Мъж опита да скочи от 4 етаж във Велико Търново
Полицаи са успели да прекратят опита за самоубийство
Мъж, който е направил опит за самоубийство, е спасен от полицаи от Велико Търново. Сигналът за инцидента е получен на тел. 112 снощи около 23.00 часа, съобщава полицията в областния град.
От обаждането станало ясно, че 55-годишен мъж опитва да скочи от прозорец на дома си, който се намира на 4 етаж в жилищен блок. За броени минути дежурен екип от униформени се озовават на адреса, виждат мъжа на перваза, влизат в дома и установяват контакт с него.
Независимо от това 55-годишният мъж показва, че категорично няма да се откаже от намерението си. Полицаите продължават да поддържат разговора до момента, в който единият от тях успява да го хване за ръката и колана на панталона му и въпреки оказаната съпротива, да го издърпа от перваза.
На място пристига Спешна помощ и след преглед в болница мъжът е настанен в Центъра за психично здраве в областния град.
Най-романтичната зодия в хороскопа
Как правилно да използваме климатика при прехода от студ към жега?
С този трик подът у дома ще блести с часове
Пица на фурна - лесно и вкусно
Коя зодия е най-опасна, когато се ядоса
Как да изчистим загорял тиган с домашни средства
Крем карамел - класическа рецепта
Тези симптоми може да издават сериозен здравословен проблем
Тайната на чистите прозорци без следи и петна
Пухкава баница със сирене - рецепта стъпка по стъпка
Георги Харизанов разкри схема преди изборите, групи за печени чушки стават политически
Димо Алексиев със сензационно назначение - става конкурент на "Игри на волята"?
