×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Собственичката на случайно изгорелия в ж.к. "Зорница" "Фолксваген": Оня с "Ягуара" ще си купи нова кола, а ние...


Собственичката на случайно изгорелия в ж.к. "Зорница" "Фолксваген": Оня с "Ягуара" ще си купи нова кола, а ние...
Немският автомобил е бил с газова бутилка, което е спомогнало колата да се превърне буквално в скелет
11 Април 2020, Събота, 14:17 ч.
Автор: Флагман.Бг

Огниана Вълканова се оплака, че загубила всичките си спестявания, иска обезщетение за нанесените срещу върху автомобила й

Собственичката на "Фолксваген Пасат", който снощи изгоря покрай пламналия "Ягуар" в бургаския жк. "Зорница" Огниана Вълканова се оплака, че семейството й търпи най-сериозните щети от огнената вендета. 

"Да попитам тоя дето запали "Ягуара" не помисли ли за другата кола, говоря за "Фолксвагена", който беше купен с всичките ни спестявания. Оня ще си купи нова кола, а ние...", с огорчение коментира Вълканова.

От написаното става ясно, че парите на семейството, събирани през последната година, са били вложени в закупуването на комбито. Колата дори не е имала още номера, изгоряла е преди да бъде използвана от новите си собственици.

Както Флагман.бг писа луксозният "Ягуар" е на приблизителна стойност от 100 хил. лв., но към момента няма официални данни, че палежът е умишлен и че атаката е била насочена именно към британската марка. 

Транспортен бос е собственикът на изгорелия Ягуар за 100 бона в жк. „Зорница”

Вълканова споделя, че автомобилът им бил с газова бутилка, което вероятно е и причината да бъде унищожен. 

Емоцията на госпожата успя да разчувства част от потребителите, които са на мнение, че "покрай мокрото, гори и сухото", според други обаче - собствениците в момента си търсят начин как да измъкнат пари от видимо в пъти по-заможния бизнесмен с лъскав Ягуар. 

 

 




В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
28
Коментара
Флагман.БГ Вучич: Близо сме до Трета световна война Вучич: Близо сме до Трета световна война 21/03/2026, Събота 20:40 1
28
Коментара по темата
28.
Nqkoi
12.04.2020 19:33:47
0
0
Като го знам Красимирчо, може той да е драснал клечката
27.
Ую
12.04.2020 13:19:16
0
1
Пич, нищо не разбрах! Изредил си някакви думи без да ги свържеш смислено и граматически. И аз имам автоматична въздушна пушка и чакам анархията! Мамка им и гларуси, само ми осират Ягуара.
26.
*********
12.04.2020 13:01:35
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
25.
Дърводелец
12.04.2020 08:54:45
0
2
Изготвяне на кухни и други мебели по поръчка. Оглед на място. Плащане на 50% авансово. Звънкайте по от рано да си хвана автобуса, че 'нещо стана' с колата.
24.
Соми
11.04.2020 22:11:09
0
8
Вчера полицайе казаха че огънят е тръгнал от пастата и показаха от къде е тръгнал огънят минавах е от там и първо гореше пастата имам и клип
23.
Пациент
11.04.2020 19:41:31
1
9
Още една малка поправка КАТ не са спирали да работят, не мисля че е законно да има кола без номера, когато колата няма постоянни номера се слагат така наречените временни номера. Кола без номера, значи че е спряна от движение и отива за скраб!
22.
Пациент
11.04.2020 19:40:01
0
3
И пак за същата:
https://www.flagman.bg/article/168667
директно към флагман
21.
Пациент
11.04.2020 19:38:12
1
11
Огниана Вълканова е онази дето преди няколко години се би с контролюрка в градския транспорт и бе подробно огласено.
Тази кола струва макс 1000 лева, съответно тази каско не е сънувала нито пък застраховател ще се навие.
Явно пак ще ходи без билет в граския да пътува, какво лошо има в тва?
20.
Деси
11.04.2020 18:21:53
0
27
Ами според мене си разгледайте статиите - тая Огняна и управителка в Сл бряг УЖ я беше била ПАК за да изкара някакви пари от нея. Красимир мъжа и взима капаро за кухни и пали хората , КОИТО СЪЩО СА СПЕСТЯВАЛИ ПАРИ ДА СИ ПОРЪЧАТ ОБЗАВЕЖДАНЕ. Айде ако обичате БЕЗ да ги съжаляваме !!!!
19.
*********
11.04.2020 17:52:07
0
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
18.
наблюдател
11.04.2020 17:37:28
0
18
Има логика точно колата на Огниана да я унищожи огън.
17.
До13
11.04.2020 17:23:21
3
4
Ти сигурно и книжка нямаш сополанко, поработи малко и ще си купиш 20год.дръгел със спойлер, айде марш към бюрото по труда че сезона почва!
16.
Живущ
11.04.2020 17:09:49
1
27
Този 30 годишен "Пасат "стои там без номера от месеци. Номерата явно са свалени за употреба на алкохол от страна на шофьора а не, че нямали пари за номера. Тази "салма" не струва и 1000лв..
15.
възмутен теляк
11.04.2020 17:09:32
3
17
Голяма простотия е да дадеш последните си спестявания за кола. В случая не го вярвам. Абсурд е семейство да направи такава глупост. Това го правят пишлемета и батки- гъзета.
14.
Човек
11.04.2020 16:45:46
1
13
Света щеше да е прекрасен,ако всички мутри си живееха далеч от нормалните хора.Там щяха да се избиват,палят,а ние нищо нямаше да подозираме за тях.
13.
Млък
11.04.2020 16:44:10
16
7
Аз нямам кола, не че не мога да си позволя, но се мисли и за напред. Подръка, такси и др. Не се дават всички пари за каквото и да е и после да се мисли ако стане нещо. Е за тва ще горите всичките.
12.
До Гост
11.04.2020 15:57:34
0
24
Ами не спирай, ама каква е гаранцията, че някоя мутра няма да спре до теб? И тогава пак си в батака!
11.
Гост
11.04.2020 15:09:29
3
19
Извод: Не спирай до скъпарско возило-не се знае чия мутра ще изкочи
10.
Коментатор
11.04.2020 15:08:54
15
20
Един таралясник по-малко, едно паркомясто повече.
9.
До 6
11.04.2020 15:06:52
5
16
Сигурно го карат веднъж в годината.
8.
Селянин
11.04.2020 15:05:39
2
75
Говори се, че обственика на пасата е запалил половината Бургас с капаро за кухни. Да не се окаже накрая, че някой изгорял с капарото за кухня, разбирайки чий е пасата му е драснал клечката и от там са пострадали Ягуара и контейнера за смет. Защото по видимите щети, в центъра на пожара е бил именно Пасата.

Двете външни на Пасата стени на Ягуара и на контейнера са необгорени.

Да не се окаже, че потърпевшата дължи обезщетение. Ползвайте ги тези мозъци, не боли толкова.
7.
Вай вай вай
11.04.2020 14:58:00
1
26
И всъщност изразът е Покрай сухото гори и мокрото, а не обратното, мозъци! Ахаха
6.
Вай вай вай
11.04.2020 14:55:07
0
42
Нали пасатора нямаше собственик, бе? 6 месеца седял там и такива неща. Кое сега я вярно? Ъ? Съвсем се почувствах тъп! :D
5.
*********
11.04.2020 14:49:21
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
4.
Айде моля ви се !
11.04.2020 14:41:45
2
68
Собственичката на пасата не е толкова бедна колкото я изкарвате .Мъжа и запали цял Бургас с капаро за кухни !
Просия до шия,за да изкопчат някой лев от собственика на Ягуара !
3.
bednqka
11.04.2020 14:40:57
51
17
богаташа да даде на хората някакво обезщетение, боклук долен, заради неговите авантюри на хората им изгоря колата, тея шибани богаташи ако продължава тази безработица скоро първо на тяхната врата ще почукат гладните, тогава ще видим босове ли са , мутри ли са, като дойдат една тумба гладни индианци с колове и мотики ще отваря кесията че и благодаря ще вика, боклуци, винаги заради тях страдат нормалните хора, все трябва да сме толерантни да им мълчим и отстъпваме на алъчните нагли гъзове
натискат парите под дюшеците сигурно крият по 1 милион лева и злато у дома и в банките имат пари, ще дойде време гладния да потърси сметката тогава ще видим каква песен ще се пее
2.
Ahmak
11.04.2020 14:29:03
3
50
Значи представи си , пасата струва 1000 лева има няма . Представи си хората спестявали 1000 лева за пасат , дето германците са забравили , че са го изкарали от завода . Представи си с какви средства разполага средностатистическия Българин , за 20 годишна барака . Ся заради тебе или заради мене е така ?!
1.
Хм
11.04.2020 14:25:59
1
38
Коя год. е пасата??? Аз като гледам останките ми прилича на 90-те.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Рязка промяна на времето: след дъжд и вятър идва затопляне Рязка промяна на времето: след дъжд и вятър идва затопляне До вторник страната остава под влияние на облаци, валежи и силен североизточен вятър, а от сряда и особено в четвъртък температурите тръгват нагоре  Шампиони влизат в класната стая, за да покажат на децата как се печели и в живота Шампиони влизат в класната стая, за да покажат на децата как се печели и в живота Световни и олимпийски медалисти ще се срещнат с ученици в 131 СУ, за да говорят за труд, дисциплина, загуби, воля и пътя към истинския успех Терор в Черно море: Виктор Орбан заплаши Украйна заради опит да взриви „Турски поток“ Терор в Черно море: Виктор Орбан заплаши Украйна заради опит да взриви „Турски поток“ Нова атака срещу тръбопровода ще се счита за атака срещу страна от НАТО, предупреди той Инж. Петър Кънев и проф. Иво Христов почетоха българските войни, превзели Одринската крепост Инж. Петър Кънев и проф. Иво Христов почетоха българските войни, превзели Одринската крепост  Поднесоха венец от името на председателя на БСП Крум Зарков Родолюбци отбелязаха тържествено славна годишнина на "Петрова нива" в навечерието на Деня на Тракия Родолюбци отбелязаха тържествено славна годишнина на "Петрова нива" в навечерието на Деня на Тракия Събитието се провежда ежегодна и в него винаги се включват патриоти от цялата страна Изгорелият тир бил пълен с текстил, огънят тръгнал от газов котлон Изгорелият тир бил пълен с текстил, огънят тръгнал от газов котлон Разследват палеж по непредпазливост Украинец разби Мерцедес Брабус в Свети Влас Украинец разби Мерцедес Брабус в Свети Влас За джихадисти ли тренират тези хора, питат шофьори Областният управител на Добрич след мора на дефини: Няма замърсяване в района на Шабла Областният управител на Добрич след мора на дефини: Няма замърсяване в района на Шабла След сигнали за мъртви делфини и птици край Шабла институциите взеха проби от вода и от животни, а първите данни според областната управа не сочат екологичен проблем. Немски овчарки събраха Бутан: над 50 кучета показаха сила, дисциплина и класа Немски овчарки събраха Бутан: над 50 кучета показаха сила, дисциплина и класа Специализираната изложба в козлодуйското село показа защо немските овчарки остават сред най-ценените работни породи и защо връзката между куче и водач започва с доверие, а не със страх 45 години НДК: дворецът на културата, който още диктува ритъма на София 45 години НДК: дворецът на културата, който още диктува ритъма на София НДК е открит на 31 март 1981 г., а през 2026 г. отбелязва 45-годишнина. Андрияна Петкова продължава да е изпълнителен директор на комплекса
Бившият US разузнавач Скот Ритер: 200 000 войници ни трябват за освобождаване на Ормузкия проток Бившият US разузнавач Скот Ритер: 200 000 войници ни трябват за освобождаване на Ормузкия проток Тръмп не може да допусне да отидем на междинните избори като президент, загубил войната и затова ще се опита да компенсира със завземането на Куба, коментира той Мъж прекара 19 години в затвора за престъпление, което не е извършил Мъж прекара 19 години в затвора за престъпление, което не е извършил Историята на Кенет Уиндли от Ню Йорк отново постави въпроса как една грешна идентификация и пропуснато разследване могат да изпратят невинен човек зад решетките за близо две десетилетия Почина Робърт Мълър, човекът, който постави Русия и Тръмп под прожекторите Почина Робърт Мълър, човекът, който постави Русия и Тръмп под прожекторите Бившият директор на ФБР, разследвал руската намеса в изборите в САЩ през 2016 година, си отиде на 81 години Брюкселски експерти за евродепутатите: Проблемът е, че са бели Брюкселски експерти за евродепутатите: Проблемът е, че са бели Според тях това отблъсква мигрантите и създава ксенофобия у младите в Европа Джеймс Дорси: Ормузкият проток дава предимство на Иран във войната Джеймс Дорси: Ормузкият проток дава предимство на Иран във войната Анализаторът вижда в Техеран по-силна позиция от очакваното, тъй като натискът върху ключовия енергиен коридор вече се пренася към петрола, транспорта и глобалните пазари Войната в Залива вдига петрола и пълни руската военна каса Войната в Залива вдига петрола и пълни руската военна каса Ескалацията около Иран разтърси енергийния пазар, натисна нагоре цените на горивата и отвори нов финансов прозорец за Москва, докато Западът търси начин да ограничи ефекта Гърция дава силен стимул за лекари на 47 малки острова Гърция дава силен стимул за лекари на 47 малки острова Допълнителни 1500 евро нето месечно ще получават около 80 медици, за да се ограничи недостигът на лекари в отдалечени островни общности Руска следа за атаката срещу оръжейния завод в Чехия? Руска следа за атаката срещу оръжейния завод в Чехия? След огъня в Пърдубице, при който няма пострадали, чешките власти проверяват версии за терористичен мотив, антиизраелска атака и възможна дезинформационна следа Сарафов в Хага договори по-тясно сътрудничество срещу организираната престъпност Сарафов в Хага договори по-тясно сътрудничество срещу организираната престъпност На форума в Евроджъст българският и.ф. главен прокурор обсъди общи разследвания, съдебна координация и мерки срещу трансграничните престъпни мрежи с партньори от ЕС Днешното обръщение на Хаменеи е писано от изкуствен интелект Днешното обръщение на Хаменеи е писано от изкуствен интелект Ирански политик в изгнание откри недопустими грешки при цитирането на аятите от Корана 
Доналд Тръмп към съюзниците: Доналд Тръмп към съюзниците: Помогнете ни, или ще видите „много лошо бъдеще“ Виц на деня Виц на деня - Братле, как е новата ти комшийка?
- Държи се като полицай на КПП - не пуска.
Виц на деня Виц на деня Буди се мъж с махмурлук, гледа се в огледалото и казва:
- Не те знам кой си, но мисля да те обръсна...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако програмистите бяха лекари, на оплакване от пациент "Боли ме крака", щяха да отвръщат "Имам същия крак и му няма нищо".
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори