Жертвите на коронавируса в България вече са 17, още двама починаха
Пандемията от коронавирус взе още две жертви, съобщават от Министерството на здравеопазването. Току-що в болница "Света Анна" е починал 54-годишен мъж. Пациентът е страдал от ХОББ, диабет и хипертония, дал е и положителна проба за коронавирус.
Също днес в УМБАЛ “Света Анна” е починал и 86-годишен мъж, също с положителна проба за COVID-19. Той бил с белодробна недостатъчност и сърдечни заболявания.
Припомняме, че по-рано днес в "Пирогов" издъхна 48-годишна жена, която също е била с диабет.
До момента смъртните случаи вече са 17, болните са 498, 170 души са в Болница, а 15 в интензивно отделение.
НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас
Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните
Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес
Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка
Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова

Умрели хора от Корона вирус - няма! Има умрели от съпътстващи болести.
Също днес в УМБАЛ “Света Анна” е починал и 86-годишен мъж, също с положителна проба за COVID-19. Той бил с белодробна недостатъчност и сърдечни заболявания.
Припомняме, че по-рано днес в "Пирогов" издъхна 48-годишна жена, която също е била с диабет
Защо 1 здрав човек не "е умрял" от вируса!
Блъснат от влак умря от корона вирус , удавник открит на Резово , умрял от корона вирус , пътнически самолет с 155 загинали от корона вирус се разби в Стара Планина. Доста глупави хора има....
Нали много ги хвалихте турците, че не са обявили извънредно положение и си ходели по улиците свободно?
С две седмици забавяне южните ни комшии от 56-о място станаха на 7-о място по заразени и настигат Китай. Ердоган налага крайни мерки от днес, хора до 20 и над 55 години нямат право да излизат, всички други задължително с маски, забранено е по двама на едно място. Неспазването води до затвор и огромна глоба. Пълни блокади на Анкара и всички големи градове. Армията е на улицата. Турския президент ще издава указ с решение за обявяване на военно положение от първа степен - евакуация.
Къде са дебилите които искаха да вземем за пример Турция?