Ето как Тони Димитрова трогна до сълзи дядо Стоян
Рано сутринта тя занесе лично на възрастния мъж послание от неговите любими внучки и цялото семейство, които не могат да споделят празника му, заради сложната епидемиологична обстановка
Слънчевата и обичана бургаска певица Тони Димитрова трогна до сълзи дядо Стоян от Бургас, който днес навършва 89 години.
Рано сутринта тя занесе лично на възрастния мъж послание от неговите любими внучки и цялото семейство, които не могат да споделят празника му, заради сложната епидемиологична обстановка. Дядо Стоян получи две прекрасни рисунки на гълъб и щъркелчета от своите скъпи внучки, като символ на надеждата и новото начало, и най-милото пожелание: "Честит рожден ден, дядо! Пожелавам Ви с баба Душка да сте все така усмихнати и щастливи!".
В писмото децата пишат още, че чакат с нетърпение момента, когато отново ще ги прегърнат, ще учат при тях и ще си пишат домашните. Харизматичната певица Тони Димитрова, освен че е доброволец към Община Бургас и е част от екипа, който се грижи за хората, най- уязвими от епидемията, днес влезе и в ролята на посланик на добротата и надеждата. За да стигне посланието до възрастния бургазлия, семейството му се е обърнало за съдействие към Община Бургас.
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски

От "пресоляване" ,та чак нагарча...!!!
Голяма реклама, голямо "чудо", пфуууу!
От "пресоляване" ,та чак нагарча...!!!
Голяма реклама, голямо "чудо", пфуууу!