865 починали от коронавирус в САЩ за последното денонощие
Белият дом прогнозира, че жертвите на коронавируса в САЩ ще бъдат между 100 и 240 хиляди
Рекорден брой жертви на новия коронавирус в Съединените щати за денонощие. Починали са 865 души за последните 24 часа. Така общият брой на жертвите там вече е 3873 души, а заразените са над 188 хиляди, съобщава бТВ.
Белият дом прогнозира, че жертвите на коронавируса в САЩ ще бъдат между 100 и 240 хиляди.
Девет служители от структурите на ООН в Женева също са заразени. Взети са мерки за карантина.
На този фон Нидерландия стана поредната страна, която удължи мерките за борба с коронавируса - те ще важат до 28 април. Пандемията е отнела досега живота на над 1000 души в страната, а заразените са почти 13 000.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

Има още куп статистики с причини на смърт...
Има и още нещо по-страшно.... Спомняте ли си случая, когато на едно малко дете му трябваха 200000 лв за да му се направи операция в чужбина? Даваха го по новините... Тогава държавата какво направи... Нищо! Пак управляваше г-н Борисов. Знаете ли, че детската смъртност при деца под 5 години е 5,4%??? Някой да ви е говорил по националната ТВ за това? Как 30 години никой не се сети да помоли бизнеса да направи дарения за държавните болници??? А сега се сетиха... Използвайки масовата психоза и страха като средство за изнудване... Има още куп неща, които да по-важни и по-интересни от това да ни промиват мозъка с някакъв вирус... Риска от смърт от стрес от цялата тази ситуация е по-голям, отколкото от самия вирус...
Благодаря за вниманието!