НФСБ: Депутатите да работим без възнаграждения по време на извънредното положение
Най-солидарното и показващо реална съпричастност е това решение, смята Борис Ячев
НФСБ предлагат на Народното събрание депутатите да работят без възнаграждения във времето на извънредното положение.
„Виждаме, че е трайна тенденция хиляди фирми да спрат и стотици хиляди работници да останат без възнагражденията си. Най-солидарното и показващо реална съпричастност е това решение – народните представители да не получават възнаграждение от 1 април до времето на извънредно положение“, заяви от трибуната на НС зам.-председателят на НФСБ Борис Ячев.
„Не е толкова страшно колеги – депутатите от НФСБ вече дариха цялата си заплата за месец март и с тези средства закупиха респираторен апарат за нуждите на Инфекциозна болница в София“, добави още Борис Ячев.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

В рамките на мерките за епидемия от коронавирус в Бодрум е станало трудно за уличните животни да достигат до храна и вода с временното затваряне на много предприятия като кафенета и ресторанти. От 16 март 2020 г. екипите по ветеринарни въпроси, които предприеха действия по нареждане на кмета на Бодрум Ахмет Арас, започнаха да осигуряват храна на доброволци, като пътуват из квартала с подкрепата на неправителствените организации, особено на правилното работно право на Общинския съвет за защита на животните.