×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Замразяват депутатските заплати, Борисов притеснен за безработицата


Замразяват депутатските заплати, Борисов притеснен за безработицата
Депутатите ще трябва да се простят с мечтата за по-високи заплати. Замразяват ги заради кризата, породена от коварния коронавирус
03 Април 2020, Петък, 10:07 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Премиерът призна, че се чувства абсолютен популист 

Възлагаме на парламентарната група на ГЕРБ да внесе предложение за замразяване на депутатската заплата. Настояваме да са на нивата от декември 2019 г. Това каза на брифинг в Министерския съвет премиерът Бойко Борисов.

Освен това депутатите от ГЕРБ обмислят варианти за даряване на половината от възнаграждението си, добави той.

На следващото заседание на Министерския съвет ще предложа и ние да дарим половината от заплатите си, заяви Борисов.

„Как да не ме притесняват данните за безработицата!? Аз съм я заварил на 15-16%, но я направихме под 4%“, добави той, а след като бе попитан дали се чувства популист, той отговори с „да“.

„Абсолютен популист съм, защото чувствам, че върша работа за толкова пари и се жертвам, и рискувам, и взимам трудни решения“, оплака се министър-председателят. 

„Когато държавата е във война и всеки ресурс се изцежда от нея, ще направя всичко възможно и ако трябва ще сме без заплати“, добави той. 

Той съобщи, че някои държави продавали хлорокин менте. „Казах на нашите съседи, че ще се набълбукат и няма да им свършат работа, но колегите са млади и неопитни“, зави Борисов. 

„Не знам гърците да са по-набожени от нас. Всички комунисти са такива и почнаха да ходят на Великден да се кръстят. Най-вероятно тази година няма да отидат. Преди забраняваха Великден“, каза още той.


В категории: Животът


30
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 6
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 0
Георги РУСЧЕВ Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски 22/06/2026, Понеделник 21:30 3
Флагман.БГ Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки 22/06/2026, Понеделник 21:00 2
Михаил ДИМИТРОВ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ 22/06/2026, Понеделник 19:30 0
Георги РУСЧЕВ Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна 22/06/2026, Понеделник 17:45 2
30
Коментара по темата
30.
Аз
03.04.2020 16:42:43
0
2
Ония тъпанари в парламата краката тярбва да му целуват на баце. Щото сега заплатата им се вдига, ама другите тримесечия доста ще падне. А тиквоча им ги замрази, ако ще и град да вали ще си цуцат на твърда заплата
29.
Петър
03.04.2020 16:17:41
0
3
Каква война, г-н Премиер?
Вие сте олицетворение на злото, г-н Премиер!
Вие сте за бесилото!
28.
Ok
03.04.2020 13:37:26
1
6
Тъп популист!Крадец!
27.
Пейчо
03.04.2020 12:48:24
1
8
Сега е момент , правителството да раздаде помощите от насъбрания държавен резерв , а те го били изхарчили ГРОБ на пукница , еми сега Баце Боко да се бръкне от Бахамите да изкара един Милиард от личните и да си спаси народа , няма да обеднее ...
26.
До 15
03.04.2020 12:34:58
2
10
АБЕ ТИ МНОГО ЛИ СИ ОТВОРЕН ИЛИ СИ ПОРЕДНИЯ ПОРЪЧКОВ ЧЕРВЕЙ,ИЗПЪЛЗЯЛ ИЗПОД НЕЧИЙ ГРОБАДЖИЙСКИ ЗАДНИК???ЯВНО ДИ ХОЛЯМ БИЗНЕСМЕН....С ХОТЕЛИ,ЗАВОДИ,МАГАЗИНИ......И ВДИЧКО ПОСТИГНАТО С МНОГО ЗНАНИЕ,ТРУД И БЕЗСЪННИ НОЩИ,А??? ЕЙ,БОКЛУК НЕЩАСТЕН,НЕ СЕ ЕЗИМСЙ НА СЕРИОЗНО,ЧЕ ОТ ВИСОКО НАЙ-ЛОШО СЕ ПАДА.....ГНИДА МИРИЗЛИВА...
25.
До 10
03.04.2020 12:18:23
3
7
Безработица няма вярно е защото народа избяга в чужбина но сега кризата е навсякъде Боко ще яде кур@ и точно затова че няма безработица в Северна България бяха дали незаконни ТЕЛК -ове на половината население защото се чудеха как да ги спасят да не умрат от глад или да излязат на улицата и да го свалят
24.
Боко тиквата
03.04.2020 12:13:34
2
33
Дупе да ти е яко тези хора който работеха в чужбина и ти правеха услуга че ги няма вече са тук и това ще ти изиграе лоша шега ще разбереш че трябва да си вървиш
23.
Пешо кура
03.04.2020 12:10:02
3
31
Струва ми се че Борисов се притеснява за това което ще му се случи след падането на карантината найстина глада ще надделее
22.
От Шипка
03.04.2020 12:08:29
26
8
Радев се изцепи:Повръщам,пари не връщам!Фейсбук групи, подкрепящи правителството, питат: "Радев, кажи си за заплатата!" стана слоган на кампания в мрежата.

Румен Радев получавал най-голямата заплата от държавниците, но досега не е заявил, че ще дари половинита от нея в кампанията срещу коронавируса.
21.
ViP
03.04.2020 12:07:50
4
22
Удължи ли се извънредното положение,господ да му е на помощ !
20.
Според мен
03.04.2020 11:59:19
6
10
Колкото хората стават по-гневни, толкова повече ще искат да удължават извънредното положение.
19.
ппппп
03.04.2020 11:24:36
4
9
Страх лозе пази
18.
Marinero
03.04.2020 11:24:10
1
12
Не замразяване а намаляване с едни 30-40%, а средствата пренасочени в здравеопазването. Това би била една държавническа постъпка, всичко останало наистина си е популизъм.
17.
Гражданин
03.04.2020 11:20:42
0
7
Притеснен бил , а им замразява заплатите !? В момент на криза всички стягат коланите и се ограничават , хора съкращават , намалят им заплатите , редно и в парламента да се свият , а те какво подсигуряват си задниц*те да не земат да им намалят и на тях някой лев къде цял живот я карат на гърба на хората ...
16.
Гражданин
03.04.2020 11:17:31
4
9
Борисов притеснен а им замразява заплатите , в момент на криза и съкращения е редно малко да се свият и те а не да си подсигуряват задниц*те ... Жалка пародия
15.
Бургас
03.04.2020 11:13:43
18
13
ВСИЧКИ СЕ РАЖДАМЕ БЕДНИ!НО ДА УМРЕШ БЕДЕН,САМ СИ ВИНОВЕН!СТИГА СТЕ ПЛАКАЛИ И ПЛЮЛИ,А СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ ЗА РАБОТА!НА ПОЛЕТО ИМА МНОГО!!
14.
dhshjsajfch
03.04.2020 11:05:58
7
10
Да започнем от начало:

1.Маските – искате господа да въведете задължително ползване на маските. Дотук добре. Но, защо? СЗО е обяснила, че маските повече вредят. Независими лекари споделят, че маските събират болестотворни бактерии, които директно отиват в дихателния тракт и хората се разболяват. Министър Ананиев ще внесе 2 милиона маски – от Китай !!!!! Страна от която е плъзнала заразата!! Забранено е внасянето на стоки от Китай, но маски – не! Да не би да са произведени от извънземни? Кой ще ни гарантира, че слагайки тези маски, няма да пламне епидемия със страшна сила? Затова ли ни подготвяте за пик на заболеваемостта през април? Как така маските няма да са заразени, а стоките от Китай са опасни? Нещо не се връзват нещата. Особено, че според учените вируса на кораба под карантина е бил жив след 17 дни !!! Маските ще пътуват по-малко време.

2. Бизнесът – разбираемо е, че сте затворили кафенета, ресторанти, масови събирания, туризма, хотелите. Никой няма да ви упрекне. Но вие унищожавате със своите заповеди българският истински бизнес. Това е земеделието. Сега е сезона на засяването на нивите. Ако това положение продължи, как ще обясните на хората глада, който ги чака идващата зима? Замислихте ли се? Или нямате мислещи хора в щаба? Вместо да насърчите българите, които стриктно спазват правилата да сеят сега в градинките, нивите, за да не гладува народа зимата, вие ги плашите. Даже по селата, където е най-малка вероятността от зараза, хората не смеят да излизат от вкъщи и да обработват нивите си. Нищо не е направено да има сезонни работници. Очаква ни сценарий, който сега е в Сицилия. Ще стреляте ли по прегладнели хора? Танковете ли? Защо забранявате производството на технически канабис? Знаете ли, че България, ако го позволи, няма да има криза след тази коронапаника? Чии интереси защитавате? Никога не съм пушил, не съм вземал наркотици и съм въздържател. Но всеки българин с 10 декара нива от технически коноп ще е независим финансово и семейството му ще е добре цяла година. От това ли ви е страх? Сега е моментът да узаконите тази култура за да няма криза за глад идните години. Защото България е от малкото държави, забраняващи тази култура, в в тази разновидност на конопа няма наркотик в себе си и е бил гледан от баба ми по царско време. Давам ви изход от кризата безплатно. Доказано е, че билката лекува 80% от болестите. Може и короната, кой знае? Затова ли е забранена?

3. Протестите- вие, господа, сте най-щастливите управляващи на земята. Протести в Бг няма. Всички са режисирани. Имате комфорт да правите каквото си искате. Вчера няколко десетки хиляди полски бизнесмени протестираха в центъра на Варшава срещу унищожаването на бизнеса им. Тука мълчат. Големите ще се справят, но малките ще изчезнат. Предлагате кредити. Това е шега, нали? Значи вие затворихте бизнесите, а после ги заробвате с кредити? Това ли е спасение на бизнеса според вас? Вие, господа сте издържани от народа, а той ви плаща данъци за такива моменти точно. Вие трябва да събирате средства за такива кризи, а не да ги изхарчвате докрай и да взимате кредити. Щом не се справяте, защо не отстъпите място на умните и красивите, както обиждате младите българи? Всяка българска домакиня е по-добър икономист от вашите професори и министри. Предстои голяма криза. Спряхте цялата държава без доказателства. Хората се връщат от чужбина и нямат работа. Ще има напрежение, протести но вие не знаете какво да правите. И замазвате нещата. Други държави се грижат за гражданите си, тука сте загрижени за корпорациите.

4.Щаба(щабовете)– Имаме криза с вирус, казвате.. И тук са нужни сериозни вирусолози. И да са на различно мнение а не послушни изпълнители. Тяхната дума да е последна а не на избрани хора! Какво казват вирусолозите? Че е грип, а не черна чума. Добавихте и други щабове. Защо? Да взимат пари? Има държави, които се справиха чудесно с този вирус без да затварят цялата си държава(Тайван), обричайки хората на глад. Защо не взимате от тях пример, а от лошите примери- Италия и Испания. Защо щабовете не приемат различно мнение, а форсират своето или нечие отвън? Всички тези забрани доказват, че не знаете какво да правите. Примерът е в семейството. Когато родителите не знаят как да възпитат детето си казват: Не пипай, не ходи, не викай! Същото е при вас. Със забрани. Българите много стриктно спазват забраните. Глобите са манипулация на общественото мнение. Завчера се наложи да мина 2 пъти Главната в Пловдив. Всички бяха с маски, отдалечени повече от 2 метра един от друг и спокойни. Къде ще намерите такъв послушен народ и защо го мачкате. Вие не знаете, какво е за обикновен човек 5.000 лева глоба. За вас е една нощ в компания, но за българина цяла година живот на семейството му. ова е наглост от ваша страна. Защото българите много стриктно спазват всичко и го виждам с очите си всеки ден.

5. Разходки навън– защо забранявате на хората да ходят в паркове, зелени площи или околоблоковите пространства едновременно позволявайки да ходят на работа, където във фабриките се тъпчат един друг на работните места ,през почивките или другаде. Каква е целта ви? Децата да се разболяват лишени от чист въздух и слънце вкъщи? Аз вече съм стар и помня от детските си години. Слънцето и чистият въздух убива вирусите .Витамин D (слънчевата вълна) лекува грипа. И точно сега априлското слънце е най-лековито. Така е създадено от Бог. Значи вируса не разболява работници а избираемо хора в парковете на чист въздух? Какъв е проблемът да се направи график за родители с деца да посещават зелени площи, за да са здрави децата и да не хванат вируса? Полицаите, вместо да глобяват бедните българи, може да пазят дали няма скупчване в парковете. Вярвайте ми, няма и да има. Както казах, българите ви слушат и спазват правилата. Ако някой ви лъже, значи го прави нарочно ,за да създава смут в народа. Виждаме го с примера Ананиев и задължителните маски.

6. Църквата– има вярващи хора. Аз съм един от тях. Ако бяхте чели малко исторически книги, щяхте да знаете, че всяка пандемия е спирала след общонародни молитви към Господ и Богородица. Вероятно не сте вярващи ,но това е факт исторически. Камбанен звън. Всяка вечер в Пловдив бият камбаните на църквите по нареждане на Дядо Николай. Това е най-мъдрото нещо ,което е направил този Митрополит. Преди години четох, че звън на камбаните унищожава вируси и така са изчезнали много пандемии в Средновековието. Съзнателно или не Митрополит Николай върши много добро дело. Защо не звънят камбаните в цяла България? В Пловдив никой не е починал от вируса. Църквата лекува. Тамяна убива вируси. Ако службите са навън? Всеки трябва да има право да избира. Затварянето на църквите(ако се случи) ще лиши хората от надежда. Това ли е целта на занятието?

7.Бедните-има много бедни хора, без работа, без тяхна вина. Какво направихте за тях освен приказките ви от синия екран? Тези хора се нуждаят от хляб, сега и тук, а не от кредити. Всеки посмял да помага на бедни е унищожаван. Мислите да помагате на фирми ,но забравихте гладуващите? Умните знаем, защо подкрепяте фирмите а не народа. Фирмите могат лесно да се справят с кризата. Знам, как да се процедира и какви закони да се въведат. Много е лесно България за 2 години да е на ниво Германия,н о вие не го искате. И тази криза ще го покаже на хората. България е малка държава и с правителство, което е добронамерено, за 2 години ще разцъфти. Полша е 37 милиона и от 2015-2017 за 2 години се е възкачила на 25 място от най-богатите държави. Но се иска желание и хъс.

8.Вирусът- различни са мнения за съществуването му. Със сигурност е по-слаб от другите грипове. Всеки от нас го има и тестовете са хвърляне пари на вятъра според чужди вирусолози. А ако се окаже, че тази криза е измама, как ще обясните на българите спирането на държавата, мерките и обедняването им? Тайван, Беларус ,Южна Корея, Швеция се справиха без заключване на хората в домовете им. И спечелиха. Имат опит. Дали те знаят нещо неудобно? Само питам. Дали тази карантина и извънредно положение не цели друго? Само питам. На кой служи тази паника? Пандемия при вирус ,който не убива и не е смъртоносен, както бяха предишните? Нещо не се връзва. Италианците признаха публично, че само 12% от умрелите измежду болните са били от вируса, а друго всичко е фалшифицирано. Защо в медиите няма интервюта и снимки от болници и болни, а само сплашващи народа лекари? Питам, защото сериозни вирусолози с голям опит и те се съмняват. Хората трябва да получат истинска информация, а не само заплахи и забрани с глоби до небесата. Или и това е бизнес? В България реално никой не е умрял от коронавируса, но заради него е спряла държавата и с тази си постъпка се хвалите още. Мисля си, че българинът отказва да умира и това е притеснително. Имайте предвид, че пандемията се е разгоряла в държави, където масово се ваксинираха хората против грип наесен. Не е ли учудващо? Затова ли в Бг разболелите са нищожно число, не влияещо даже върху статистиките? Много интересно.

9.Бъдещето– идва голяма криза. Хиляди увилнени, безработни. Празна хазна. Никакви нови инвестиции. Фирми ще се закриват, тези които носят доходи на държавата. Вече 20 години България затъва всяка година. Хората обедняват все повече. И ще обедняват. Ще се връщат тези, които наливаха милиарди, пращайки на роднини. Какво ще направите? Западните анализатори са ужасени от това, което идва. Имате ли някаква идея какво да правите? Как ще възродите икономиката? Засега генералът ,който е симпатичен, успокоява с вицове от екрана. Н идва безработица, за някои глад. Не е ли по-добре да попитате южнокорейците и тайванците как се справиха, неспирайки икономиките си? Или не ви пука за бъдещето на нацията ,защото сте защитени?

10.Бог и история- по какъвто път тръгнете, така ще ви съди Бог и историята. В Бог вероятно не вярвате, но в историята ще останете като тези, които не слушат съвети от различни извори и вече унищожили държавата. Има реална възможност тази криза да премине леко и даже България след това да стане богата. Но засега сте обкръжени от хора незаинтересовани от това, както усещам. Фалшиво сте загрижени за хорското здраве, едновременно отхвърляйки истинските възможности за справяне с кризата. А ако знаете, че този вирус е биологично оръжие, например, длъжни сте да кажете на хората за да са наясно. Затова се избират властите а не за да замазват нещата.
13.
Трол
03.04.2020 10:58:49
10
12
Не позволявайте струпването на хора в църквите! За ни помогне Господ първо трябва да си помогнем сами! За това ли седим от един месец в къщи!
12.
притеснен бил нещо
03.04.2020 10:54:42
6
24
притеснен бил нещо,ама май не точно от това,което казва.По- скоро е дочул оттук- оттам,как се надига "народната любов" из разни форуми и коментари на статии ,и е преценил ,че ще му дойде в повече......
11.
Гарантирано от Шайката ГЕРБ
03.04.2020 10:50:28
4
8
Замразяването на депутатските заплати е популизъм според Караянчева. Замразяването им в момента не би било добър ход, защото има заплати, които са базирани на по висока тримесечна ставка", обясни Караянчева.
10.
Много мразя празни приказки
03.04.2020 10:48:43
6
35
Заварил безработицата 15-16% и я направил на 4% ... Това виц ли е?
Реалната безработицата не е падала под 13%, но те не я мерят адекватно, защото не им трябват истинските данни. Къде по-лесно е да говориш, че нямаш безработица. Аз лично смятам, че реалната берзработица преди Герб да дойдат на власт беше много по-ниска. Колко предприятие се закриха по тяхно време, без да се създадат нови? В Бургас помните ли общинският хлебозавод, който приключи дейност навръх 50 годишнината си?
Малко въпроси:
- Защо мерите само регистрираните в бюрата по труда?
- Защо не мерите адекватно сезонната заетост?
- Защо не мерите ежемесечната безработица, а мерите годишната и то през м.Юни, когато повечето сезонни работници са заети?

