Започва излъчването на архивни предавания на телевизия „Ре-Те+“ Поморие
За да има малко повече настроение и усмивки в ежедневието ни, инициаторите ще ни върнат години назад
През трудния период на извънредно положение, LED екран – Поморие Център и 2 GOOD.tech стартират инициатива за онлайн излъчване на авторски предавания от архива на поморийската кабелна телевизия „Ре-Те+“.
За да има малко повече настроение и усмивки в ежедневието ни, инициаторите ще ни върнат години назад с видеа от детски празници на малчуганите, които навярно сега вече са родители, отново ще се вълнуваме с тийнейджърското предаване “Сода с лимон”, ще си припомним актуалните новини и събития от онова време и др.
Стартът е на 1 април 2020 г. (сряда), от 20:30 часа, когато ще можем отново да видим скритата камера на “Ники – Виц -Шоу” и как се “борим с нитратите” на поморийския зеленчуков пазар през 2003 г.
Видеото може да гледате тук : https://www.facebook.com/ledpomorie/
Жега преди лятото: Юнско слънце и до 33 градуса в събота
Битката за незаконния град: Инвеститорът отвърна на Коцев
19/06/2026, Петък 20:30
0
Урок по благородство: Как един предприемач стигна върха и се превърна в най-големия меценат на Бургас
73-годишен български учител отива на съд за блудство с момиче
Крум Зарков: Правосъдието лекува патологии, но срещу олигархичния модел един закон не стига
Мистерията със смъртта на Едже Иртем се заплита
Мащеха уби 5-годишно момиче и лъга половин век, истината най-накрая излезе наяве
Учени в шах, откриха животно, което оцелява 5 години без грам храна
Ще останем ли без щангисти и шахматисти на Олимпиадата в Лос Анджелис през 2028-ма?
3-годишно дете нападнато от крокодили, жена рискува живота си, за да го спаси
Васил Божков за 5-те милиона и Левски: Американски адвокати поискаха това вземане
Министърът на туризма д-р Илин Димитров: „Пампорово“ е готов да посрещне своите гости

В с.Бата пускайте предаванията там поне циганите ще му се радват