Жертвите на коронавируса в България вече са 17, още двама починаха
Пандемията от коронавирус взе още две жертви, съобщават от Министерството на здравеопазването. Току-що в болница "Света Анна" е починал 54-годишен мъж. Пациентът е страдал от ХОББ, диабет и хипертония, дал е и положителна проба за коронавирус.
Също днес в УМБАЛ “Света Анна” е починал и 86-годишен мъж, също с положителна проба за COVID-19. Той бил с белодробна недостатъчност и сърдечни заболявания.
Припомняме, че по-рано днес в "Пирогов" издъхна 48-годишна жена, която също е била с диабет.
До момента смъртните случаи вече са 17, болните са 498, 170 души са в Болница, а 15 в интензивно отделение.
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат

Умрели хора от Корона вирус - няма! Има умрели от съпътстващи болести.
Също днес в УМБАЛ “Света Анна” е починал и 86-годишен мъж, също с положителна проба за COVID-19. Той бил с белодробна недостатъчност и сърдечни заболявания.
Припомняме, че по-рано днес в "Пирогов" издъхна 48-годишна жена, която също е била с диабет
Защо 1 здрав човек не "е умрял" от вируса!
Блъснат от влак умря от корона вирус , удавник открит на Резово , умрял от корона вирус , пътнически самолет с 155 загинали от корона вирус се разби в Стара Планина. Доста глупави хора има....
Нали много ги хвалихте турците, че не са обявили извънредно положение и си ходели по улиците свободно?
С две седмици забавяне южните ни комшии от 56-о място станаха на 7-о място по заразени и настигат Китай. Ердоган налага крайни мерки от днес, хора до 20 и над 55 години нямат право да излизат, всички други задължително с маски, забранено е по двама на едно място. Неспазването води до затвор и огромна глоба. Пълни блокади на Анкара и всички големи градове. Армията е на улицата. Турския президент ще издава указ с решение за обявяване на военно положение от първа степен - евакуация.
Къде са дебилите които искаха да вземем за пример Турция?