Жертвите на коронавируса в България вече са 17, още двама починаха
Пандемията от коронавирус взе още две жертви, съобщават от Министерството на здравеопазването. Току-що в болница "Света Анна" е починал 54-годишен мъж. Пациентът е страдал от ХОББ, диабет и хипертония, дал е и положителна проба за коронавирус.
Също днес в УМБАЛ “Света Анна” е починал и 86-годишен мъж, също с положителна проба за COVID-19. Той бил с белодробна недостатъчност и сърдечни заболявания.
Припомняме, че по-рано днес в "Пирогов" издъхна 48-годишна жена, която също е била с диабет.
До момента смъртните случаи вече са 17, болните са 498, 170 души са в Болница, а 15 в интензивно отделение.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Умрели хора от Корона вирус - няма! Има умрели от съпътстващи болести.
Също днес в УМБАЛ “Света Анна” е починал и 86-годишен мъж, също с положителна проба за COVID-19. Той бил с белодробна недостатъчност и сърдечни заболявания.
Припомняме, че по-рано днес в "Пирогов" издъхна 48-годишна жена, която също е била с диабет
Защо 1 здрав човек не "е умрял" от вируса!
Блъснат от влак умря от корона вирус , удавник открит на Резово , умрял от корона вирус , пътнически самолет с 155 загинали от корона вирус се разби в Стара Планина. Доста глупави хора има....
Нали много ги хвалихте турците, че не са обявили извънредно положение и си ходели по улиците свободно?
С две седмици забавяне южните ни комшии от 56-о място станаха на 7-о място по заразени и настигат Китай. Ердоган налага крайни мерки от днес, хора до 20 и над 55 години нямат право да излизат, всички други задължително с маски, забранено е по двама на едно място. Неспазването води до затвор и огромна глоба. Пълни блокади на Анкара и всички големи градове. Армията е на улицата. Турския президент ще издава указ с решение за обявяване на военно положение от първа степен - евакуация.
Къде са дебилите които искаха да вземем за пример Турция?