×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Собственичката на случайно изгорелия в ж.к. "Зорница" "Фолксваген": Оня с "Ягуара" ще си купи нова кола, а ние...


Собственичката на случайно изгорелия в ж.к. "Зорница" "Фолксваген": Оня с "Ягуара" ще си купи нова кола, а ние...
Немският автомобил е бил с газова бутилка, което е спомогнало колата да се превърне буквално в скелет
11 Април 2020, Събота, 14:17 ч.
Автор: Флагман.Бг

Огниана Вълканова се оплака, че загубила всичките си спестявания, иска обезщетение за нанесените срещу върху автомобила й

Собственичката на "Фолксваген Пасат", който снощи изгоря покрай пламналия "Ягуар" в бургаския жк. "Зорница" Огниана Вълканова се оплака, че семейството й търпи най-сериозните щети от огнената вендета. 

"Да попитам тоя дето запали "Ягуара" не помисли ли за другата кола, говоря за "Фолксвагена", който беше купен с всичките ни спестявания. Оня ще си купи нова кола, а ние...", с огорчение коментира Вълканова.

От написаното става ясно, че парите на семейството, събирани през последната година, са били вложени в закупуването на комбито. Колата дори не е имала още номера, изгоряла е преди да бъде използвана от новите си собственици.

Както Флагман.бг писа луксозният "Ягуар" е на приблизителна стойност от 100 хил. лв., но към момента няма официални данни, че палежът е умишлен и че атаката е била насочена именно към британската марка. 

Транспортен бос е собственикът на изгорелия Ягуар за 100 бона в жк. „Зорница”

Вълканова споделя, че автомобилът им бил с газова бутилка, което вероятно е и причината да бъде унищожен. 

Емоцията на госпожата успя да разчувства част от потребителите, които са на мнение, че "покрай мокрото, гори и сухото", според други обаче - собствениците в момента си търсят начин как да измъкнат пари от видимо в пъти по-заможния бизнесмен с лъскав Ягуар. 

 

 




В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
28
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 27/06/2026, Събота 14:15 0
Емел МАХМУД Горещините в Европа се придвижват на изток Горещините в Европа се придвижват на изток 27/06/2026, Събота 13:00 2
28
Коментара по темата
28.
Nqkoi
12.04.2020 19:33:47
0
0
Като го знам Красимирчо, може той да е драснал клечката
27.
Ую
12.04.2020 13:19:16
0
1
Пич, нищо не разбрах! Изредил си някакви думи без да ги свържеш смислено и граматически. И аз имам автоматична въздушна пушка и чакам анархията! Мамка им и гларуси, само ми осират Ягуара.
26.
*********
12.04.2020 13:01:35
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
25.
Дърводелец
12.04.2020 08:54:45
0
2
Изготвяне на кухни и други мебели по поръчка. Оглед на място. Плащане на 50% авансово. Звънкайте по от рано да си хвана автобуса, че 'нещо стана' с колата.
24.
Соми
11.04.2020 22:11:09
0
8
Вчера полицайе казаха че огънят е тръгнал от пастата и показаха от къде е тръгнал огънят минавах е от там и първо гореше пастата имам и клип
23.
Пациент
11.04.2020 19:41:31
1
9
Още една малка поправка КАТ не са спирали да работят, не мисля че е законно да има кола без номера, когато колата няма постоянни номера се слагат така наречените временни номера. Кола без номера, значи че е спряна от движение и отива за скраб!
22.
Пациент
11.04.2020 19:40:01
0
3
И пак за същата:
https://www.flagman.bg/article/168667
директно към флагман
21.
Пациент
11.04.2020 19:38:12
1
11
Огниана Вълканова е онази дето преди няколко години се би с контролюрка в градския транспорт и бе подробно огласено.
Тази кола струва макс 1000 лева, съответно тази каско не е сънувала нито пък застраховател ще се навие.
Явно пак ще ходи без билет в граския да пътува, какво лошо има в тва?
20.
Деси
11.04.2020 18:21:53
0
27
Ами според мене си разгледайте статиите - тая Огняна и управителка в Сл бряг УЖ я беше била ПАК за да изкара някакви пари от нея. Красимир мъжа и взима капаро за кухни и пали хората , КОИТО СЪЩО СА СПЕСТЯВАЛИ ПАРИ ДА СИ ПОРЪЧАТ ОБЗАВЕЖДАНЕ. Айде ако обичате БЕЗ да ги съжаляваме !!!!
19.
*********
11.04.2020 17:52:07
0
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
18.
наблюдател
11.04.2020 17:37:28
0
18
Има логика точно колата на Огниана да я унищожи огън.
17.
До13
11.04.2020 17:23:21
3
4
Ти сигурно и книжка нямаш сополанко, поработи малко и ще си купиш 20год.дръгел със спойлер, айде марш към бюрото по труда че сезона почва!
16.
Живущ
11.04.2020 17:09:49
1
27
Този 30 годишен "Пасат "стои там без номера от месеци. Номерата явно са свалени за употреба на алкохол от страна на шофьора а не, че нямали пари за номера. Тази "салма" не струва и 1000лв..
15.
възмутен теляк
11.04.2020 17:09:32
3
17
Голяма простотия е да дадеш последните си спестявания за кола. В случая не го вярвам. Абсурд е семейство да направи такава глупост. Това го правят пишлемета и батки- гъзета.
14.
Човек
11.04.2020 16:45:46
1
13
Света щеше да е прекрасен,ако всички мутри си живееха далеч от нормалните хора.Там щяха да се избиват,палят,а ние нищо нямаше да подозираме за тях.
13.
Млък
11.04.2020 16:44:10
16
7
Аз нямам кола, не че не мога да си позволя, но се мисли и за напред. Подръка, такси и др. Не се дават всички пари за каквото и да е и после да се мисли ако стане нещо. Е за тва ще горите всичките.
12.
До Гост
11.04.2020 15:57:34
0
24
Ами не спирай, ама каква е гаранцията, че някоя мутра няма да спре до теб? И тогава пак си в батака!
11.
Гост
11.04.2020 15:09:29
3
19
Извод: Не спирай до скъпарско возило-не се знае чия мутра ще изкочи
10.
Коментатор
11.04.2020 15:08:54
15
20
Един таралясник по-малко, едно паркомясто повече.
9.
До 6
11.04.2020 15:06:52
5
16
Сигурно го карат веднъж в годината.
8.
Селянин
11.04.2020 15:05:39
2
75
Говори се, че обственика на пасата е запалил половината Бургас с капаро за кухни. Да не се окаже накрая, че някой изгорял с капарото за кухня, разбирайки чий е пасата му е драснал клечката и от там са пострадали Ягуара и контейнера за смет. Защото по видимите щети, в центъра на пожара е бил именно Пасата.

Двете външни на Пасата стени на Ягуара и на контейнера са необгорени.

Да не се окаже, че потърпевшата дължи обезщетение. Ползвайте ги тези мозъци, не боли толкова.
7.
Вай вай вай
11.04.2020 14:58:00
1
26
И всъщност изразът е Покрай сухото гори и мокрото, а не обратното, мозъци! Ахаха
6.
Вай вай вай
11.04.2020 14:55:07
0
42
Нали пасатора нямаше собственик, бе? 6 месеца седял там и такива неща. Кое сега я вярно? Ъ? Съвсем се почувствах тъп! :D
5.
*********
11.04.2020 14:49:21
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
4.
Айде моля ви се !
11.04.2020 14:41:45
2
68
Собственичката на пасата не е толкова бедна колкото я изкарвате .Мъжа и запали цял Бургас с капаро за кухни !
Просия до шия,за да изкопчат някой лев от собственика на Ягуара !
3.
bednqka
11.04.2020 14:40:57
51
17
богаташа да даде на хората някакво обезщетение, боклук долен, заради неговите авантюри на хората им изгоря колата, тея шибани богаташи ако продължава тази безработица скоро първо на тяхната врата ще почукат гладните, тогава ще видим босове ли са , мутри ли са, като дойдат една тумба гладни индианци с колове и мотики ще отваря кесията че и благодаря ще вика, боклуци, винаги заради тях страдат нормалните хора, все трябва да сме толерантни да им мълчим и отстъпваме на алъчните нагли гъзове
натискат парите под дюшеците сигурно крият по 1 милион лева и злато у дома и в банките имат пари, ще дойде време гладния да потърси сметката тогава ще видим каква песен ще се пее
2.
Ahmak
11.04.2020 14:29:03
3
50
Значи представи си , пасата струва 1000 лева има няма . Представи си хората спестявали 1000 лева за пасат , дето германците са забравили , че са го изкарали от завода . Представи си с какви средства разполага средностатистическия Българин , за 20 годишна барака . Ся заради тебе или заради мене е така ?!
1.
Хм
11.04.2020 14:25:59
1
38
Коя год. е пасата??? Аз като гледам останките ми прилича на 90-те.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Чужденците в Слънчев бряг се оциклиха от цените: Забравиха за ресторантите, минаха на дюнери по 8 евро Чужденците в Слънчев бряг се оциклиха от цените: Забравиха за ресторантите, минаха на дюнери по 8 евро Шокиращото поскъпване по родното Черноморие принуди летовниците да ядат евтина пица на крак Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Живущите в селата около него алармират за празни строителни площадки по стратегическото трасе, свързващо Варна и Бургас. С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава  Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори