Ужас! Студенти живеят в Пловдив в ужасни условия
Бъдещи технолози по храните са принудени да се къпят след като ходят в тоалетна, защото върху тях тече мръсна вода от горния етаж
Студенти живеят в Пловдив в ужасни условия. В „Здравей, България“ по Нова телевизия бяха показани потресаващи снимки, изпратени от студент от Пловдивския университет, който бил настанен в общежитие на Университета по хранителни технологии.
Младежът, подал сигнала за рубриката „Моята новина“, сподели, че е бил настанен в общежитие на друг университет заради недостиг на стаи за настаняване в неговия ВУЗ.
На кадрите се вижда как мръсна вода тече от тръбите от тоалетните на горния етаж. Ако използваш тоалетната, която е обща, върху теб тече мръсна вода. Нужно е след това да се изкъпеш, ако някой в същото време е ходил по малка или голяма нужда, разказва студентът.
Как човешкото лице може да сигнализира недостиг на витамин D
От екипа на Макрон обясниха защо е бил със слънчеви очила на закрито в Давос
ММА шампион от Африка събира боклука на софиянци
Шеф Ангелов използвал мерцедеса, свързан с Мето Илиенски
Почина бившият конституционен съдия и заместник-председател на Народното събрание Анастас Анастасов
Марго Роби е определена за най‑красивата жена в света според глобална класация
Тръмп обмисля финансови стимули за гренландци при референдум за присъединяване към САЩ
Потребители алармират: Търговците ни ощетяват при ресто в левове – закръгляват в своя полза
Синоптик от НИМХ предупреди: Минус 13 градуса до дни, а през февруари…
Ето я новата най-красива жена на света
Политически реакции след присъединяването на България към Съвета за мир
Памела Андерсън откровено за отношенията с бившия си съпруг
