Фики Стораро спечели Капките с имитация на Металика
Благодарение на майсторските си превъплъщения в образа на Metallica, Стораро си осигури любовта на феновете
Фики оглави за трети път класацията в „Като две капки вода“.
Благодарение на майсторските си превъплъщения в образа на Metallica, Стораро си осигури любовта на феновете. Той се окичи с цели 21 точки, пише Lupa.bg.
Най-много точки след гласуването на журито събра Маги Джанаварова, но по-голяма част от зрителите са дали вота си за фолк изпълнителя. Само една точка раздели Маги от мечтаното първо място.
Фолк певецът не за първи път впечатлява журито и аудиторията с брилянтните си превъплъщения. Първо като Стиви Уондър, а след това като Дженифър Лопес, като и двата пъти заслужено оглави класацията.
Защо продължаваме да избираме сходен тип партньори в любовта
Евродепутати: Колегите ни свикнаха, че в България се провеждат избори на шест месеца
Александър Сано: Оцелях по чудо в катастрофа край Бяла
Лекар: Никога не носете обувки вкъщи
Венета Райкова остана без ефир и доходи
Какво се случва със сметки, кредити, депозити, лизингови вноски и инвестиции с въвеждане на еврото
На какво е симптом събирането на границите на кръвното
Установиха до какво води прекомерната консумация на кафе при жените
Трик: Тайната рецепта за идеално печено пиле
Броени дни до Коледа: Ето как празниците могат да продължат 12 дни
През зимата вечеряйте в този час, категорични са учени
Удар на полицията: Нелегален тютюн за наргиле за над 100 хил. лв. открит в София, двама братя са задържани

Не разбрах на какви телевизори слушаха чалгарчетата, че да го избутат до първото място, но определено беше ДЪРВО. Нито мощ в гласа, нито завършек в тоновете и съгласните, характерни за Джемс.
Да не споменавам, че изборът на песента беше лек. Въпреки това, не видях капка чувство и идея за изразяване на таково. Още повече не ти бе направил труда да разбере каква е идеята на текста.