Пинк се излекува, заклейми правителството, че не осигурява тестове за коронавирус
Хората трябва да знаят, че този вирус засяга и млади, и стари, здрави и болни, богати и бедни, казва популярната певица
Пинк направи откровено признание в своя Инстаграм акаунт. Оказва се, че певицата е изкарала коронавируса и сега е готова да говори за преживяното, апелирайки за обединение в тази ситуация, която много подценяват, пише viapontika.com.
„Преди две седмици аз и тригодишният ми син имахме симптоми на коронавирус. За щастие, нашият лекар имаше достъп до тестове. Аз дадох положителен резултат. Със семейството ми вече се бяхме изолирали вкъщи, като продължихме да го правим и с новите инструкции от лекаря ни. Само преди няколко дни отново ни направиха тестове и аз вече се радвах на негативен резултат.
Абсолютно недопустимо е нашето правителство да не прави тези тестове достъпни за всички! Хората трябва да знаят, че този вирус засяга и млади, и стари, здрави и болни, богати и бедни. Тестовете трябва да бъдат безплатни, за да предпазим семействата и децата си“, сподели Пинк, като след това благодари на лекарите, които са се погрижили за нея, както и на всички останали такива по света, които работят неуморно.
Пинк дари 500,000 долара на фонд за спешни случаи във Филаделфия - Temple University Hospital Emergency Fund. Тя отдели още 500,000 долара, за да ги предостави на още един кризисен фонд в Лос Анджелис (LA Emergency COVID-19 Crisis Fund).
Вълк всява страх в Монтанско: Кучета и кози изчезват едно след друго
Депутатите се връщат от ваканция: Бюджет 2027 и новият ВСС влизат във фокуса
Няма следа от 58-годишния мъж, отнесен при потопа в Пещера
Бедственото положение в Струмяни остава до 31 август, три села са без вода
12 нови влака вече са в България, първите два тръгват през септември
Търсят нови лица за българска комедия в Бургас, кастингът е за шест роли
Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим
Италианско проучване: Полифлорният мед показа защитен ефект върху кожни клетки при UV стрес
Юксел Кадриев разтопи Венцислава с любовно послание от Атина
Край на автоматичния ръст на минималната заплата: Нов механизъм сменя досегашната формула
25/08/2026, Вторник 20:30
0
Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд
Искате ли зимен Teen Boom Fest? 12 000 млади и родители застанаха зад каузата срещу фентанила
