Депутатите се събират въпреки заразата с коронавирус, за да обсъдят извънредното положение
Караянчева свиква извънредно заседание на парламента
Председателят на Народното събрание Цвета Караянчева свиква извънредно заседание на парламента в петък от 14 часа, съобщава Нова телевизия.
На него народните представители ще обсъждат решението за удължаване на извънредно положение до 13 май, актуализацията на държавния бюджет, както и промени в Закона за енергетиката и закона за извънредното положение.
По-рано законопроектите ще бъдат обсъдени от парламентарните комисии.
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона

Един репортер не излезе да ги пита тия малоумни господа в прав текст - какво целят с всичко това??? Мерки, ограничения, глоби, затвори, 10 млрд. лв.... То бива, бива да ни гледат сеира ама нали уж всичко си имало някаква граница? Граница, която нашите управляващи задминаха ....
Днес, щом в 14:00 часа ще си гласуват милиардите, Президента да поема армията, да издава указ-а и в 14:10 армията да залости тия 237 тулупа в сградата на парламента и да ги държи там, като в Биг Брадър, ама без храна
... Да видим кой ще е най-издържливия бандит... аааа депутат...
Приемат ли всичко, което искат днес... Можем да си кажем едно голямо "Чао" един на друг и да се прегърнем с близките и приятелите си виртуално за последен път... Защото след това - и пари за Интернет няма да има...