Български лекар разказа за фризери в Ню Йорк, пълни с трупове на млади хора
Не съм очаквал така да се разпространи епидемията, споделя д-р Александър Латев
Български лекар, който работи в Спешно отделение на болница в Ню Йорк, разказа за фризери, пълни с трупове на млади хора.
„Има хора на 20-30 години, които умират ежедневно в Ню Йорк, което е жалко! Не съм очаквал така да се разпространи епидемията и толкова много млади хора, които иначе са здрави, да умират“, заяви д-р Александър Латев в интервю за бТВ, дадено по скайпа.
„Във всяка голяма болница вече има фризер контейнери, които са зад лечебното заведение за труповете. Никога не съм виждал такова нещо преди“, сподели той.
Друг български лекар пък сподели, че е заразен с коронавирус и го боли цялото тяло.
Когато преди 30 години д-р Георгиев избира инфекциозните болести за своя специалност, дори не предполага, че един ден ще се бори със световна пандемия и то като пациент. Разбира по симптомите, че нещо не е наред.
„Имам болки по цялото тяло, дразнене на очите. Първоначално започна с лека хрема и дразнене на гърлото. Впоследствие болките в гърлото се засилиха. Хремата стана по-обилна“, разказва лекарят.
„Много пациенти минаха. В някои моменти бях и без предпазни средства. Направихме тестове на всички работещи и моят излезе положителен“, споделя той.
Колкото и да носим маски, ръкавици и шлемове, все се пипаме по някой път без да искаме, добави медикът.
„Боли ме навсякъде. Имам повишена температура, гърлобол. Сериозно заболяване е“, предупреди той.
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти
Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия

Много бързо си намалил населението на САЩ с 50% чакай малко да видим как ще се развие вируса там.
От десет града в САЩ, където имам познати и с които съм говорил - никой НЕ потвърждава всичко изписано по медиите... В болниците е спокойно, а хора умират всеки ден. Помислете логически - САЩ е 180 000 000 държава..., хора са умирали преди, умират сега и ще продължат да умират. Специално пък в САЩ умрелите от наркотици са в хиляди пъти повече от тези от пневмония (вкл. и Корона), а пък да не говорим за зависимите от дрогата...
Призовавам - спрете си телевизора, излезте да подишате чист въздух с приятели, насладете се на природата и се замислете какво пропускате като си кибичите вкъщи, потенциално останали без работа, а може би и без бъдеще...
истината е че младите карат по бавно инфекцията а възрастните ги сваля за няколко дни.