БСП-Бургас дари предпазни шлемове на Белодробната болница в града
Защитните шлемове са изработени от висококачествен материал, може да се регулират и са изключително леки и удобни за носене
Председателят на ОбС на БСП – Бургас Живко Господинов, общинският съветник Чанко Мирчев и председателят на Младежкото обединение в БСП – Бургас Васил Иванов направиха дарение от 100 предпазни шлема на Белодробната болница в града. Благотворителната акция е във връзка с извънредното положение, обявено в страната.
Дарението бе прието от управителя на болничното заведение д-р Е. Трошанова, която благодари за жеста и заяви, че още днес шлемовете ще бъдат разпределени на екипа й.

„Не е време за правене на политика. В настоящия момент всеки трябва да помогне с каквото може“, заяви от своя страна Живко Господинов.
Защитните шлемове са изработени от висококачествен материал, може да се регулират и са изключително леки и удобни за носене.
Какво време ни чака в последния ден на 2025-а
Тайсън Фюри скърби след трагедията с хора от щаба на Джошуа
Какво да не правим в новогодишната нощ, ако искаме щастлива година
Владимир Кличко: Сърцето ми е с Антъни Джошуа
В името на Испания: Раул Гонсалес свали напрежението от Ямал
Медведев със смразяваща фраза за Зеленски
Созопол посреща 2026 под звездите с музика, шампанско и морска магия
Трент извършва огромно предателство?
Три зодии започват новата година с неочакван късмет
Дженифър Лопес отказва да ходи на интимни срещи
Какво ще се случи с пазара на недвижими имоти след Нова година
Звънът на джамалите ще събуди Сакар – Орешник посреща Новата година с древен ритуал