Има лесен вариант за измерване:
Ежемесечно по активните трудови договори в НОИ. Вярно е че има хора и в сивият сектор, но докато не ги осветлите ще трябва да ги броите за безработни. В тези модерни времена има и други начини да се проследят финансите на всички, предполагам ги знаете.
9.
Ivan
03.04.2020 10:35:34
5
18
Ония ден ги вдигнаха, след което ги замразяват!
8.
емигрант
03.04.2020 10:32:26
5
21
В нета доста фалшиво инфо , може би някои пробва реакцията каква ще е .
1. За заплатите и увеличение -ами ако сте такъв дебил прави го , народа , няма как, ще те помете , защото Вие депутатите сте техни избраници и ще е върхът на цинизма ако не сте в положението на масите . В тази посока какви са мерките Ви против увеличение на цените ? Да, в мътни води риба се лови .
2. Крайно време е един човек казвам , след това политик , държавник - Какъв сте Вие - щампа -б ивш на БКП , грозно е да говориш така , още по грозно е да вмесваш Бога . Всеки човек има своята вяра в н его . дали ходи или не а преди са му забранявали а сега има своя избор, Даже по лошо е - в България- християнска държава , религията следва от малки да учи децата , именно така както е в Гърция , Кипър . А ние не знаем нищо - просто сме няма ли този шанс да учим евангелието - ако не се лъжа някъде около 1950 г е излязло като предмет в училище.
7.
!
03.04.2020 10:31:35
4
28
Не е нужно да си дарявате заплатите. Тази държава не може да върви само от дарения. Направате си бюджета така, че да има за всичко, което ви е приоритет. Пазете парите и не ги харчете за глупави проекти. Всичко трябва да е прозрачно и одобрено от народното събрание, а не първо да вожда да харчи и после да му приемат разходите с пълно мнозинство
6.
*********
03.04.2020 10:28:24
16
17
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
5.
Гарантирано от ГЕРБ
03.04.2020 10:26:29
13
31
Борисов, който е подчинен на Народното събрание, нареди на Караянчева.... Егати държавата управлявана еднолично от Вожда пожарникар! Боже Пази България!
4.
Какво се случва с България
03.04.2020 10:25:03
13
15
Министри и депутати с по високи заплати от,1 април. Министерските заплати се увеличават на 5 522 лева основно възнаграждение на членовете на кабинета, a Бoкo БoриcoF щe взeмa 6372 лeвa, но с дoбaвки, миниcтър прeдceдaтeлят щe взeмa 10 000 лeвa.
3.
*********
03.04.2020 10:23:26
20
14
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
До боико
03.04.2020 10:21:29
3
6
Боко махаи ги всичките депутати ще ти изядат тиквата Тея алчни изроди продаваи колите на НСО освобождаваи всичко ненужно което е на хранилката на наш гръб и ще закарпиш положението иначе си пътник щот другия месец няма да има 1 лев в хазната от осигуровки само ще плащате може да е минимално но са доста хора на борсата в момента и кат стане таи кат невлиза а само излиза
1.
Аз
03.04.2020 10:18:25
9
32
ПРАЗНА ТИКВА НА ПРАЗНО ДРЪНКА
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ В ПТП-то участват пет автомобила, има тежко ранени 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си Една жена никога не трябва да се снишава толкова ниско, че да моли за уважение и лоялност Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Посрещането на първите слънчеви лъчи в утрото на 1 юли е уникална за България традиция, вдъхновена от вечната рок класика на Uriah Heep Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Много хора вярват, че токсичната им връзка е резултат от собствените им недостатъци Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса Франция, Испания, Белгия и Великобритания въведоха предупреждения, училища затварят, транспортът се затруднява Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Уникално дефиле, кукери и детски работилници превърнаха местната лодкостоянка в най-горещата културна точка на уикенда Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи В МБАЛ „Сърце и Мозък“ тя получава своевременно лечение и се възстановява благодарение на адекватната намеса на екип от специалисти БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми Ректорът проф. д-р Сотир Сотиров обсъди разработването на съвместни програми и двойни дипломи с президента на ASOMI College of Sciences
Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори