865 починали от коронавирус в САЩ за последното денонощие
Белият дом прогнозира, че жертвите на коронавируса в САЩ ще бъдат между 100 и 240 хиляди
Рекорден брой жертви на новия коронавирус в Съединените щати за денонощие. Починали са 865 души за последните 24 часа. Така общият брой на жертвите там вече е 3873 души, а заразените са над 188 хиляди, съобщава бТВ.
Белият дом прогнозира, че жертвите на коронавируса в САЩ ще бъдат между 100 и 240 хиляди.
Девет служители от структурите на ООН в Женева също са заразени. Взети са мерки за карантина.
На този фон Нидерландия стана поредната страна, която удължи мерките за борба с коронавируса - те ще важат до 28 април. Пандемията е отнела досега живота на над 1000 души в страната, а заразените са почти 13 000.
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)

Има още куп статистики с причини на смърт...
Има и още нещо по-страшно.... Спомняте ли си случая, когато на едно малко дете му трябваха 200000 лв за да му се направи операция в чужбина? Даваха го по новините... Тогава държавата какво направи... Нищо! Пак управляваше г-н Борисов. Знаете ли, че детската смъртност при деца под 5 години е 5,4%??? Някой да ви е говорил по националната ТВ за това? Как 30 години никой не се сети да помоли бизнеса да направи дарения за държавните болници??? А сега се сетиха... Използвайки масовата психоза и страха като средство за изнудване... Има още куп неща, които да по-важни и по-интересни от това да ни промиват мозъка с някакъв вирус... Риска от смърт от стрес от цялата тази ситуация е по-голям, отколкото от самия вирус...
Благодаря за вниманието!