865 починали от коронавирус в САЩ за последното денонощие
Белият дом прогнозира, че жертвите на коронавируса в САЩ ще бъдат между 100 и 240 хиляди
Рекорден брой жертви на новия коронавирус в Съединените щати за денонощие. Починали са 865 души за последните 24 часа. Така общият брой на жертвите там вече е 3873 души, а заразените са над 188 хиляди, съобщава бТВ.
Белият дом прогнозира, че жертвите на коронавируса в САЩ ще бъдат между 100 и 240 хиляди.
Девет служители от структурите на ООН в Женева също са заразени. Взети са мерки за карантина.
На този фон Нидерландия стана поредната страна, която удължи мерките за борба с коронавируса - те ще важат до 28 април. Пандемията е отнела досега живота на над 1000 души в страната, а заразените са почти 13 000.
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Има още куп статистики с причини на смърт...
Има и още нещо по-страшно.... Спомняте ли си случая, когато на едно малко дете му трябваха 200000 лв за да му се направи операция в чужбина? Даваха го по новините... Тогава държавата какво направи... Нищо! Пак управляваше г-н Борисов. Знаете ли, че детската смъртност при деца под 5 години е 5,4%??? Някой да ви е говорил по националната ТВ за това? Как 30 години никой не се сети да помоли бизнеса да направи дарения за държавните болници??? А сега се сетиха... Използвайки масовата психоза и страха като средство за изнудване... Има още куп неща, които да по-важни и по-интересни от това да ни промиват мозъка с някакъв вирус... Риска от смърт от стрес от цялата тази ситуация е по-голям, отколкото от самия вирус...
Благодаря за вниманието!