×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Макрон ще посрещне Зеленски на 17 ноември в Париж
  • Премиерът свиква извънредно Съвета по сигурността заради особения управител на „Лукойл“
  • Британската медия Би Би Си поднесе извиненията си на американския президент Доналд Тръмп
  • България посреща мощи и светини на Св. Гавриил Ургебадзе
  • Очаква ни слънчев петък
  • Две деца починаха след хранително отравяне в туристически квартал на Истанбул
  • Освободиха под съдебен надзор жена, задържана за обира в Лувъра
  • Премиерът ще връчи държавната награда „Св. Паисий Хилендарски“ на проф. Христо Йоцов
  • В Испания разбиха мрежа за трафик на непълнолетни мигранти
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Жената на Сашо Кадиев проговори: Бяхме пред раздяла, върнах се вкъщи заради детето


Жената на Сашо Кадиев проговори: Бяхме пред раздяла, върнах се вкъщи заради детето
Ключови думи: сашо кадиев, жена, спорове
05 Април 2020, Неделя, 10:46 ч.

Тя не крие, че с него често имат конфликти – предимно заради битовизми

Александър Кадиев е твърдо против брака. Водещият на сутрешното предване „Преди обед"  от години живее на семейни начала с половинката си Таня, но не ще и да чуе за сватба. Той е убеден, че подписът в гражданското само разваля хубавите отношения между партньорите.

Сашо и жена му – танцьорката по салса Таня, са заедно от 9 години и има дъщеря на 5. Малката Катерина се появи на бял свят през 2015 г. за радост на цялото семейство и най-вече на баба си Катето Евро. Водещият е разказвал, че се запознал с хубавата пловдивчанка в родния й град и веднага хлътнал до уши. Любопитна подробност е, че в началото тя го мислела за гей, защото гледала представлението „Горката Франция", в което той играе хомосексуалист. Сашо толкова добре влязъл в ролята си, че чернокосата красавица объркала сценичният му образ с реалност. Започнали да се виждат само като приятели и тя изобщо не подозирала, че Кадиев я харесва. Чак на петата среща актьорът се опитал да я целуне и истината излязла наяве.

По това време Таня прекарвала много време в Лондон по работа и имала планове да се установи там постоянно. Върнала се в България заради Сашо, но днес не съжалява за това решение, защото плод на любовта им е най-голямото им щастие – дъщеря им Катерина.
Танцьорката от малко момиче копнеела да се види в бяла рокля, но Кадиев така и не сбъднал мечтата й да бъде булка. Тя вече се примирила с тази мисъл и също се отказала от идеята за сватба.

„С Александър нямаме официален брак. Истината е, че ми се искаше да бъда булка, но с мъжа ми стигнахме до извода, че сватбата няма да помогне с нищо. За нас това не е било приоритет. Родителите ни също не са настоявали да се женим. А и мъжете като че ли много се успокояват, след като сложат подписа и придобиват чувство за собственост към съпругата. А така, ако се скараме, бързо си събирам багажа и си отивам в Пловдив. След два дни обикновено ми става мъчно и се връщам", разказвала е Таня за бурната си връзка с актьора.

Тя не крие, че с него често имат конфликти – предимно заради битовизми. „Споровете ни са само ако не съм сготвила и не съм изчистила къщата. За него това е много важно – жената е длъжна да прави тези неща. Когато има манджа и всичко е подредено, нещата са розови. В противен случай започват едни драми...", признава половинката на Кадиев. Често се спречквали и заради видеоигрите, към които водещият е пристрастен. Той всеки ден с часове разпускал във виртуалния свят и не възнамерявал да се отказва.

„Намирам игрите като добаване стойност към ежедневието ми, защото за мен това е удоволствие. Сядаш и започваш да играеш любими игри с приятели в интернет и се после се кефиш", споделя актьорът. Той зарязал геймърството, когато се запознал с Таня – тогава продал всички си игри, но две лета по-късно си купил нови и се върнал към страстта си. Седмата година от връзката им се оказала най-критична. Тогава се карали почти непрекъснато и били пред раздяла. Вразумили се само заради дъщеря си Катерина и нейното благо. „Детенцето много ни сплотява. Навикът също е важен – аз не мога да си представя да живея с друг мъж", коментира танцьорката.

Другата голяма криза в семейството настъпила след смъртта на нейната майка Мария. Тъщата на Кадиев издъхна преди 7 месеца и Таня все още се опитва да се справи с болката. След трагичната загуба тя не допускала други хора до себе си, а стресът напълно я смачкал. „Загубих много скъп човек и ми е трудно да се възстановя. Ако не са детето, което ме радва, Катето и Сашко, за да ме подкрепят всеки ден, нищо друго не може да ме зарадва. Всеки ден с времето става все по-болезнен за мен, но като си поплача, ми олеква", разказва снахата на Катето Евро.

Кръшната хубавица е много добре настроена към своята свекърва, с която делят една къща в Кокаляне. Казва, че актрисата я е приела още в първия миг, когато я видяла. По време на запознанството им се прегърнали топло и танцьорката се почувствала уютно в семейството. „Със Сашко не сме живели и един ден като гаджета. Когато се прибрах от Лондон, веднага заживях в тяхната къща. Катето много добре ме прие и до ден-днешен много ми помага. След загубата на майка тя ми каза силни думи: „Никога няма да мога да я заместя, защото майката е една-единствена, но ще се постарая да ти дам най-искрената си майчина любов. Ще те подкрепям и ще съм до теб каквото и да ти се случи!", откровена е Таня, пише "Уикенд".


В категории: Лайфстайл


13
Коментара
13
Коментара по темата
13.
*********
07.04.2020 21:33:42
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
12.
Това
07.04.2020 17:38:04
0
1
не ни ли го писахте вече? Историята е толкова "трогателна" и "уникална", че ние все още я помним...Оставете този палячо на мира, поне докато се разделят...
11.
55
06.04.2020 10:29:44
0
3
Заради детето е най-лошият сценарий.Сигурно Евро я е убедила да се върне.Тоя Сашо никога няма да порасне.Правиш грешка Танче
10.
Бургас
05.04.2020 18:55:18
1
10
Тоз пък връзкар добре че е леката му майка с 1 роля цял живот.На 2 охлюва тревата не може да раздели, ох на мама момченцето той....
9.
Гого
05.04.2020 18:21:17
15
15
Абсолютен лигоч
8.
Папи
05.04.2020 17:08:46
52
12
Що ни занимавате с този бездарен навлек. Напишете нещо да ни пооправи настроението, а не да го разваля.
7.
Явно са се разбрали
05.04.2020 13:59:25
20
8
Със сашко секи си е намерил мъж да го пори
6.
аяьаяь
05.04.2020 13:05:35
2
5
who gives a fuck?
5.
Kiko
05.04.2020 12:56:46
57
29
Дъще кьорава ли беше като взе този джендър , нищо не ми е направило това нещо но мн мн ми е антипатичен
4.
хи хи хи
05.04.2020 11:33:31
64
51
то от тоз всички жени ще бягат. той е едно мамино детенце. каквото му каже майка му и той това прави. отделно, че без нея не става за нищо.
3.
Ваня
05.04.2020 11:18:28
4
34
Да не и свършиха парите ,след пандемията пак ще избяга.
2.
*********
05.04.2020 11:04:21
1
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
1.
ПИШЕВ
05.04.2020 11:01:56
18
36
ДОБРА ПУБЛИКАЦИЯ....БРАВО......

САМО САШКОТО,СИ ПАДА МАЛКО ЛИГЛЬО.........
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Повдигнаха обвинение на един от задържаните митничари на ГКПП "Калотина" Повдигнаха обвинение на един от задържаните митничари на ГКПП "Калотина" Вторият задържан е освободен още вчера без обвинение Ники Кънчев потъна в скръб, отиде си Вачо Бъндърака Ники Кънчев потъна в скръб, отиде си Вачо Бъндърака Един от "праотците на българския рокенрол" е потеглил нагоре, сподели шоуменът КАТ с предупреждение към всички: Започваме с глобите, ако... КАТ с предупреждение към всички: Започваме с глобите, ако... Законът за движение по пътищата позволява използването на всесезонни или дори летни гуми, ако отговарят на изискването за грайфер Мартин Димитров: Правителството няма национален план за "Лукойл" Мартин Димитров: Правителството няма национален план за "Лукойл" Ще бъде ли внесен нов вот на недоверие? Слънчево ще е време и през следващите дни Слънчево ще е време и през следващите дни В сутрешните часове на отделни места видимостта ще е намалена Ю Несбьо: Писането не дава отговори, но задава интересни въпроси Ю Несбьо: Писането не дава отговори, но задава интересни въпроси Той сподели пред българските читатели какво го вдъхновява, какво знае за страната ни и защо вярва, че грамотността е ключът към по-добро бъдеще Кмет издъхна на тържеството за рождения ден на съпругата си Кмет издъхна на тържеството за рождения ден на съпругата си Внезапно му прилошало и се строполил от хорото Протест срещу жестокостта над животни във Варна Протест срещу жестокостта над животни във Варна Демонстрантите настояха за законови промени, с които да се прекратят случаите на убийства на животни като този с кучето Мая Ивайло съсипа слабаците в "Игри на волята" Ивайло съсипа слабаците в "Игри на волята" Трябваше или да ядем храната, или да я изхвърлим. Ако знаех каква е историята, нямаше да докосна нищо, коментира той постъпката на Томи, който беше позорно изгонен, след като е пазарувал в магазин Сърбия получи отсрочка от санкциите срещу НИС Сърбия получи отсрочка от санкциите срещу НИС Изразена е и готовност да преотстъпване контрола над компанията на трета страна  
Майдан срещу Зеленски, бунтари го обявиха за престъпник Майдан срещу Зеленски, бунтари го обявиха за престъпник Украински боец каза, че един нелегитимен президент е обсебил властта и настоя да се оттегли мирно, за да не се стига до кръвопролития Малък самолет се разби в Сърбия, има загинал и ранен Малък самолет се разби в Сърбия, има загинал и ранен 30-годишен пилот е издъхнал Самолетна катастрофира в Сърбия, единият пилот умира на място Самолетна катастрофира в Сърбия, единият пилот умира на място Другият е ранен Врязването на шведския автобус в спирка не е било умишлено Врязването на шведския автобус в спирка не е било умишлено Трима души загинаха Кафе в компанията на прасе е новата мания, която тръгна от Япония Кафе в компанията на прасе е новата мания, която тръгна от Япония Преди шест години японецът Рюджи Минагава създава първото кафене с мини прасета Какви са наказанията в Европа за насилие над животните Какви са наказанията в Европа за насилие над животните В Унгария например се наказва и раздаването на животни като награди в конкурси, както и просенето с животни Пушилин: Украинските войски са обкръжени край Покровск, войници се предават Пушилин: Украинските войски са обкръжени край Покровск, войници се предават Той съобщи за успешен руски обръч около ключова агломерация Съдят камерунски алхимик, който „превръща“ рублите в долари Съдят камерунски алхимик, който „превръща“ рублите в долари Първият потърпевш – доверчив московчанин – постепенно бил въвлечен в магическия свят на „ритуалното пране“ на пари Клинове от 80-те отново са хит Клинове от 80-те отново са хит Модната носталгия превзе подиумите, а сега навлиза в масовия гардероб Карди Би роди четвъртото си дете Карди Би роди четвъртото си дете Баща му е състезателят по американски футбол Стефон Дигс
Бойко Борисов Бойко Борисов Ще имаме дерогация за Лукойл от САЩ, чичо ми зад Океана каза Виц на деня Виц на деня Какво е нужно на една жена да ви скапе петъка за една минута?
-Да е петък и да има една минута.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си говорят:
- Хич не ме интересува кой колко пари има! Важното е колко ми дава.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Някои индиански племена вярват, че ако ядеш мечка ще бъдеш силен и смел. Ако ядеш пума ще бъдеш хитър и бърз. Мисля си, ние дали не ядем прекалено много овче и свинско?
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори