Ученици от ОУ „Ал. Г. Коджакафалията“ създадоха видео клип със съвети за предпазване от COVID-19
Видео продуктът на проектнобазираното обучение в ОУ "Александър Георгиев - Коджакафалията" е реализиран заедно с децата от 1-ви клас
Ученици в 6-ти и 7-ми клас от клуба по информационни технологии в ОУ "Александър Георгиев Коджакафалията" създадоха видео клип с 14 съвети за предпазване от заразяване с COVID-19. Видеото е изцяло авторско, включително и анимациите, които са рисувани и програмирани от децата и реализирани изцяло в Microsoft PowerPoint.
Видео продуктът на проектнобазираното обучение в ОУ "Александър Георгиев - Коджакафалията" е реализиран заедно с децата от 1-ви клас. В него освен анимациите, има надписи и вградено видео, в което първокласниците помагат на своите връстници със съвети как да се предпазят от COVID-19.
До края на 2026 година България ще въведе цифров портфейл за документи в телефона
Лили Иванова бе удостоена с почетен знак
WINBET отново ще връчи награда „Вдъхновение“ на „Спортист на годината“
Край на монопола на БДЖ и реформа на железопътния пазар в България
Сок от зеле подпомага възстановяването при язва на стомаха
НСИ отчете ръст в потреблението и цените на електроенергията
Как ще се движи градският транспорт в Бургас за Голяма Задушница
Учениците в село Оризаре вече тренират в нов физкултурен салон
Зам.-министърът на вътрешните работи обяви на кого са оръжията по случая край Петрохан
НСИ отчита 12 процента обща инфлация за три години
Самолет с 55 души на борда излезе извън пистата при аварийно кацане
