Бившата на Бойко Борисов в ужас от коронавируса
Доктор Стела Костова в епицентъра на заразата в Калифорния
Бившата съпруга на Бойко Борисов - доктор Стела Костова, е в епицентъра на борбата с коронавируса в Калифорния, предав hotarena.
Болницата, в която тя работи от дълги години, също има голямо инфекциозно отделение, където вече се лекуват заразени с COVID-19. Там доктор Костова е лекар по вътрешни болести и е в центъра на събитията. Преди няколко дни тя изрази опасенията си в социалната мрежа Фейсбук, че съдбата на американските медици ще бъде като на италианските и със сигурност ще има жертви на заразата и от медицинския сектор. Калифорния, където бившата жена на премиера, живее от години, е сред най-засегнатите от коронавируса щати.
Преди седмица губернаторът Гавин Нюсъм нареди на всички граждани да останат по домовете си, за да се противодейства на разпространението на вируса. Калифорния обяви пълна карантина в опит да свали темпото, с което се разраства епидемията там.
Там живеят повече от 40 млн души, а според експерти се очаква половината от населението да бъде заразено, пише Ретро. Макар да е в САЩ, бившата жена на Бойко и майка на дъщеря му следи непрестанно ситуацията у нас. Тя признава, че е притеснена за близките си, най-вече за майка си, която е в напреднала възраст. За възрастната жена се грижи сестрата на Стела- Петя.
Българският кечист Русев взе отношение относно протестите
Украйна заяви, че боевете в Покровск продължават
Серина Уилямс "взривява" тениса?
Има задържан за обира в Банско
Владимир Путин: Ако Европа иска да воюва с Русия, готови сме веднага
Трагедия с шофьор в центъра на София
Непобеденият Усик с впечатляващ ход
Много мъже се тресат от страх: Разгневен дух отмъщава за насилие над жени
Как черното да остане черно – 4 трика при пране
Спортисти от Русия и Беларус спечелиха знаково дело в съда
Саботаж ли е спирането на тока в София? Тормозят хората, излъчвали протеста на живо
Ултрасите на Левски с остра реакция след погромите в София

Тук по интересното е коя е настоящата...?