865 починали от коронавирус в САЩ за последното денонощие
Белият дом прогнозира, че жертвите на коронавируса в САЩ ще бъдат между 100 и 240 хиляди
Рекорден брой жертви на новия коронавирус в Съединените щати за денонощие. Починали са 865 души за последните 24 часа. Така общият брой на жертвите там вече е 3873 души, а заразените са над 188 хиляди, съобщава бТВ.
Белият дом прогнозира, че жертвите на коронавируса в САЩ ще бъдат между 100 и 240 хиляди.
Девет служители от структурите на ООН в Женева също са заразени. Взети са мерки за карантина.
На този фон Нидерландия стана поредната страна, която удължи мерките за борба с коронавируса - те ще важат до 28 април. Пандемията е отнела досега живота на над 1000 души в страната, а заразените са почти 13 000.
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

Има още куп статистики с причини на смърт...
Има и още нещо по-страшно.... Спомняте ли си случая, когато на едно малко дете му трябваха 200000 лв за да му се направи операция в чужбина? Даваха го по новините... Тогава държавата какво направи... Нищо! Пак управляваше г-н Борисов. Знаете ли, че детската смъртност при деца под 5 години е 5,4%??? Някой да ви е говорил по националната ТВ за това? Как 30 години никой не се сети да помоли бизнеса да направи дарения за държавните болници??? А сега се сетиха... Използвайки масовата психоза и страха като средство за изнудване... Има още куп неща, които да по-важни и по-интересни от това да ни промиват мозъка с някакъв вирус... Риска от смърт от стрес от цялата тази ситуация е по-голям, отколкото от самия вирус...
Благодаря за вниманието!