865 починали от коронавирус в САЩ за последното денонощие
Белият дом прогнозира, че жертвите на коронавируса в САЩ ще бъдат между 100 и 240 хиляди
Рекорден брой жертви на новия коронавирус в Съединените щати за денонощие. Починали са 865 души за последните 24 часа. Така общият брой на жертвите там вече е 3873 души, а заразените са над 188 хиляди, съобщава бТВ.
Белият дом прогнозира, че жертвите на коронавируса в САЩ ще бъдат между 100 и 240 хиляди.
Девет служители от структурите на ООН в Женева също са заразени. Взети са мерки за карантина.
На този фон Нидерландия стана поредната страна, която удължи мерките за борба с коронавируса - те ще важат до 28 април. Пандемията е отнела досега живота на над 1000 души в страната, а заразените са почти 13 000.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Има още куп статистики с причини на смърт...
Има и още нещо по-страшно.... Спомняте ли си случая, когато на едно малко дете му трябваха 200000 лв за да му се направи операция в чужбина? Даваха го по новините... Тогава държавата какво направи... Нищо! Пак управляваше г-н Борисов. Знаете ли, че детската смъртност при деца под 5 години е 5,4%??? Някой да ви е говорил по националната ТВ за това? Как 30 години никой не се сети да помоли бизнеса да направи дарения за държавните болници??? А сега се сетиха... Използвайки масовата психоза и страха като средство за изнудване... Има още куп неща, които да по-важни и по-интересни от това да ни промиват мозъка с някакъв вирус... Риска от смърт от стрес от цялата тази ситуация е по-голям, отколкото от самия вирус...
Благодаря за вниманието!