Какъв е смисълът от извънредното положение, след като „Кауфланд“ не спазва ограниченията
Никой ли не смее да ги провери, имаше много повече от 20 души, пише ни нашият читател Станко Станков
Любителско видео, заснето от нашия читател Станко Станков показа как е изглеждал магазин „Кауфланд“ в бургаския ж.к.“Славейков“ снощи.
„Никой ли не смее да ги проверява. Къде са ограничителните мерки от 20 човека? Имаше много повече“, недоумява младият мъж, който ни писа в нашата фейсбук страница.
Със заповед на кмета на Бургас Димитър Николов от 15-ти март, се разпорежда на хипермаркетите да въведат организация, с която да допускат до 20 души в обектите си. (ВИЖТЕ ТУК)
В първите дни си личеше, че големите магазини, като „Кауфланд“ се опитват да спазват забраната.
Е, никога не е имало по 20 човека, но и не беше допускано сериозно струпване на хора. В „Кауфланд“ бяха реорганизирали работата си и имаше охрана и санитарен контрол. Клиентите бяха спирани, дезинфекцирани, и малко по-малко бяха допускани до търговския обект.
Впоследствие изчезна физическия контрол, а дезинфекцията бе оставена на съвестта на клиентите, които трябва да търсят мобилните мивки, доставени от Общината. Мнозина не ги откриваха, защото от управата на магазина ги бяха забутали по кьошетата, разказаха пред Флагман.бг живущи в ж.к.“Славейков“, които редовно пазаруват от хипермаркета.
Впоследствие „Кауфланд“ съвсем го подкара през просото и видеото на Станко Станков от снощи го доказва – има сериозно струпване и масово не се спазва социалната дистанция.
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти
Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия

Не Корона,а Морона ви е малко !!!Овце!!!
Нищо не е подкарано приз просото - има и дезинфекция на количките, и пропускателен режим, за да не се струпват много хора.
5 замразени пици по 2.80 15лв. 5 пици от най евтинато място в града ще дойдат на по 6лв. 30лв значи. Да не споменавам лошото качество и доставка цена.
Аз изцяло пазар от големи вериги магазини /по горе споменати/та харесвам ги затова че има всичко, че сама си избирам марка, вид и разсфасофка от даден артикул, и главното за което е че оазаря там защото се издава касова бележка, следва данак, и приходи в хазната, а не като частните малки магазини, да пазаришот тях и в следствие да крадат от нас, да не забравяме че от ддс-тата нашите баби и дядовци взимат детски, за маѝченствата, обезщетения и т. Н.
Да моето мнение на някоѝ няма да се хареса но сме свободни да мислим различно едни от други
С теб съм аз ще го посрещна да не падне , тъкмо малко ще го отпуснем
човека едновременно, да им пускате по 50 човека, които може и 1ч да стоят вътре? Че те само тока не могат да си платят
В лидълъ да не би да има по-малко хора !
Ако си с маска ,не се буташ като прасе в хората и спазваш дистанция - няма проблем !
Проблем са хората без маски , на групи , кашлящи ,кихащи и други БОЛНИ които въпреки забраните Имат наглоста УМИШЛЕНО да идват в Големите магазини за да сеят зарзата си от злоба към здравите хора !