Депутатите се събират въпреки заразата с коронавирус, за да обсъдят извънредното положение
Караянчева свиква извънредно заседание на парламента
Председателят на Народното събрание Цвета Караянчева свиква извънредно заседание на парламента в петък от 14 часа, съобщава Нова телевизия.
На него народните представители ще обсъждат решението за удължаване на извънредно положение до 13 май, актуализацията на държавния бюджет, както и промени в Закона за енергетиката и закона за извънредното положение.
По-рано законопроектите ще бъдат обсъдени от парламентарните комисии.
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата

Един репортер не излезе да ги пита тия малоумни господа в прав текст - какво целят с всичко това??? Мерки, ограничения, глоби, затвори, 10 млрд. лв.... То бива, бива да ни гледат сеира ама нали уж всичко си имало някаква граница? Граница, която нашите управляващи задминаха ....
Днес, щом в 14:00 часа ще си гласуват милиардите, Президента да поема армията, да издава указ-а и в 14:10 армията да залости тия 237 тулупа в сградата на парламента и да ги държи там, като в Биг Брадър, ама без храна
... Да видим кой ще е най-издържливия бандит... аааа депутат...
Приемат ли всичко, което искат днес... Можем да си кажем едно голямо "Чао" един на друг и да се прегърнем с близките и приятелите си виртуално за последен път... Защото след това - и пари за Интернет няма да има...