна върна 118,5 кв. км, Зеленски обяви 26 освободени села Украинският успех е значителен за конкретния сектор, но общият териториален баланс от началото на годината според DeepState все още остава в полза на Русия
Бойко Борисов Бойко Борисов Вие сте прост народ и аз съм прост, затова се разбираме Виц на деня Виц на деня - Брат, вчера видях един твой двойник?
- Така ли? Прилича ли много на мен?
- Не, ама ходи с жена ти!
Виц на деня Виц на деня Ревност:
- Защо не ми вдигаш телефона?!?
- Къпах се...
- Защо се къпеш като няма да се виждаме?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Любов е, когато си забравил за рождения й ден и все още си жив!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори