×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Собственичката на случайно изгорелия в ж.к. "Зорница" "Фолксваген": Оня с "Ягуара" ще си купи нова кола, а ние...


Собственичката на случайно изгорелия в ж.к. "Зорница" "Фолксваген": Оня с "Ягуара" ще си купи нова кола, а ние...
Немският автомобил е бил с газова бутилка, което е спомогнало колата да се превърне буквално в скелет
11 Април 2020, Събота, 14:17 ч.
Автор: Флагман.Бг

Огниана Вълканова се оплака, че загубила всичките си спестявания, иска обезщетение за нанесените срещу върху автомобила й

Собственичката на "Фолксваген Пасат", който снощи изгоря покрай пламналия "Ягуар" в бургаския жк. "Зорница" Огниана Вълканова се оплака, че семейството й търпи най-сериозните щети от огнената вендета. 

"Да попитам тоя дето запали "Ягуара" не помисли ли за другата кола, говоря за "Фолксвагена", който беше купен с всичките ни спестявания. Оня ще си купи нова кола, а ние...", с огорчение коментира Вълканова.

От написаното става ясно, че парите на семейството, събирани през последната година, са били вложени в закупуването на комбито. Колата дори не е имала още номера, изгоряла е преди да бъде използвана от новите си собственици.

Както Флагман.бг писа луксозният "Ягуар" е на приблизителна стойност от 100 хил. лв., но към момента няма официални данни, че палежът е умишлен и че атаката е била насочена именно към британската марка. 

Транспортен бос е собственикът на изгорелия Ягуар за 100 бона в жк. „Зорница”

Вълканова споделя, че автомобилът им бил с газова бутилка, което вероятно е и причината да бъде унищожен. 

Емоцията на госпожата успя да разчувства част от потребителите, които са на мнение, че "покрай мокрото, гори и сухото", според други обаче - собствениците в момента си търсят начин как да измъкнат пари от видимо в пъти по-заможния бизнесмен с лъскав Ягуар. 

 

 




В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
28
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 9
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 0
Георги РУСЧЕВ Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски 22/06/2026, Понеделник 21:30 6
Флагман.БГ Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки 22/06/2026, Понеделник 21:00 2
Михаил ДИМИТРОВ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ 22/06/2026, Понеделник 19:30 0
28
Коментара по темата
28.
Nqkoi
12.04.2020 19:33:47
0
0
Като го знам Красимирчо, може той да е драснал клечката
27.
Ую
12.04.2020 13:19:16
0
1
Пич, нищо не разбрах! Изредил си някакви думи без да ги свържеш смислено и граматически. И аз имам автоматична въздушна пушка и чакам анархията! Мамка им и гларуси, само ми осират Ягуара.
26.
*********
12.04.2020 13:01:35
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
25.
Дърводелец
12.04.2020 08:54:45
0
2
Изготвяне на кухни и други мебели по поръчка. Оглед на място. Плащане на 50% авансово. Звънкайте по от рано да си хвана автобуса, че 'нещо стана' с колата.
24.
Соми
11.04.2020 22:11:09
0
8
Вчера полицайе казаха че огънят е тръгнал от пастата и показаха от къде е тръгнал огънят минавах е от там и първо гореше пастата имам и клип
23.
Пациент
11.04.2020 19:41:31
1
9
Още една малка поправка КАТ не са спирали да работят, не мисля че е законно да има кола без номера, когато колата няма постоянни номера се слагат така наречените временни номера. Кола без номера, значи че е спряна от движение и отива за скраб!
22.
Пациент
11.04.2020 19:40:01
0
3
И пак за същата:
https://www.flagman.bg/article/168667
директно към флагман
21.
Пациент
11.04.2020 19:38:12
1
11
Огниана Вълканова е онази дето преди няколко години се би с контролюрка в градския транспорт и бе подробно огласено.
Тази кола струва макс 1000 лева, съответно тази каско не е сънувала нито пък застраховател ще се навие.
Явно пак ще ходи без билет в граския да пътува, какво лошо има в тва?
20.
Деси
11.04.2020 18:21:53
0
27
Ами според мене си разгледайте статиите - тая Огняна и управителка в Сл бряг УЖ я беше била ПАК за да изкара някакви пари от нея. Красимир мъжа и взима капаро за кухни и пали хората , КОИТО СЪЩО СА СПЕСТЯВАЛИ ПАРИ ДА СИ ПОРЪЧАТ ОБЗАВЕЖДАНЕ. Айде ако обичате БЕЗ да ги съжаляваме !!!!
19.
*********
11.04.2020 17:52:07
0
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
18.
наблюдател
11.04.2020 17:37:28
0
18
Има логика точно колата на Огниана да я унищожи огън.
17.
До13
11.04.2020 17:23:21
3
4
Ти сигурно и книжка нямаш сополанко, поработи малко и ще си купиш 20год.дръгел със спойлер, айде марш към бюрото по труда че сезона почва!
16.
Живущ
11.04.2020 17:09:49
1
27
Този 30 годишен "Пасат "стои там без номера от месеци. Номерата явно са свалени за употреба на алкохол от страна на шофьора а не, че нямали пари за номера. Тази "салма" не струва и 1000лв..
15.
възмутен теляк
11.04.2020 17:09:32
3
17
Голяма простотия е да дадеш последните си спестявания за кола. В случая не го вярвам. Абсурд е семейство да направи такава глупост. Това го правят пишлемета и батки- гъзета.
14.
Човек
11.04.2020 16:45:46
1
13
Света щеше да е прекрасен,ако всички мутри си живееха далеч от нормалните хора.Там щяха да се избиват,палят,а ние нищо нямаше да подозираме за тях.
13.
Млък
11.04.2020 16:44:10
16
7
Аз нямам кола, не че не мога да си позволя, но се мисли и за напред. Подръка, такси и др. Не се дават всички пари за каквото и да е и после да се мисли ако стане нещо. Е за тва ще горите всичките.
12.
До Гост
11.04.2020 15:57:34
0
24
Ами не спирай, ама каква е гаранцията, че някоя мутра няма да спре до теб? И тогава пак си в батака!
11.
Гост
11.04.2020 15:09:29
3
19
Извод: Не спирай до скъпарско возило-не се знае чия мутра ще изкочи
10.
Коментатор
11.04.2020 15:08:54
15
20
Един таралясник по-малко, едно паркомясто повече.
9.
До 6
11.04.2020 15:06:52
5
16
Сигурно го карат веднъж в годината.
8.
Селянин
11.04.2020 15:05:39
2
75
Говори се, че обственика на пасата е запалил половината Бургас с капаро за кухни. Да не се окаже накрая, че някой изгорял с капарото за кухня, разбирайки чий е пасата му е драснал клечката и от там са пострадали Ягуара и контейнера за смет. Защото по видимите щети, в центъра на пожара е бил именно Пасата.

