Депутатите се събират въпреки заразата с коронавирус, за да обсъдят извънредното положение
Караянчева свиква извънредно заседание на парламента
Председателят на Народното събрание Цвета Караянчева свиква извънредно заседание на парламента в петък от 14 часа, съобщава Нова телевизия.
На него народните представители ще обсъждат решението за удължаване на извънредно положение до 13 май, актуализацията на държавния бюджет, както и промени в Закона за енергетиката и закона за извънредното положение.
По-рано законопроектите ще бъдат обсъдени от парламентарните комисии.
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

Един репортер не излезе да ги пита тия малоумни господа в прав текст - какво целят с всичко това??? Мерки, ограничения, глоби, затвори, 10 млрд. лв.... То бива, бива да ни гледат сеира ама нали уж всичко си имало някаква граница? Граница, която нашите управляващи задминаха ....
Днес, щом в 14:00 часа ще си гласуват милиардите, Президента да поема армията, да издава указ-а и в 14:10 армията да залости тия 237 тулупа в сградата на парламента и да ги държи там, като в Биг Брадър, ама без храна
... Да видим кой ще е най-издържливия бандит... аааа депутат...
Приемат ли всичко, което искат днес... Можем да си кажем едно голямо "Чао" един на друг и да се прегърнем с близките и приятелите си виртуално за последен път... Защото след това - и пари за Интернет няма да има...