Боян Чуков: "Дълбоката държава" използва пандемията, за да свали от власт Путин, Тръмп и Си Дзинпин
Предстои да се активизират атаките срещу Путин и Тръмп с цел дестабилизиране на тяхното управление и обвинения, че те са виновни за неспособността здравните системи, смята Боян Чуков
След като Русия изпрати самолет с медицинско оборудване на САЩ президентът Тръмп по негова инициатива проведе телефонен разговор с президента Путин.
Анализът на глобалния медиен мейнстрийм и наблюдението на руските медии, които обслужват либералите около Медведев, показват, че „дълбоката държава“ в този момент използва „пандемията“ коронавирус за сваляне от власт на Тръмп, Путин и Си Дзинпин.
Това написа във Фейсбук експертът по международна сигурност Боян Чуков.
Ето какво пише още анализаторът:
Китайският лидер до момента успя относително да стабилизира обстановката в Китай. Но все още ситуацията в Поднебесната е неспокойна. Наблюдава се начало на мощна антикитайска медийна кампания в световните либерални медии. Предстоят обвинения, че китайската помощ за Европа е „некачествена и дефектна“ и се търси „само постигане на пропагандни цели“.
Предстои да се активизират атаките срещу Путин и Тръмп с цел дестабилизиране на тяхното управление и обвинения, че те са виновни за неспособността здравните системи в двете страни да се справят с наплива на заразените руснаци и американци с коронавирус.
Като се има предвид, че по време на кампанията срещу Кадафи и Садам се включи и Холивуд със свои артистични и режисирани „драматични кадри“, то би трябвало да гледаме с „едно на ум“ това, което предлага международният телевизионен новинарски обмен.
Да не се окаже, че сме гледали сериал от нашата младост - филма „Болница в края на града“.
Накрая, наблюдаваме гигантска битка между силите на Доброто (Путин, Тръмп и Си) срещу силите на Злото („дълбоката държава“, Хилари, Гейтс и други).
В този план тримата „големи“ Си, Путин и Тръмп са ситуационни партьори. И тримата се борят да оцелеят.
Накратко, това е.
Сок от зеле подпомага възстановяването при язва на стомаха
НСИ отчете ръст в потреблението и цените на електроенергията
Как ще се движи градският транспорт в Бургас за Голяма Задушница
Учениците в село Оризаре вече тренират в нов физкултурен салон
Зам.-министърът на вътрешните работи обяви на кого са оръжията по случая край Петрохан
НСИ отчита 12 процента обща инфлация за три години
Самолет с 55 души на борда излезе извън пистата при аварийно кацане
Турист с разказ за "Петрохан" през 2020 г.: От хижата излезе момче с изпокъсани гащи, каза ни да изчезваме (СНИМКА)
Бурни политически реакции след назначаването на Андрей Гюров
Киселова очаква компетентен служебен кабинет и честни избори на 19 април от Гюров
Христо Стоичков става акционер в румънския клуб "Фарул Констанца"
Министерство на туризма обединява културните маршрути на Съвета на Европа в единна стратегия
