Екшън в Свети Влас: Мъж бере душа в болница, след като бе ударен с гребло в главата
Причината - разчистване на сметки между криминално проявени
30-годишен мъж, с временен адрес в Свети Влас, е настанен в отделението по "Неврохирургия" към УМБАЛ Бургас, след като бе ударен с дървено гребло в главата. Екшънът се разиграл в петък срещу събота вечерта, съобщават от ОД на МВР в Бургас.
Малко след полунощ в квартирата на пострадалия, който също е стар познайник на органите на реда, на ул."Лозарска", нахлули двама мъже и една жена. Един от тях бил 27-годишният бабаит от Свети Влас. Той също бил криминално проявен. В последвалия скандал той ударил с дървено гребло 30-годишния мъж, който в момента е в тежко състояние в болницата.
Извършителят на деянието, както и неговите спътници - 28-годишен криминално проявен от София и 28-годишна криминално проявена жена от Свети Влас, са задържани за срок до 24 часа. Причините за инцидента са в процес на изясняване. По случая е образувано досъдебно производство.
Германски биатлонистки се натровиха след бургери на Олимпийските игри в Италия
Митнически служители иззеха близо 190 литра „домашно вино“ при проверка в супермаркет
„Път до мощите на Свети Йоан Кръстител“ – нов поклоннически и духовен път свързва Странджа и Созопол
Обрат при цената на златото
Барак Обама: Не съм виждал доказателства за извънземни и няма такива в зона 51
Ким Кардашян много харесва Луис Хамилтън
В Испания искат забрана за бурките
Продължава делото за катастрофата със Сияна в Плевен
Поморие отбелязва 153 години от гибелта на Васил Левски с общоградска церемония
Алберт Попов и Калин Златков отпаднаха от слалома на Олимпийските игри в Милано Кортина
Режим 28 - най-мощната идея за излизане на Европа от безизходицата

Не е ли време вече целият народ да се вдигне срещу мутрагените. Нека всички ги изолират и ако някой се правви на бабаит, да бъде споходен от 10-20 човека и да го направят на пастет.
Вече ми пусна от тези напомпани лумпени. В цяла Европа няма такъв персонаж като тези главочи.
Как я измисли?