Депутатите се събират въпреки заразата с коронавирус, за да обсъдят извънредното положение
Караянчева свиква извънредно заседание на парламента
Председателят на Народното събрание Цвета Караянчева свиква извънредно заседание на парламента в петък от 14 часа, съобщава Нова телевизия.
На него народните представители ще обсъждат решението за удължаване на извънредно положение до 13 май, актуализацията на държавния бюджет, както и промени в Закона за енергетиката и закона за извънредното положение.
По-рано законопроектите ще бъдат обсъдени от парламентарните комисии.
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон

Един репортер не излезе да ги пита тия малоумни господа в прав текст - какво целят с всичко това??? Мерки, ограничения, глоби, затвори, 10 млрд. лв.... То бива, бива да ни гледат сеира ама нали уж всичко си имало някаква граница? Граница, която нашите управляващи задминаха ....
Днес, щом в 14:00 часа ще си гласуват милиардите, Президента да поема армията, да издава указ-а и в 14:10 армията да залости тия 237 тулупа в сградата на парламента и да ги държи там, като в Биг Брадър, ама без храна
... Да видим кой ще е най-издържливия бандит... аааа депутат...
Приемат ли всичко, което искат днес... Можем да си кажем едно голямо "Чао" един на друг и да се прегърнем с близките и приятелите си виртуално за последен път... Защото след това - и пари за Интернет няма да има...