Почина актрисата Шърли Дъглас
Кийфър Съдърланд написа в Туитър, че майка му е починала в неделя сутринта от пневмония
Известната канадска актриса и активистка Шърли Дъглас почина на 86-годишна възраст, съобщиха Асошиейтед прес и Франс прес, позовавайки се на сина й, актьора Кийфър Съдърланд.
Съдърланд написа в Туитър, че майка му е починала в неделя сутринта от пневмония, като кончината й не е свързана с пандемията от новия коронавирус, предаде БТА.
"Майка ми беше изключителна жена, която водеше необикновен живот. За съжаление от известно време тя се бореше със здравословни проблеми и ние, нейното семейство, знаехме, че този ден ще дойде", написа Кийфър Съдърланд, известен с ролята на Джак Бауър в сериала "24".
Дъщеря на Томи Дъглас - първия премиер на канадската провинция Саскачеван, Шърли Дъглас следва актьорската си кариера между Канада и САЩ. Актрисата е работила с режисьори от ранга на Стенли Кубрик и Дейвид Кроненбърг.
Шърли Дейвис е известна и като активистка за прогресивни каузи, сред които движението за граждански права в САЩ или в подкрепа на системата за обществено здравеопазване в Канада.
Дейвис има три деца, сред които две от брака си с известния канадски актьор Доналд Съдърланд.
Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим
Италианско проучване: Полифлорният мед показа защитен ефект върху кожни клетки при UV стрес
Юксел Кадриев разтопи Венцислава с любовно послание от Атина
Край на автоматичния ръст на минималната заплата: Нов механизъм сменя досегашната формула
25/08/2026, Вторник 20:30
0
Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд
Искате ли зимен Teen Boom Fest? 12 000 млади и родители застанаха зад каузата срещу фентанила
Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте
От Ламанша директно в Поморие: Цанко Цанков влиза в морето с деца и туристи за безплатни уроци
Радостин Василев влиза в битката за президент, МЕЧ издига Красимир Манов за вице
Малко Търново става духовен център: Започва Юбилейната година за поклонение в Светилището на Пресвета Богородица
НАП затяга контрола: Всеки внос на земеделска продукция ще минава през проверки
Голямата промяна за шофьорите е факт: 5 години щети ще диктуват цената на Гражданската
