Жертвите на коронавируса в България вече са 17, още двама починаха
Пандемията от коронавирус взе още две жертви, съобщават от Министерството на здравеопазването. Току-що в болница "Света Анна" е починал 54-годишен мъж. Пациентът е страдал от ХОББ, диабет и хипертония, дал е и положителна проба за коронавирус.
Също днес в УМБАЛ “Света Анна” е починал и 86-годишен мъж, също с положителна проба за COVID-19. Той бил с белодробна недостатъчност и сърдечни заболявания.
Припомняме, че по-рано днес в "Пирогов" издъхна 48-годишна жена, която също е била с диабет.
До момента смъртните случаи вече са 17, болните са 498, 170 души са в Болница, а 15 в интензивно отделение.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Умрели хора от Корона вирус - няма! Има умрели от съпътстващи болести.
Също днес в УМБАЛ “Света Анна” е починал и 86-годишен мъж, също с положителна проба за COVID-19. Той бил с белодробна недостатъчност и сърдечни заболявания.
Припомняме, че по-рано днес в "Пирогов" издъхна 48-годишна жена, която също е била с диабет
Защо 1 здрав човек не "е умрял" от вируса!
Блъснат от влак умря от корона вирус , удавник открит на Резово , умрял от корона вирус , пътнически самолет с 155 загинали от корона вирус се разби в Стара Планина. Доста глупави хора има....
Нали много ги хвалихте турците, че не са обявили извънредно положение и си ходели по улиците свободно?
С две седмици забавяне южните ни комшии от 56-о място станаха на 7-о място по заразени и настигат Китай. Ердоган налага крайни мерки от днес, хора до 20 и над 55 години нямат право да излизат, всички други задължително с маски, забранено е по двама на едно място. Неспазването води до затвор и огромна глоба. Пълни блокади на Анкара и всички големи градове. Армията е на улицата. Турския президент ще издава указ с решение за обявяване на военно положение от първа степен - евакуация.
Къде са дебилите които искаха да вземем за пример Турция?