Двете външни на Пасата стени на Ягуара и на контейнера са необгорени.

Да не се окаже, че потърпевшата дължи обезщетение. Ползвайте ги тези мозъци, не боли толкова.
7.
Вай вай вай
11.04.2020 14:58:00
1
26
И всъщност изразът е Покрай сухото гори и мокрото, а не обратното, мозъци! Ахаха
6.
Вай вай вай
11.04.2020 14:55:07
0
42
Нали пасатора нямаше собственик, бе? 6 месеца седял там и такива неща. Кое сега я вярно? Ъ? Съвсем се почувствах тъп! :D
5.
*********
11.04.2020 14:49:21
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
4.
Айде моля ви се !
11.04.2020 14:41:45
2
68
Собственичката на пасата не е толкова бедна колкото я изкарвате .Мъжа и запали цял Бургас с капаро за кухни !
Просия до шия,за да изкопчат някой лев от собственика на Ягуара !
3.
bednqka
11.04.2020 14:40:57
51
17
богаташа да даде на хората някакво обезщетение, боклук долен, заради неговите авантюри на хората им изгоря колата, тея шибани богаташи ако продължава тази безработица скоро първо на тяхната врата ще почукат гладните, тогава ще видим босове ли са , мутри ли са, като дойдат една тумба гладни индианци с колове и мотики ще отваря кесията че и благодаря ще вика, боклуци, винаги заради тях страдат нормалните хора, все трябва да сме толерантни да им мълчим и отстъпваме на алъчните нагли гъзове
натискат парите под дюшеците сигурно крият по 1 милион лева и злато у дома и в банките имат пари, ще дойде време гладния да потърси сметката тогава ще видим каква песен ще се пее
2.
Ahmak
11.04.2020 14:29:03
3
50
Значи представи си , пасата струва 1000 лева има няма . Представи си хората спестявали 1000 лева за пасат , дето германците са забравили , че са го изкарали от завода . Представи си с какви средства разполага средностатистическия Българин , за 20 годишна барака . Ся заради тебе или заради мене е така ?!
1.
Хм
11.04.2020 14:25:59
1
38
Коя год. е пасата??? Аз като гледам останките ми прилича на 90-те.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Дълг за дрога ли е причината за екзекуцията на „Лъвов мост“ Дълг за дрога ли е причината за екзекуцията на „Лъвов мост“ Задържаните и жертвата имали общо тъмно минало Проф. Рачев: Морето в Приморско стана като гръцкото, времето ще е перфектно въпреки горещата вълна Проф. Рачев: Морето в Приморско стана като гръцкото, времето ще е перфектно въпреки горещата вълна Идеално ще е за плаж, уверява той Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето Гледката в зоната на страха край Плиска вечер е кошмарна, хора спят по пейките, а ако някой минувач дръзне да слезе по стълбите, бива нападнат Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието Синоптиците предупреждават за локални, но много интензивни изсипвания на дъжд, придружени от силни гръмотевици Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ В ПТП-то участват пет автомобила, има тежко ранени 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си Една жена никога не трябва да се снишава толкова ниско, че да моли за уважение и лоялност Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Посрещането на първите слънчеви лъчи в утрото на 1 юли е уникална за България традиция, вдъхновена от вечната рок класика на Uriah Heep Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Много хора вярват, че токсичната им връзка е резултат от собствените им недостатъци
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Високите температури причиняват смъртни случаи главно чрез топлинен стрес, който натоварва организма Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори