Жертвите на коронавируса в България вече са 17, още двама починаха
Пандемията от коронавирус взе още две жертви, съобщават от Министерството на здравеопазването. Току-що в болница "Света Анна" е починал 54-годишен мъж. Пациентът е страдал от ХОББ, диабет и хипертония, дал е и положителна проба за коронавирус.
Също днес в УМБАЛ “Света Анна” е починал и 86-годишен мъж, също с положителна проба за COVID-19. Той бил с белодробна недостатъчност и сърдечни заболявания.
Припомняме, че по-рано днес в "Пирогов" издъхна 48-годишна жена, която също е била с диабет.
До момента смъртните случаи вече са 17, болните са 498, 170 души са в Болница, а 15 в интензивно отделение.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Умрели хора от Корона вирус - няма! Има умрели от съпътстващи болести.
Също днес в УМБАЛ “Света Анна” е починал и 86-годишен мъж, също с положителна проба за COVID-19. Той бил с белодробна недостатъчност и сърдечни заболявания.
Припомняме, че по-рано днес в "Пирогов" издъхна 48-годишна жена, която също е била с диабет
Защо 1 здрав човек не "е умрял" от вируса!
Блъснат от влак умря от корона вирус , удавник открит на Резово , умрял от корона вирус , пътнически самолет с 155 загинали от корона вирус се разби в Стара Планина. Доста глупави хора има....
Нали много ги хвалихте турците, че не са обявили извънредно положение и си ходели по улиците свободно?
С две седмици забавяне южните ни комшии от 56-о място станаха на 7-о място по заразени и настигат Китай. Ердоган налага крайни мерки от днес, хора до 20 и над 55 години нямат право да излизат, всички други задължително с маски, забранено е по двама на едно място. Неспазването води до затвор и огромна глоба. Пълни блокади на Анкара и всички големи градове. Армията е на улицата. Турския президент ще издава указ с решение за обявяване на военно положение от първа степен - евакуация.
Къде са дебилите които искаха да вземем за пример Турция?