Депутатите се събират въпреки заразата с коронавирус, за да обсъдят извънредното положение
Караянчева свиква извънредно заседание на парламента
Председателят на Народното събрание Цвета Караянчева свиква извънредно заседание на парламента в петък от 14 часа, съобщава Нова телевизия.
На него народните представители ще обсъждат решението за удължаване на извънредно положение до 13 май, актуализацията на държавния бюджет, както и промени в Закона за енергетиката и закона за извънредното положение.
По-рано законопроектите ще бъдат обсъдени от парламентарните комисии.
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам

Един репортер не излезе да ги пита тия малоумни господа в прав текст - какво целят с всичко това??? Мерки, ограничения, глоби, затвори, 10 млрд. лв.... То бива, бива да ни гледат сеира ама нали уж всичко си имало някаква граница? Граница, която нашите управляващи задминаха ....
Днес, щом в 14:00 часа ще си гласуват милиардите, Президента да поема армията, да издава указ-а и в 14:10 армията да залости тия 237 тулупа в сградата на парламента и да ги държи там, като в Биг Брадър, ама без храна
... Да видим кой ще е най-издържливия бандит... аааа депутат...
Приемат ли всичко, което искат днес... Можем да си кажем едно голямо "Чао" един на друг и да се прегърнем с близките и приятелите си виртуално за последен път... Защото след това - и пари за Интернет няма да има...