×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Яки момчета от Девин зоват българите на бунт по време на епидемия и възхваляват Румен Радев и Русия (ВИДЕО)


Яки момчета от Девин зоват българите на бунт по време на епидемия и възхваляват Румен Радев и Русия (ВИДЕО)
Спонсорите им били Антон Хаджиев и Магдалена Боянова, като Антон е човек от Девин, който работи във Франция
12 Април 2020, Неделя, 20:50 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА

Техните искания са България да стане президентска република и са изключително настоятелни в малките часове на нощта.

Партизански отряди в социалните мрежи зоват българите да излизат на протест и да свалят правителството по време на епидемия. От няколко дни различни профили се включват и призовават спонтанно и уж безвъзмездно да отидем на национален протест и да се преборим България да стане президентска република.

„Нямаме пристрастия към никоя партия, безпартийни сме, нямаме и не искаме да имаме партия зад гърба. Задавайте въпроси”, приканиха онлайн двамата мъже от видеообръщението от снощи - Ивайло и Весо, в малките часове на нощта.  

Те открито зоват към улични протести и сформиране на контраправителсво с две главни букви „КП”. Мъжете дори си написаха телефоните в лайфа и отговарят на запитвания по повод бунта, който организират. През цялото време твърдяха, че протестите са спонтанни и от Девин те подкрепят случващото се в София и протеста утре, 13 април.

„Не искаме да се затормозяваме с нито една партия” – казаха те на въпрос дали са наясно кои са партия „Възраждане”.

Ние не отиваме на война, но ще имаме здрави момчета, обявиха партизаните, а онлайн потребителите ги подканиха да вземат с тях и циганите, защото ще платят за 50 души, а ще дойдат 200 с децата и жените си.

Спонсорите им били Антон Хаджиев и Магдалена Боянова, като Антон е човек от Девин, който работи във Франция.

Агитаторите сондират посред нощ и непрекъснато обявяват, че някой им трие лайфовете.

Техните искания са България да стане президентска република и са изключително настоятелни в малките часове на нощта.

„Ние сме сериозна група от над 2000 души аудитория, клипът ни онзи ден беше гледан 50 хиляди пъти. Искаме да свалим това хубаво правителство и да станем президентска държава. Ясните ни искания са – пенсионерите да се освободят от данъци и малките им пенсийки да стигат поне за хапчета, 1000 лева на всеки безработен и 500 лева на всяко дете на безработен”, говорят леко нечленоразделно пред камерата двамата здравеняци. Никой обаче не ги пита как ще се изпълнят тези искания – най-важния въпрос.

В края на видеото те изплюха и камъчето за евентуалния източник на финансиране на кампанията, която масирано водят в мрежите. „Всички искаха да се скараме с Русия и да си стоплим отношенията с Америка. Единствено Радев не. Той иска да паднат визите, а 90% от почиващите са руснаци – по-добре да работим с тях, отколкото с турци, италианци, американци и т. н.”, категорични са вождовете на партизанския отряд от Девин.

Това е човек, който искаше да се направи, не го забравяйте. Живял съм в Москва и харесвам Радев не, защото е президент, а заради това, което се мъчи да направи, натърти един от тях.

„За момента е най-читавият и умен президент, с най-висок рейтинг от всички президенти досега. Ако не ни изпълни исканията, ще сменяме президента после. На нас ни харесва неговото виждане да падат визите с Русия”, продължиха с хвалебствията коравите момчета.

„След като падне правителството, трябва да се смени Конституцията, да се изкорени и да се започне отначало. Президентът е избран да служи на народа и по всяко време можем да го махнем”, обявиха още те.

От няколко дни в социалните мрежи гастролира и кадър на чат, в който организатор на лайфове в нета си иска парите. Дали той е истински, не можем да кажем, но видеото, което публикуваме от лайфа снощи, е автентично и едно от последните останали по темата.


В категории: Политика


Радостина ГЕОРГИЕВА Автор
Радостина ГЕОРГИЕВА
54
Коментара
Тервел ИЛИЕВ 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа 27/06/2026, Събота 21:50 0
Тервел ИЛИЕВ Почина бивш депутат Почина бивш депутат 27/06/2026, Събота 21:42 0
Тервел ИЛИЕВ Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас 27/06/2026, Събота 19:32 0
54
Коментара по темата
54.
зурла
14.04.2020 23:13:37
6
6
Подобна провокация с името на президента може да мине само пред пълни олигофрени.
Разбира се че всичко е нагласено за да се очери президента
53.
Уффф
14.04.2020 22:45:46
2
4
Напълни се нета с такива глупаци! Аре тихо бъдете активни след кризата! Сега е лесно, после да ви видим мишлета! :)
52.
приятелски съвет
14.04.2020 18:57:48
4
3
троловете червенки по-добре да си седят в дупките и да не изпълзяват на светло
51.
*********
14.04.2020 18:43:42
1
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
50.
Бае, тодър
14.04.2020 14:26:20
5
6
Абе, тия пумияри няма ли кой да ги удави в реката в Девин, бунтове им се при виждат, елате до София да ви отървем от мъките ви, ТЪПАЦИ.
49.
Мунчо от Кумлука
14.04.2020 13:32:56
4
5
Тиквата изглежда пред тези, като... интелектуалец
48.
Жител на Девин
13.04.2020 17:44:24
7
15
Малуумници,смешници,тъпанари много лаехте кво стана.Днеска никак ва няма вие ще оправите държавата просяци
47.
Fritzi
13.04.2020 16:25:29
11
11
Тогава Левски и Ботев бяха също идиоти и престъпници, нали?
46.
разведчик
13.04.2020 14:54:10
9
14
Щом са готови да отговарят на въпроси евала. Да започнем с първия - кога и за какво лежахте последно?
45.
Гери
13.04.2020 13:15:47
25
14
Браво на Вас момчета, бъдете храбри и упорити, народа е с Вас!
44.
Горски дух
13.04.2020 12:54:39
22
23
Първото условие някой да бъде русофил, е да е тъп. Второто условие - да бъде по продажен и от улична проститутка. Тия мингяни веднага трябва да бъдат арестувани и прокуратурата да им повдигне обвинение. Тук има очеизвадни състави на престъпление по действащия НК!
43.
Аптикадир
13.04.2020 12:39:33
1
5
Другите си имена, искам да кажа, аркадашлар.
42.
Агу Ви Салимехмед от Девин
13.04.2020 12:36:34
5
11
Я си кажете другите има.Нека хората знаят с кой си имат работа
41.
Балкански Турчин
13.04.2020 09:56:22
13
17
Не на русчиите комунисти доносници ционисти от гяурското дс дпс
40.
666
13.04.2020 09:53:53
3
28
Познавам и двамата.Момчето с шанката,Веселин Арнаудов,собственик на ресторант.Него до някъде го разбирам.Ресторантът му е затворен в момента,но не само неговият е затворен.Другото момче.Ивайло Паров,сервитьор понякога,но тежко болен комарджия.Той явно е недоволен,че казиното в Девин е затворено в момента.Но определено и двамата са фурнаджийски лопати.От която партия в момента е кмета на града,те са от същата.
39.
Иди ела
13.04.2020 09:32:44
5
33
Аман от глупаци и самозванци. "Живеещият" във Франция трябва да знае, че президентска власт не е алтернатива на парламентарната.
38.
987
13.04.2020 09:24:57
2
12
Просто ще направят поредната противоконституционна промяна в НК.
37.
Жител от Девин2
13.04.2020 09:04:29
1
18
Това което е написал Жител от Девин е напълно вярно.Момчето с шапката/Веселин Арнаудов-Ница е собственик на заведение.До някъде него го разбирам,защото заведението му в момента е затворено,но не само неговото е затворено в България.Другото момче,Ивайло Паров.Сервитьор от време на време,но активен комарджия.Той може би е недоволен,че казиното в града е затворено!
36.
А1
13.04.2020 08:22:16
3
32
Как може да има толкова прост и неук народ........
35.
Петър
13.04.2020 07:22:12
14
40
Къде ги видя 90% от почиващите да са руснаци?
Ние не сме скарани с Русия! Тя, Ни употребява, като изсмуква актива, а оставя на същите тези пенсионери пасива!
Интересно ако на безработен даваш 1000, то колко работна ръка ще остане?
Без нея няма икономика, а робство!
Смяната на Конституцията зависи не от Президент, а от Парламент!
Дори, и при Президентска Република всичко зависи от него! Просто искате Решенията да се изпълняват от Президент, а не от Премиер!
Та, Вие с нищо не се различавате от статуквото бе "мъжаги".
34.
zig-zag
13.04.2020 06:32:50
16
22
И ако не можете да разпознавате циганин от българин,сравнете между Радев със Бойко,Иван Костов,Петър Стоянов и др. мангали.
33.
zig-zag
13.04.2020 06:26:50
21
29
То в Бургас много мутри,ГЕРБ-аджии ,богаташчета и бюрократи на Бойкова хранилка.Поне така виждам чрез коментарите на Флагман.
32.
до 30
13.04.2020 03:07:52
6
15
Ходи учи за прокурор и разследвай Такива празни приказки на пазара
31.
Гост
13.04.2020 02:05:30
11
41
Тези кретеноиди като какви се изживяват?
30.
ДОЛУ МУТРАТА
13.04.2020 01:01:59
53
42
ДОБРЕ БЕ УМНИЦИ КОГА ЩЕ СЕ ОБЕДИНИМ ДА СВАЛИМ МУТРЕНСКАТА ГЕРБАДЖИЙСКА СГАН НЕ ВИ ЛИ ПИСНА ОТ ТЕЗИ 10 ГОДИНИ ДА КРАДАТ ОТ БЪЛГАРСКИЯ НАРОД!
29.
Възмутен селяк
13.04.2020 00:56:12
13
20
Едно време един шушляк като разхождаше паляците от Нефтохимик на протести що не ги осмивахте така.Айде няма да задавам риторични въпроси,за да не се налага Флагман и политиците дето подкрепят да се разпознават в тях,че и те бяха същите като тези дето осмиват,ама откак налапаха на Бойко кокала изведнъж им преминаха болките в кръста и вече няма проблем да се навеждат като ги извикат за подобна поръчка.Най-вече поопечната им медия.
28.
Опитен
13.04.2020 00:32:18
17
52
Неграмотни чекиджии щели да стават партизани.
27.
ЕЙ БОНАЦИО
13.04.2020 00:21:19
14
4
ДО КАГА СКАПИО ЩЕ СЕ ТИГА СИ СЕ ПРАВИЛ ЗА ЗАГРИЖЕН О НАРОДУ......БОЛИТЕ ОНАЯ РАБОТА ....ДО КА НЕ ЛЕПНЕШ ОНИЯ 11000000000000
БОНИФИЦИРАШ....НР ТИ ЛИ Е ЯСНО.ЦЕЛАТА ТАЯ ДАЛАВЕРА СО КУРОНО ВИСОРО......СПОМНИ СИ КОГА БЕШЕ О 2006ГОДИНА...С
26.
Пената
13.04.2020 00:15:07
30
28
Щом са против Тиквата, няма лошо.
25.
Овце
13.04.2020 00:14:28
14
14
На борисов и компания евтините номерца. За съжаление все още работят. Русанката беше живия пример, жалка картинка.
24.
jbk./l
13.04.2020 00:13:06
7
15
А бе пидераси ...до кога ще маниполирате хората...
23.
До 6
13.04.2020 00:03:24
5
7
И за изпедерастени малоумници,като тебе,също....
22.
Баце не може да диша Радев
12.04.2020 23:47:37
26
19
Това ми прилича на активно мероприятие на Борисов. Не знам, може и да не съм прав, но е малко вероятно
21.
Голям хуй
12.04.2020 23:35:05
7
48
Какви са тези клоуни... тези ли ще бутат правителството.......??????
20.
Георги Киров
12.04.2020 23:32:04
50
17
Браво момчета подкрепям Ви.
19.
Мисирчо
12.04.2020 23:20:35
18
16
Недялка използва подобни жалки платени индивиди да подкрепят гешева и борисова.
18.
възмутен теляк
12.04.2020 23:09:56
7
10
Намирисва.
17.
Недялко Недялков Агенция ПлИК
12.04.2020 22:51:43
15
18
Тез са мои момчета ползвам си ги още от контрапротеста "Гешев е реадост" много работа ми вършат
16.
Недялко Недялков Агенция ПлИК
12.04.2020 22:51:40
14
20
Тез са мои момчета ползвам си ги още от контрапротеста "Гешев е реадост" много работа ми вършат
15.
КурнелНинов
12.04.2020 22:33:08
30
72
Яко са се напаткали, леко с наркотиците момчета. Личи ви от далеч! Къв Радев, тоя е най-големият клоун, предлага некви неща, които ако хванеш едно 10 годишно дете ще ги каже също. Не мерси, говорителя на Корнелия няма да ни оправи!
14.
Васил
12.04.2020 22:08:31
11
77
Изключително ТЪПИ момчета!!!!
13.
Жител от Девин
12.04.2020 22:02:04
9
102
Абе хора тези двамата неграмотни мърлячи нямат образование двамата да си съберат завършените класове не могат да съберат 12-ти клас, единия мърляч не си е свалял шапката от 20 години другия неуспешен крадец от слънчев бряг и тежко болен комарджия всеки които е от град Девин ги знае кви утрепки са . Няма по продажни лъжци от тези утрепляци.
12.
velichko
12.04.2020 21:52:52
6
38
няма да се оправим, всякаква сган яхва народа и използва недоволството за свои цели, забравени сме от Бога, който може да се спасява , който остава просто да се подготви за ада, аз вече съм решил за себе си че оставам , стар съм и съм вече без сили за някакви нови авантюри, затова тука ще се мъча, младите не знам, спасението явно не е тука
11.
Привет
12.04.2020 21:43:15
7
46
Ако това беше публикувано в някоя друга "медия", можеше и за малко да им се вържа, ама БАШ във Флагман ... ха ха ха. Майтапчии ... ха ха ха. Първи април мина бе алооо
10.
Hahaha
12.04.2020 21:40:43
10
42
Vika za rusia otishyl da jivee vyv franciq hahahahha
9.
Uwuw
12.04.2020 21:40:05
5
12
Yyyy
8.
Иван
12.04.2020 21:36:54
11
68
Тези явно много са си повярвали! Не си струват даже коментар.
7.
Bullshit
12.04.2020 21:36:11
9
67
Поредните мърши които мислят, че ще изкарат лев на гърба на народа. Тая схема свърши още с Емил Русанов от Лондон. Дебелия вземаше пари и от бсп и от герб. Ония е признат схемаджия, както и пълна отрепка.
6.
Стоил
12.04.2020 21:28:48
37
68
Затвор или смъртно наказание за всички русофили.
5.
Smith
12.04.2020 21:26:02
37
71
Всичкото боклук и утайка е русофил. Облъчват ги продажни медии като вашата и малоумниците смятат джуджето на токчета Путлер за великан. След време дори и тъпунгери-псевдожурналисти ще разберат колко неправи са били да продават националния интерес за копейки.
4.
Бг
12.04.2020 21:25:55
13
108
Боже, боже до къде се докарахме. Едни сополиви мангали срещу 1000 лева да свалят властта и да решават съдбата на един народ
3.
Бекяро
12.04.2020 21:15:46
74
94
Тея са пълън смях заедно със Радев. Бойко е номер едно добре че е той да действа а не. Да плямпа като Радев и нищо.
2.
възмутен
12.04.2020 21:14:27
27
108
Какви са тези малоумници, какви партизански отряди, каква президентска република.? Наясно ли са с нещата или белото е дошло в повече. Сега в кауша да им дойде акъла в главата или мотика 8 ми номер.
1.
И това доживяхме хахаа
12.04.2020 21:14:19
21
114
Циганин-русофил работещ във Франция. Хахаххаха
Не бил за партии, но бил за Радко.
Абе мингиш, ами той Радко си има партия, ама ти откъде да знаеш! Хахаа
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Екссъпругата опитала тайно да изнесе оборудването на салона, а после да го продаде  Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Братя Диневи подходиха мъдро - пуснаха нисък наем и впериха всички погледи към хотела, сега ще имат възможността да проведат търг, да изберат наемател и осигурят пазарен наем за емблематичния обект Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Собственикът на фирмата-доставчик чистосърдечно обяви, че модерните леки коли са твърде тежки за родните предпазни огради Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно 
Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Докато Каракас съобщава за малко над 1400 загинали, американските сеизмолози предупреждават за невиждана катастрофа от 123 години насам 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори