Бекъмови си купиха апартамент за $24 млн.
Семейната компания е на загуба, но инвестициите в недвижими имоти не спират
Знаменитата двойка Дейвид и Виктория Бекъм са основна тема в медиите напоследък, най-вече заради съобщения за сериозните покупки на недвижими имоти. Бившият британски футболист Дейвид Бекъм и известната дизайнека и бивша членка на „Спайс Гърлс“ Виктория, наскоро купиха апартамент в небостъргач в Маями. Този безобразно скъп луксозен апартамент има няколко спални с изглед към залива и струва 24 милиона долара.
Жилището се намира в сградата „One Thousand Museum“ в Маями и е обзаведено от един от най-уважаваните архитекти Заха Хадид, съобщава Ти Ем Зи. Имотът разполага с басейн, а на покрива на сградата има СПА центрове, салони за красота и фризьорски салони, барове и зони за слънчеви бани. Известната двойка, която е женена от 20 години, притежава също вила на стойност 31 милиона паунда в Лондон и семейно жилище на стойност 6 милиона паунда.
Тяхната компания отчете огромна загуба и само през 2018 г. загуби над 12 милиона паунда. Въпреки че финансовите им експерти казват, че няма причина да се страхуват, Виктория, както разкриват нейни близки приятели, е в постоянна паника, пише Лупа.
„Дейвид е наясно, че съпругата му е разстроена, но в същото време настоява те да мислят за децата и в никакъв случай да не позволяват да губят милиони. Модата е труден бизнес и Дейвид се опитва да насърчи Виктория”, заключава изданието.
Жегата стига 41 градуса в петък, България остава най-горещата зона на Европа
Борисов: Австрийските служби са предупредили България за Безмер, Йотова да свика КСНС
Андрей Гюров влиза в президентската битка във вторник, сам ще търси път и към ГЕРБ
Заведенията с 2 до 5 звезди са длъжни да имат ПОС терминал
Родени за пари? Тези 14 дати се свързват с най-силен финансов потенциал според нумерологията
Двама полицаи спасиха бебе: Майката ще разкаже за драмата с щастлив край
Къща в Сицилия за 1 евро: Наро отвори офертата и за чужденци, но истинската сметка идва после
10 години след смъртта: Ексхумираха бивш турски министър, проверяват дали е бил отровен
Меган и Хари се връщат във Великобритания, хора на Тръмп твърдят: Заради него е
Вода разцепи асфалта във Варна, улици в ж.к. "Бриз" се превърнаха в реки
Шокиращи данни: 10-годишно дете е бременно, най-младата родилка у нас е била на 11
Тежка катастрофа край Крайморие с няколко пострадали
